0

@Luciano99 No na razie fajny meczyk

0

@Nazio_87 Wiadomo, zawsze można być odklejonym Polakiem

0

Na razie fudbal 1:0 soccer

1

@Nazio_87 No myślę, że każdemu normalnemu Polakowi szkoda, że własnej kadry nie poogląda na MŚ ;P

2

Dużo mniej czuć ten mundial przez godziny niektórych spotkań + politykę ale jednak co piłka reprezentacyjna to piłka reprezentacyjna. Szkoda, że Polaków tam brakuje...

6

Bośnia goool! Teraz czekamy na Hercegowinę

0

Where gole? Ale póki co chyba Boszniacy lepiej klepią

0

@Frimpong Nie chcę zawstydzić jurorów

1

@Kidd Oczywiście, że z cynamonem dla lepszego smaku

0

@mrboom Wszystko kwestia przyzwyczajenia :D Na pewno spróbować chociaż trzeba

1

@ranger3120 No, dzisiaj ryż z jabłkami i śmietaną. Nie moja wina, że tańsza niż z pizzeri i to dużo.
@VamoSBarca88 Była Sriracha mayo

6

No to smacznego ekipa. Marketowa ale wyjątkowo dobry placek.
https://zapodaj.net/plik-LyJsvHFBrp

0

@Dari0G Ja za rok, dwa do woja idę, 25 lat i emeryturka z waszych podatków w młodym wieku. Ez win

4

Wrzód zmarzł, pokój jego duszny:


0

@matirix20 Mam nadzieję, że będą te 2 gole chociaż ale wyczuwam remis

7

A wakacje już opłacone ;P


9

Matko, zawsze jak widzę tych starszych ludzi którzy sprzedają jakieś kwiatki czy inne rzeczy w przejściu podziemnym przy galerii i nie tylko to mi się przykro robi :c Chce wierzyć, że to tylko urozmaicanie sobie emerytury a nie konieczność...

0

Szybki trening na siłce zrobiony bo się człowiek czuł jakiś ociężały to będą mniejsze wyrzuty sumienia przy kolacji hah

0

@4drian0 Jak zrobią Remake 1 części to może zagram co by poznać uniwersum

7

Crossover episode:


@macio_944 @marcin62 @Mario96w @Hosh @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87

12

Dobrze gada:


1

@gumaz Hot Dog out, Sushi in

3

@MirusAmisz A to wszystko bo kosmita z dziwnym nosem wzgardził kredytami Republiki i sprzedał też jego matkę ;P

0

@tadzik447 Wiocha na Podlasiu będzie miała klimat Velen z Wiedźmina 3 :D Ale na Białystok się zgodzę w drodze kompromisu

2

@macio_944 Moderacja podcina skrzydła młodym talentom...

4

@Laminedependencia Zamienić Izrael na Ukrainię i dopiero byłoby bombowo xD

4

Akcja gry The Blood of Dawnwalker dzieje się w średniowiecznej Europie i to być może w okolicach Polski bo w dolinie gdzieś w Karpatach chyba. Zatem w potencjalnej 2 części która być może będzie się działa w czasach nam współczesnych (co byłoby na pewno innowacyjnym podejściem) oczekuję, że miejscem akcji będzie Kraków albo Wrocław. Ewentualnie Zgorzelec. Ogólnie im więcej czytam o fabule tym większy hype mam.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77

2

Pan Andrzej wybitnie niepocieszony:


1

@DragonxNF Ja pozostaję wierny memu pracodawcy akurat tylko rower nie z mojej woli mam niedostępny :D Plus ja mam fajniejszy plecak

0

Jakiś kurier jedzeniowy stwierdził, że on to ma w nosie pracę za takie stawki i zdezerterował... zostawił za sobą jedynie swój ekwipunek:
https://zapodaj.net/plik-T4p2Qq9RNT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?