Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 No na razie fajny meczyk
0
@Nazio_87 Wiadomo, zawsze można być odklejonym Polakiem
0
Na razie fudbal 1:0 soccer
1
@Nazio_87 No myślę, że każdemu normalnemu Polakowi szkoda, że własnej kadry nie poogląda na MŚ ;P
2
Dużo mniej czuć ten mundial przez godziny niektórych spotkań + politykę ale jednak co piłka reprezentacyjna to piłka reprezentacyjna. Szkoda, że Polaków tam brakuje...
6
Bośnia goool! Teraz czekamy na Hercegowinę
0
Where gole? Ale póki co chyba Boszniacy lepiej klepią
0
@Frimpong Nie chcę zawstydzić jurorów
1
@Kidd Oczywiście, że z cynamonem dla lepszego smaku
0
@mrboom Wszystko kwestia przyzwyczajenia :D Na pewno spróbować chociaż trzeba
1
@ranger3120 No, dzisiaj ryż z jabłkami i śmietaną. Nie moja wina, że tańsza niż z pizzeri i to dużo.
@VamoSBarca88 Była Sriracha mayo
6
No to smacznego ekipa. Marketowa ale wyjątkowo dobry placek.
https://zapodaj.net/plik-LyJsvHFBrp
0
@Dari0G Ja za rok, dwa do woja idę, 25 lat i emeryturka z waszych podatków w młodym wieku. Ez win
4
Wrzód zmarzł, pokój jego duszny:
0
@matirix20 Mam nadzieję, że będą te 2 gole chociaż ale wyczuwam remis
7
A wakacje już opłacone ;P
9
Matko, zawsze jak widzę tych starszych ludzi którzy sprzedają jakieś kwiatki czy inne rzeczy w przejściu podziemnym przy galerii i nie tylko to mi się przykro robi :c Chce wierzyć, że to tylko urozmaicanie sobie emerytury a nie konieczność...
0
Szybki trening na siłce zrobiony bo się człowiek czuł jakiś ociężały to będą mniejsze wyrzuty sumienia przy kolacji hah
0
@4drian0 Jak zrobią Remake 1 części to może zagram co by poznać uniwersum
7
Crossover episode:
@macio_944 @marcin62 @Mario96w @Hosh @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87
12
Dobrze gada:
1
@gumaz Hot Dog out, Sushi in
3
@MirusAmisz A to wszystko bo kosmita z dziwnym nosem wzgardził kredytami Republiki i sprzedał też jego matkę ;P
0
@tadzik447 Wiocha na Podlasiu będzie miała klimat Velen z Wiedźmina 3 :D Ale na Białystok się zgodzę w drodze kompromisu
2
@macio_944 Moderacja podcina skrzydła młodym talentom...
4
@Laminedependencia Zamienić Izrael na Ukrainię i dopiero byłoby bombowo xD
4
Akcja gry The Blood of Dawnwalker dzieje się w średniowiecznej Europie i to być może w okolicach Polski bo w dolinie gdzieś w Karpatach chyba. Zatem w potencjalnej 2 części która być może będzie się działa w czasach nam współczesnych (co byłoby na pewno innowacyjnym podejściem) oczekuję, że miejscem akcji będzie Kraków albo Wrocław. Ewentualnie Zgorzelec. Ogólnie im więcej czytam o fabule tym większy hype mam.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77
2
Pan Andrzej wybitnie niepocieszony:
1
@DragonxNF Ja pozostaję wierny memu pracodawcy akurat tylko rower nie z mojej woli mam niedostępny :D Plus ja mam fajniejszy plecak
0
Jakiś kurier jedzeniowy stwierdził, że on to ma w nosie pracę za takie stawki i zdezerterował... zostawił za sobą jedynie swój ekwipunek:
https://zapodaj.net/plik-T4p2Qq9RNT