0

@esem91 Do obozu dołączyłem na poziomie 7 a z PN to trochę wydaje w to na co mam ochotę a nie co jest optymalne :D Jedyna rada to nie warto ładować ich w otwieranie zamków bo fanty raczej są niewarte wysiłku:
https://zapodaj.net/plik-ef3iHJRksy

5

@bartekvisca W oryginale w ogóle nie jest podpisany w napisach

6

#GothicRemake
Emm... bo wy jesteście mili. To znaczy też mają niewolników, to znaczy pracowników ale jakoś tak sympatyczniej u nich jest a Lee > Gomez
https://zapodaj.net/plik-W5KRtgrulZ
No i Bezi oficjalnie został najemnikiem. Fajny bajer, że można sobie te pancerze customizować
https://zapodaj.net/plik-L5nsUtYDmy

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @Mario96w @Hosh @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Transu96

3

@NeroTFP1 Też bym wtedy spał

2

@Spider_Man Nie wiem no ale dopadła go złośliwość rzeczy martwych i się zaczął przegrzewać.
@Criss18Barca Dobrze, że sprawdziłem. Tak opcja "dostawa za godzinę" i po 5 minutach było xd
@misterio Całkiem normalny

1

@VamoSBarca88 Ja już dzisiaj jadłem ryż ze śmietaną i jabłkami. Mięsko pewnie za 2 tyg. sobie zrobię w sosie jakieś.

3

No i 15 zł zaoszczędzone xD Ale dziwne trochę, że przez internet jest taniej niż w sklepie:
https://zapodaj.net/plik-pdkayRgO5r

1

@VamoSBarca88 Smacznego! Ja dzisiaj 1,1 kg Indyka kupiłem na zaś bo był na promce w Lidlu xd

3

Włochy czy Hiszpania? Rzym czy Madryt? Pizza czy paella?

3

Grafik płakał jak wklejał to "flavored" xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pszczyna:


5

@Safrani Kakaowcem

0

Taka wojna gdzie wygrany jest z góry znany:


1

@DragonxNF Pytania w stylu co tam znowu za kupę żresz...

0

@DragonxNF Bo to może było śmieszne za 1 razem ;P Teraz już to irytuje tylko

1

To Trump ukradł

3

@gumaz Po 1 to spadaj a po drugie to co wczoraj

6

Lata lecą i kolejne roczniki trafiają na front...


0

@Wojcio Bardzo się podoba rimejk

7

Kiedy nie możecie pokonać wroga konwencjonalnie, należy go zrobić sposobem. Niestety Lee nadal nie chce przyjąć Beziego w poczet najemników mimo, że strażnik powiedział, że już można ;P
https://zapodaj.net/plik-JAoepE1BaN
https://zapodaj.net/plik-VPiF98X1oO

@marcin62 @Mario96w @Hosh @Transu96 @Lionel_Messi10 @PatrychoO @Luciano99 @Jakchcesz @macio_944

3

@Rastafarnianin Nie wiem czemu oni wprost nie powiedzą, że im się gadać nie chce teraz XD

0

@marcin62 No i namówił. Zagram se z dwie rundki

9

@BorzyKrzys do telewizji w likwidacji warto pamiętać

1

@Safrani Wszystko zależy od poselskiej reelekcji

2

@Spider_Man Bo jednak z chłopa będzie lepszy żołnierz niż z kobiety. Poza tym dochodzi aspekt odtworzenia populacji (a przynajmniej próby bo wiadomo jak to obecnie jest) po wojnie. Jedynie zakaz opuszczania kraju by się przydał

1

@Zoker Szukać grabarza.

1

@DanielPlainview Wiadomo, że rankingi to zawsze kwestia uznaniowa :) To był taki żarcik bardziej niż poważna dyskusja na tematy reżyserskie bo nie zamierzam się też z nikim kłócić. Ktoś woli Jacksona? I bardzo dobrze, też wybitny :)

1

@MsBarca Otóż nie. Stworzył on arcydzieło filmowe. A poza tym wiadomo, że sobie troszkę żarty robię. Niech każdy sobie uznaje kogo chce za tego najlepszego. Chociaż dla mnie Lucas jest zwyczajnie najlepszym.

0

@DanielPlainview Jeśli ktoś widział Gwiezdne Wojny 1-6 to tym bardziej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?