Kismeth
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny wywód Paulo Coelho barcelońskiej szatni xD
1
@Greenalley no to przeczytaj ze 3 razy jeśli trzeba by do ciebie dotarło. Przykładem choćby Haaland z zeszłego sezonu.
3
Jak zwykle piękny, populistyczny wywiad i kibice zachwyceni trenerem pomimo porażek i remisów nawet z ogórami xD
4
Oczywiście, że nie zasłużył. Tak naprawdę w ogóle nie powinien odchodzić co pokazuje obecna forma zespołu i indolencja strzelecka.
0
@messi 94 nazwisko Haaland z zeszłego sezonu Ci coś mówi? :>
0
@Elvisek co za bzdura. Paragraf 45.01 regulacji UEFA jasno mówi, że będzie mógł grać. Tak jak Haaland w zeszłym sezonie grał dla RB i BVB...
0
@FioletoweOczy fatalny trener to i początek sezonu fatalny...
1
@Euphoria wygrywa drużyna i trener, przegrywa Messi. Tak to jest już w mes que un clubie :D
0
@pokemon227 najgorsze, że teraz wcale jest nie lepiej...
0
@herbblaugrana a statystyki lepsze niż De Jong :>
0
@burza1982 oby :)
0
@theszymox xDDDDD już w Valencii pokazał na co go stać ze składem marzeń jak na ówczesne czasy.
0
Czyli szykuje się kolejny wielki mecz i sukces wspaniałego rudego trenera xDDDD
3
@mikokarla co? XD na jaką minę? Normalne podanie zgodne ze stylem Barcy xD
1
@Murazor to samo można powiedzieć o poprzednim sezonie bez żadnego trofeum. Wg mnie będzie ciężko awansować w tym sezonie do LM nawet. 3-4 miejsce to będzie sukces nad wyraz
0
I tak duży szacunek, bo na pewno lepszy trener od następcy, o czym świadczą choćby statystyki, gdzie Setien walczył w trudniejszej fazie sezonu, a w LM z wielkimi klubami. Gdyby nie mecz z ogórkami z Ferencváros to Koeman miałby statystyki zwycięstw poniżej 50%...
0
@Don Lucas populizm działa na słabsze umysły świetnie :)
1
XD może jakaś "9" by pomogła w wykańczaniu akcji, ale lepiej było DOPŁACIĆ, by jeden z ligowych przeciwników go wziął, a ten jest najlepszym strzelcem zespołu xD
0
@fafera xDDDDDD statystyki gorsze niż pastuch Setien xDDD
0
@Ansufati123 to lepiej nie porównuj statystyk pjanicia do Iniesty, bo ci się styki spalą i okaże się, że jest lepszy od Andresa xDDD
4
Jakby w Juve grał jakiś prawdziwy napastnik to by się skończyło 3-1 po przypadkowym golu Barcelony. Taka prawda. Ciężko się oglądało wczoraj Juventus, na który Pirlo nie ma absolutnie żadnego pomysłu... Najgorsze jest to, że już się zaczęło pompowanie balonika i żeby się nie okazało, zł w 1/8 Barca dostanie baty i odpadnie z LM...
0
Gość jest dwa lata młodszy od Rakiticia i nigdy nie był choć w połowie tak dobry jak Ivan xD z czym do ludzi?
0
@plauer88 oby! :)
0
@Lordzi jak wróci Laporta to zmieni. Już raz poukładał klub i przywrócił mu blask przy którym ogrzewał się później Rosell i Bartomeu
2
@NaFazieHitman za rok będą mogli zbić sobie piątki
0
Autorytet prawie spuszczenia z La Ligi Valencii w sezonie 07/08 w ultra silnym składzie z Villą, Silvą, Matą, Morientesem, Albiolem etc.
2
@Chakalaka to nie jest strona na takie wpisy jak widać po komentarzach. Wrzuć to gdzieś, gdzie IQ użytkowników jest większe niż 50 xD kibole troglodyci popierają zamordyzm, więc protest w ramach sprzeciwu jest dla nich czymś niezrozumiałym.
0
@jeykey1543 a to jest inna sprawa zupełnie. Barca jest 10. w lidze. Inne drużyny jakoś sobie radzą. Nikt nie zabrania Barcelonie strzelać gole, czy grać tak, by nie było pretekstów do odgwizdywania fauli.
7
To też nowy system gry nowego trenera-klauna, który nie ma innego pomysłu na Barcę jak psioczenie na arbitrów...
1
Mieć Messiego i nie mieć na niego pomysłu to typowy kałman. Już nie raz zresztą pokazywał swój trenerski geniusz mając w składzie Davida Villę, Davida Silvę, Banegę, Matę i Morientesa prawie spuszczając Valencię z La Ligi xD