0

@Vito9 xDDD konsekwentny jak cholera. Zwłaszcza z Suarezem (to nie moja decyzja, chciałem by został) i z Coutinho (zarząd chciał go sprzedać, ale postawiłem się by został) xDDD ten trener to klaun

1

Fajny ten trener. Taki bez jaj, charyzmy, umiejętności, ale za to lubiący populizm i przypodobanie się kibicom mimo wtopy

15

Barca nie jest w stanie nawet zremisować z najsłabszym Realem od 10 lat.

19

@EGON1128 oho, zaczęło się. Sędzia zabronił Barcy strzelać gole i zmusił Lengleta do pociągania Ramosa

0

@Krzysiek872 ja od początku sezonu piszę, że Barca będzie walczyć o miejsce w LM.

1

Koeman schrödingera. Zależnie od tego jak mu będzie pasować będzie słaby lub potężny.

11

@patataj i o to chodzi oszustom. By jeszcze wydoić klub oraz przepchnąć swoje przekręty

0

Força Ferencváros!

0

Dla tego klubu nie warto co pokazała sytuacja z Suarezem czy Messim.

0

@Lordzi i dobrze, niech płaczą. Za działanie na szkodę klubu Bartomeu i Koeman powinni za ten transfer z dopłatą iść siedzieć.

0

@Chicken1992 słowo klucz to "trener", a nie marionetka zarządu bez jaj i zdolności.

2

Barceloński łogień w oczach xD brzęczek na miarę tego klubu xD

0

@Murazor xD dobre żarty w cenie ostatnio

2

I bardzo dobrze, zgodnie z przewidywaniami. W tym sezonie walka o miejsce gwarantujące występy w LM. Bartomeu wyjedzie na taczce, przyjdzie Laporta i MOŻE za 3-4 kolejne sezony Barca zacznie przypominać zespół, który Rosell-Bartomeu skutecznie niszczyli przez ostatnie 9 lat.

5

@jeykey1543 no, bo Villa to obrońca, a Torres to bramkarz byli xD

4

Miałeś chamie złoty róg... XD

0

@FioletoweOczy może za 15 ktoś go kupi

1

Jak dobrze, że on został, a nie Suarez. Jeszcze przypadkiem Barca miałaby szansę coś osiągnąć w tym sezonie xD

1

Niech się rudy zdecyduje. Bo raz mówi, że na coś nie ma wpływu i to do zarządu pretensje, a za drugim razem mówi, że to on rządzi. Trener równie niepoważny co cała Barcelona obecnie.

1

Niech obniża, a piłkarze ze skutkiem natychmiastowym zrywają swoje kontrakty za złamanie warunków. Messi w City jeszcze przed styczniowym okienkiem

0

@ShawnC to tylko potwierdza to co się mówi od dawna - Barcelona ma najgłupszych i najgorszych kibiców ze wszystkich dużych klubów w Europie. Jak Benzema w tym samym wieku wykręca gorsze statystyki w Realu to jest noszony na rękach i pchany w złotą piłkę. A na Suareza się pluje i wyrzuca siłą z klubu. Masakra.

2

Musi jeszcze na szybkości przepchnąć kolanem kontrakty dla swoich zaprzyjaźnionych firm, m.in. na budowę nowego Camp Nou. No i oczywiście pensja prezydenta. Będzie siedział do samego końca.

3

@ShawnC dobrze, że dembele i griezmann zarabiają tylko dwa razy tyle co suarez i wnoszą tak dużo do zespołu xD

0

@Shvedu sukcesem będzie awans do LM na przyszły sezon.

2

Czyli w przyszłym roku wyjdzie na to samo co w tym xD

1

Mes Que un Club xDDD

1

@xxxxx nad czym w ogóle dywagować. Alaba byłby skończonym debilem opuszczając klub z absolutnego topu dla średniaka z ligi hiszpańskiej.

0

Ani grosza obniżek dopóki nie zmieni się zarząd.

0

@lukas10 działania zarządu idą w świat jako działania klubu. Bartomeu nie znalazł się przypadkiem tylko został wybrany przez debili na ponowną kadencję, bo drużyna zdobyła potrójna koronę.

0

Urządzenie do fałszowania podpisów - komputer z excelem i drukarka do wydruku wniosków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?