0

Urządzenie do fałszowania podpisów - komputer z excelem i drukarka do wydruku wniosków

0

5 z 20000. Nie no spoko bartomeu, możesz zostać, to zmienia postać rzeczy

8

To odróżnia kluby wielkie od klubów kartoflanych jak barcelona obecnie. Zawodnik-legenda dający z siebie wszystko zostaje siłą wykopany z klubu.

0

Ten klub to żart i pośmiewisko na cały świat obecnie.

4

Kolejne pranko brudnej forsy. Co oni z tym klubem zrobili...

4

@Moov xDDDDDDDD

14

- Ile za Suareza?
- 20 milionów i ani grosza mniej.
- Proponujemy 15.
- Niestety, Atletico was przelicytowało i zaproponowało zero. Do widzenia.
- Co? Przecież to bez sensu.
- Visca el Barca i Visca Catalunya!

1

Rafinhii należy pogratulować, że udało się uciec w ostatniej chwili z tego bagna.

3

@krefi10 to lepiej nie patrz w staty Iniesty xD

3

Czyli za czapkę gruszek pozbyli się 9 bez jakiegokolwiek zmiennika xD

0

Żenująca antyreklama dla klubu. Cały świat już się śmieje z Barcelony

1

Fajny ten nowy trener. Taki bez pomysłu.

1

Najlepszy zespół na świecie? Coś nie chłopakowi pomyliło srogo :)

0

Obsraniec bartomeu się sam poda do dymisji jak zatwierdzą.

3

"Miałeś chamie złoty róg..."

0

Czyli holenderski zaciąg Koemana staje się faktem

1

Sprzedali gościa co zdobywał bramki za grosze, a trzymają Dembele i Griezmanna, którzy zarabiają łącznie 2 razy tyle co Suarez

0

@Barcamoja co dementował wielokrotnie sam Ronaldinho, jak i Pep... Poza tym Ronaldinho zaczął rozmieniać karierę na drobne w klubach nocnych, nie porównujmy tych dwóch piłkarzy jeśli chodzi o zaangażowanie

0

Komentarz usunięty

0

@marcin8316 o nie, agent wykonuje swoją pracę, jak żyć :D

0

@highflymind xD bo nie ma kogo pilnować obecnie oprócz Messiego.

36

@Unf xDD jezu ilu tu frustratów

0

@NemeZis93 widzę, że oczernianie Messiego w modzie wśród polaczków

0

@Bobski a liczyłeś jego straty lub podania do tyłu jak już piłkę dostał? :>

0

Już myślałem, że kontuzja Dembele :D

0

@rivaldo.10 xDDDD

Typie, Messiemu się średnio chciało? 7 strzałów na bramkę, najwięcej w meczu, drugi zawodnik spotkania wg whoscored.com xD

"mpappe" xDDD

0

@th@les sugerowanie, że koeman ma jakąkolwiek koncepcję...

2

@JohnBarça no najwięcej strzałów na bramkę. Faktycznie co on w tym meczu robi xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@QuentinTarantino rozumiem, że lepiej nie mieć nikogo na 9 niż kogoś kto ustrzelił w poprzednim sezonie 5 goli w 7 meczach w LM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?