Kismeth
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Urządzenie do fałszowania podpisów - komputer z excelem i drukarka do wydruku wniosków
0
5 z 20000. Nie no spoko bartomeu, możesz zostać, to zmienia postać rzeczy
8
To odróżnia kluby wielkie od klubów kartoflanych jak barcelona obecnie. Zawodnik-legenda dający z siebie wszystko zostaje siłą wykopany z klubu.
0
Ten klub to żart i pośmiewisko na cały świat obecnie.
4
Kolejne pranko brudnej forsy. Co oni z tym klubem zrobili...
4
@Moov xDDDDDDDD
14
- Ile za Suareza?
- 20 milionów i ani grosza mniej.
- Proponujemy 15.
- Niestety, Atletico was przelicytowało i zaproponowało zero. Do widzenia.
- Co? Przecież to bez sensu.
- Visca el Barca i Visca Catalunya!
1
Rafinhii należy pogratulować, że udało się uciec w ostatniej chwili z tego bagna.
3
@krefi10 to lepiej nie patrz w staty Iniesty xD
3
Czyli za czapkę gruszek pozbyli się 9 bez jakiegokolwiek zmiennika xD
0
Żenująca antyreklama dla klubu. Cały świat już się śmieje z Barcelony
1
Fajny ten nowy trener. Taki bez pomysłu.
1
Najlepszy zespół na świecie? Coś nie chłopakowi pomyliło srogo :)
0
Obsraniec bartomeu się sam poda do dymisji jak zatwierdzą.
3
"Miałeś chamie złoty róg..."
0
Czyli holenderski zaciąg Koemana staje się faktem
1
Sprzedali gościa co zdobywał bramki za grosze, a trzymają Dembele i Griezmanna, którzy zarabiają łącznie 2 razy tyle co Suarez
0
@Barcamoja co dementował wielokrotnie sam Ronaldinho, jak i Pep... Poza tym Ronaldinho zaczął rozmieniać karierę na drobne w klubach nocnych, nie porównujmy tych dwóch piłkarzy jeśli chodzi o zaangażowanie
0
Komentarz usunięty
0
@marcin8316 o nie, agent wykonuje swoją pracę, jak żyć :D
0
@highflymind xD bo nie ma kogo pilnować obecnie oprócz Messiego.
36
@Unf xDD jezu ilu tu frustratów
0
@NemeZis93 widzę, że oczernianie Messiego w modzie wśród polaczków
0
@Bobski a liczyłeś jego straty lub podania do tyłu jak już piłkę dostał? :>
0
Już myślałem, że kontuzja Dembele :D
0
@rivaldo.10 xDDDD
Typie, Messiemu się średnio chciało? 7 strzałów na bramkę, najwięcej w meczu, drugi zawodnik spotkania wg whoscored.com xD
"mpappe" xDDD
0
@th@les sugerowanie, że koeman ma jakąkolwiek koncepcję...
2
@JohnBarça no najwięcej strzałów na bramkę. Faktycznie co on w tym meczu robi xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@QuentinTarantino rozumiem, że lepiej nie mieć nikogo na 9 niż kogoś kto ustrzelił w poprzednim sezonie 5 goli w 7 meczach w LM :)