0

@halfnolife z tym, że lekarzowi powierzasz niejako swoje zdrowie/życie, to dodatkowo wzmacnia tę potęgę tego zawodu

4

To niesamowite jak bardzo potężny jest zawód lekarza. Gdy człowiek z dolegliwościami zostanie skierowany do jakiegoś specjalisty, to ten może mu powiedzieć nawet największe bzdury, a człowiek i tak w to uwierzy bo nie ma o tym bladego pojęcia…

0

Kurczę, szkoda że ten drugi sezon squid game ma tylko 7 odcinków i w dodatku kończy się w takim momencie. Teraz znowu trzeba czekać wieki aby dowiedzieć się co dalej

0

No to niezła ironia. Żal oglądać te mecze

0

Gavi, co za maestro :00

0

Podoba wam się ta maskotka Barcelony?

1

Co sądzicie o braku obowiązkowych zadań domowych w szkole podstawowej?

1

@tommyleejones ja tak nie rozumuje, tylko pytam. Tak ciężko odpowiedzieć tak lub nie?

0

@konrad1661 normalne pytanie. Miałem wrażenie, że przy spalonym w przypadku, gdy noga ostatniego obrońcy jest podniesiona, to może się ona nie liczyć

0

Powiedzcie, jak to jest? Czy jeżeli noga jest podniesiona to liczy się to normalnie, jakby była na ziemi?

0

nie no gdzie spalony xdddd

0

Ledwo 3 minuty minęły a my już 2:0 byśmy przegrywali xd

0

@FcPortoFan1999 jak tam w kościele?

2

@Rastafarnianin A co dopiero powiedzieć o księżach…

0

@bartulek98 po co miał strzelać jak przed sobą obrońcy RSS postawili mu mur chiński? W takich sytuacjach się podaje, a jako że nikt nie był w odpowiednim miejscu, to wyszło jak wyszło

0

Bez yamalka niestety ani rusz :/
Skrzydła nie działają, raphinia tez się wyłączył

7

biedna dziewczyna haha

0

Lewandowski zmniejszyłby rozmiar buta i miałby bramkę :v

0

Ludzie, spokojnie, skąd tyle nienawiści? Miłujmy swych bliźnich, jak samych siebie < 3
Poza tym, i tak prędzej czy później ich pykniemy :p

0

@FcPortoFan1999 cieszę się, że żyje w Polsce w takim razie. Czuję, że nasze obchodzenie tego święta jest odpowiednie i autentyczne, oraz najpełniej wyraża naszą radość z faktu możliwości bycia zbawionym.

0

@FcPortoFan1999 dla nas, żyjących, także jest to radosne święto wbrew pozorom. Tylko szkoda, że tak wiele ludzi traktuje je tylko jako pretekst do upiększenia pomnika, albo spotkania rodzinnego. Jako katolicy, tego dnia manifestujemy swoją wiarę ze szczególnym naciskiem na świętość, do której dążymy, co jest jak najbardziej powodem do radości ;)

1

@FcPortoFan1999 nie bez powodu księża zakładają tego dnia biały ornat, symbolizujący radość. Wspominamy wszystkich świętych, czyli tych, którzy dostąpili miłosierdzia i mogą podziwiać majestat Boga w Jego królestwie. Dodatkowo modlimy się o dusze w czyśćcu cierpiące, aby mogły wkrótce dotrzeć do bram niebios, a to także ma pozytywny charakter ;)

1

@FcPortoFan1999 dla mnie to wyjątkowy czas. Stojąc przed grobem na cmentarzu doznaje wszelkie epifanie, popadam w refleksje na temat śmierci, jednocześnie dystansując się do życia na ziemi.

0

@FcPortoFan1999 jak tam dziś w kościele?

1

@FcPortoFan1999 Racja, przyszłe pokolenie niestety będzie bardzo kontuzjogenne. Technologia się rozwija, ludzie się bogacą, pragną długo żyć. Choroby cywilizacyjne stale postępują, specjaliści będą mieli sporo do roboty. Jest to dla mnie wielka motywacja, chociaż nie największa. Czuję, że to Bóg chce, abym leczył ludzi. Wypełniając Jego wolę, będę mógł być szczęśliwy.

0

@FcPortoFan1999 jestem ministrantem. Niestety, nie czuję, by kapłaństwo było moim powołaniem. Złamanych na duchu nie potrafiłbym uleczyć, zamiast tego, chce leczyć cieleśnie. Pragnę zostać lekarzem.

0

@FcPortoFan1999 nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Nie, nie chce być takim ekspertem. Lubie wyrażać swoje refleksje, gdyż uważam, że to uskrzydla człowieka, a ja przywiązuje wielką wagę do potrzeb duchowych.

0

@FcPortoFan1999 ja mam 18 lat i nawet nie skończyłem jeszcze szkoły. Co to musi o mnie świadczyć? :D

0

@FcPortoFan1999 pisanie to także sztuka mój drogi. Pozwala człowiekowi wyrazić samego siebie w sposób w pełni zrozumiały dla odbiorcy, co jest kluczowe dla poprawnej komunikacji. Dbałość o kompozycję i poprawną polszczyznę dodatkowo poszerza horyzonty i rozwija umiejętności humanistyczne, co sprzyja zaspokajaniu potrzeb duchowych człowieka, a zatem potrzebę samorozwoju.

0

@FcPortoFan1999 stworzyłem konstruktywną, spójną i ładną wypowiedź, daj mi się tym nacieszyć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?