1

@ennuye mocny gaz

0

Fati dzisiaj tragiczny

0

Niedość że jest useless to jeszcze żółta kartkę zbiera

1

Kane nie zasługuje na wygraną. Zawsze miał gowniane tempo w fifie - to jest nieakceptowalne aby taki był mistrzem Europy.

5

Yamala to pewnie kolega ze szkoły wyprowadza

1

@MesQueUnClub_87 ok, wybacz panie profesjonalisto

0

@MesQueUnClub_87 wątpię, aby przy takim talencie nagle zrezygnował z pracy na rzecz leniuchowania. Talent jest motorem napędowym do działania.

6

Jedyne czego życzę Yamalowi, to aby omijały go kontuzje. Reszta sama przyjdzie, bo talentu to mu nie brakuje…

0

Kiedy zaczyna się presezon? Ja potrzebuje oglądać yamala ;p

0

Ciekawe co teraz Fati musi czuć xd

0

Studiuje tu ktoś medycynę lekarski?

1

Ferran jakby ktoś urok na niego rzucił haha

0

Czemu mam wrażenie jakby gdzieś w drużynie Niemców był belingham lol

1

I dobrze szwabom niech jadą do domu

0

Rep Morata for inting

0

Taki gnojek i już lata po rozgrywkach euro, 16 lat…

0

Dawno mnie tu nie było. Czy mój ulubiony kościelny @FcPortoFan1999 jeszcze żyje?

0

Ale yamal to kocur

1

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia gówniarza droga La Ramblo :*

8

Szczerze, nie grali tak źle. O wiele lepiej niż z psg, byli rześcy i zapaleni do walki.
Winę można zrzucić na cancelo i lewego.
Ten pierwszy to sabotażysta w obronie, a ten drugi drętwy jak Pinokio.
Liga była już przegrana wcześniej, więc ta porażka nie boli tak bardzo. Ważne, że walczyli i dali z siebie wszystko.

0

Trzeba pochwalić ferrana. Inteligentnie to rozegrał

0

W Roberto nadzieja…

10

Stwierdzam, że sytuacja jest krytyczna.
Ale mimo to dalej wierzę że przepchniemy to jakoś kolanem

2

Chłop 2 metry na spalonym i mówi że nie był xD

0

Który dział matematyki powiedzielibyście że jest najtrudniejszy?

0

Witam.
Jeździ ktoś z was na fiszce?
Jeśli tak, to mógłby ktoś mi polecić jakiś w miarę dobry model? Cena raczej bez limitu ale fajnie jakby nie była jakaś nadzwyczaj droga, bo jestem początkującym ;P

0

@Aneurysm dwa razy za dużo

0

@FCB_dimiC w tym przypadku liczba meczów to 380 jeśli uwzględnimy rewanż.

0

Na spotkanie przyszło 10 osób.
Każdy przywitał się z każdym jeden raz.
Ile było powitań?

0

@Messiah10 wigilię paschalną przeżywamy w sobotni wieczór, więc już od wtedy można witać się w taki sposób ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?