5

Właśnie wróciłem z Wigilii Paschalnej. Chrystus zmartwychwstał moi drodzy!

0

Palmy na jutro macie?

0

Ale tiki taka Barcelona 2012

0

Przynajmniej obrona Jasnej Góry jak zwykle działa.

2

Nie mogę, co za chłop :OO

1

Bogu dzięki że na rok mamy z głowy ten stadion

0

Kibice Athletic to totalne bydło. Dobrze że tylko raz w sezonie taki mecz…

1

Przynajmniej obrona jasnej góry działa

1

Nasi cali obsrani jak widać

0

To jest niemożliwe…

0

@budel17 A to nie było who's that chick?
Szczerze, dla mnie to takie średnie, za bardzo kojarzy mi się z Julkami które tańczyły do tego trend na tik toku xD

0

@budel17 z shakirą to can't remember to forget you. Osobiście najbardziej podoba mi się don't stop the music i SOS :D

0

Najlepsza piosenka rihanny?

1

To powinno być jak w fifie, w momencie gwizdka każda postać nagle stoi w miejscu i robi się niewrażliwa na piłkę gdy leci w jej stronę.

1

Hahahahahah XDDDDD

5

Nareszcie prawidłowe zachowanie w polu karnym.

3

Ale bagno japierd....

1

Lage na lewandowskiego xD

1

To w końcu fawelarz to vinicjus czy raphinia

0

W końcu wyciągają wnioski i mają dobrą taktykę. Brawo!

0

Dobra franek do wywalenia

1

Ajj jakby to wpadło ://

3

Ilaix moriba, to naprawde on?

0

Czy warto zostać lekarzem?

7

Oczywiście bez wylewu w obronie nie mogło się obyć.

5

Robert Lewandoksa!

1

Lewy dobrze to opracowuje, specjalnie się zatrzymuje żeby wymusić to wyjście przed linię.

1

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo proszę państwa

1

XDDDD Co za cyrk

5

Hahaha, Boże, 16 latek ratuje zespół dając penalty w 93 minucie.
Co za klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?