Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Da się zauważyć, że Barcelona mocno poprawiła się fizycznie względem poprzedniego sezonu. Cały mecz gramy na najwyższych obrotach, jesteśmy czujni, szybcy i zdeterminowani. W zeszłym sezonie od 60 minuty zaczęło się czołganie po murawie z nadzieją, że uda się przepchnąć kolanem korzystny wynik, a w konsekwencji mecz kończył się remisem, ewentualnie porażką. Teraz jest o niebo lepiej nie tylko z kondycją, ale też z samą psychiką piłkarzy, zachowujemy zimną krew i zdrowy rozsądek przez cały mecz. Jest to bardzo ważny element gry, cieszę się, że Hansi o to zadbał
1
Kylian (spalony) Mbappe
3
Zemsta jest słodka…
0
Wielki Raphinia, cóż za marzenie
1
To było pewne, gramy tragicznie, Bayern totalnie nas zablokował
5
Kiedy Penalty a favor del real madrid?
1
Halo, przecież mamy białe stroje, dlaczego tam nie było karnego
0
robert sigmaaaaaa
0
Czemu eric a nie Fati?
0
Boże, ale nudny mecz. Żal mi tych komentatorów, że muszą komentować tę żenadę i udawać że ich to interesuje.
0
Czemu bellingam ma dziury w getrach
1
Mbappenalty to jest jednak cienki jak dupa węża
0
Kiedy Penalty a favor del real madrid?
25
Penalty a favor del real madrid
3
Haha co za koleś, nagle przypomniał sobie jak grac
0
No czemu ten impostor dalej jest na boisku
0
hahaha co za babol XDDD
1
Na treningach same okienka walą, a tutaj to nawet ciężko w światło bramki trafić xD
3
Vote kick Ferran.
Przecież nawet Fati lepiej by się spisał. Dlaczego ta pokraka musi grać już 49 minut?
2
Idźcie już na dno żółte pokraki.
3
Co za świnie, żeby kopać 17-latka po nogach?
0
Hattrick ze spalonego też spoko
1
No dlaczego nie skoczył?
1
Jeszcze tego brakowało, za niedługo to mnie wezmą na boisko żeby mieli kim grać. Trzymaj się marc
0
Ale przewrotka :00
1
Jak to jest że na stronie realu da się odczytać komentarze sprzed kilku godzin a tutaj ledwo co można znaleźć komentarz sprzed 5 minut?
0
Ansu Fati is back
0
Mało co głowy by nie urwał bramkarzowi. Chyba lepiej dla bramkarza, że to był gol :D
12
Według białych bramki Yamala to sam fart. Dobrze, że real pokazuje profesjonalną grę wygrywając mecz dwiema bramkami z karnego :)
3
Dajmy się jeszcze realowcom pocieszyć, w końcu jutro do szkoły to już tak szczęśliwie nie będzie