0

Da się zauważyć, że Barcelona mocno poprawiła się fizycznie względem poprzedniego sezonu. Cały mecz gramy na najwyższych obrotach, jesteśmy czujni, szybcy i zdeterminowani. W zeszłym sezonie od 60 minuty zaczęło się czołganie po murawie z nadzieją, że uda się przepchnąć kolanem korzystny wynik, a w konsekwencji mecz kończył się remisem, ewentualnie porażką. Teraz jest o niebo lepiej nie tylko z kondycją, ale też z samą psychiką piłkarzy, zachowujemy zimną krew i zdrowy rozsądek przez cały mecz. Jest to bardzo ważny element gry, cieszę się, że Hansi o to zadbał

1

Kylian (spalony) Mbappe

3

Zemsta jest słodka…

0

Wielki Raphinia, cóż za marzenie

1

To było pewne, gramy tragicznie, Bayern totalnie nas zablokował

5

Kiedy Penalty a favor del real madrid?

1

Halo, przecież mamy białe stroje, dlaczego tam nie było karnego

0

robert sigmaaaaaa

0

Czemu eric a nie Fati?

0

Boże, ale nudny mecz. Żal mi tych komentatorów, że muszą komentować tę żenadę i udawać że ich to interesuje.

0

Czemu bellingam ma dziury w getrach

1

Mbappenalty to jest jednak cienki jak dupa węża

0

Kiedy Penalty a favor del real madrid?

25

Penalty a favor del real madrid

3

Haha co za koleś, nagle przypomniał sobie jak grac

0

No czemu ten impostor dalej jest na boisku

0

hahaha co za babol XDDD

1

Na treningach same okienka walą, a tutaj to nawet ciężko w światło bramki trafić xD

3

Vote kick Ferran.
Przecież nawet Fati lepiej by się spisał. Dlaczego ta pokraka musi grać już 49 minut?

2

Idźcie już na dno żółte pokraki.

3

Co za świnie, żeby kopać 17-latka po nogach?

0

Hattrick ze spalonego też spoko

1

No dlaczego nie skoczył?

1

Jeszcze tego brakowało, za niedługo to mnie wezmą na boisko żeby mieli kim grać. Trzymaj się marc

0

Ale przewrotka :00

1

Jak to jest że na stronie realu da się odczytać komentarze sprzed kilku godzin a tutaj ledwo co można znaleźć komentarz sprzed 5 minut?

0

Ansu Fati is back

0

Mało co głowy by nie urwał bramkarzowi. Chyba lepiej dla bramkarza, że to był gol :D

12

Według białych bramki Yamala to sam fart. Dobrze, że real pokazuje profesjonalną grę wygrywając mecz dwiema bramkami z karnego :)

3

Dajmy się jeszcze realowcom pocieszyć, w końcu jutro do szkoły to już tak szczęśliwie nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?