2

@pioz123 pierożki pieknie wyglądają! Z czym sa?

Mi duzo sosu i miesa z wczoraj zostalo, wiec dzisiaj do nich drobilem pampuchy :)
https://zapodaj.net/images/3e7d4d8313b97.jpg

2

@AssisMoreira uuu ciekawie, duzo fajnych smakow :)

5

@Arden dzieki
@MeAndSwan Z pierogarnii, gdzie tam by mi sie chcialo siedziec przy tym pol dnia :)
@pioz123 :(
@TheNekro94 Zaganiac nie trzeba, sam sie tam zamykam :D
@escarabajo jakie jakies? pomelo jest cudowne :)

5

@Popitek12 zdecydowanie na tak

3

Wlasnie obejrzalem kilka kompilacji z Gavim na YT i uswiadomilem sobie jak bardzo tesknie za tym wariatem :D Oby wrocil w pelni sil z przytupem

11

Posiadanie 85% do 15%. Nie bez powodu Probierz jest nazywany polskim Pepem.

0

Ten co Wawrzyniaka zrobil

2

@MesQueUnClub_87 jeśli w ogóle uda się awansować do 1/2 i później do finału, to po mega męczarniach. Każdy z tych zespołów przy lepszej dyspozycji będzie w stanie sie po nas przejechać w meczu u siebie. Drabinka mega korzystna, ale polecam zejsc na ziemie i sie zbytnio nie napalac.

3

Xavinieta pokaże w finale jak się gra tiki-take Pepowi.

0

Idealne losowanie pod nas i trudna drabinka dla białych. Perfect!

1

Oleeeeeeeee Heja BVB! 1-0 Lecymy!

0

Francis i tak zgarnia 30 krotnosc tego co by dostal od UFC za te walke.

14

Na szybciora. Zblendowany świeży szpinak z cebulą i czosnkiem, pierś z indyka, gnocchi, parmezan i cream fresh. Na koniec posypane orzechami włoskimi, pistacjami i jeszcze troszku serka.

https://zapodaj.net/images/8ae401e690272.jpg
https://zapodaj.net/images/5972ed04da214.jpg

@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @pioz123 @IronSanHybrid @Lionel_Messi10 @escarabajo @Krzysztof1987 @Rewolucja123 @JimMorrisonFCB

0

Az mi sie przypomniala moja peknieta kość śródstopia i noga w gipsie 6tyg po identycznej akcji :/

1

Dobra decyzja, teraz jeszcze bramka dla realu i mozna konczyc

0

@4drian0 prawda

0

nie bedzie xdddddddddd

3

@AssisMoreira Swietna jest! Jednak przy jedzeniu stwierdzilem, ze az za bardzo delikatna do takiego przyrzadzenia. Za bardzo sie rozplywala i nie bylo jej za bardzo czuc pod zebem. Mojej np. to nie przeszkadzalo.

5

@Rust_Cohle halibut
@Lionel_Messi10 dzięki. Ja w garnuszku rybe, a obok na patelni nalesniki na jutrzejsze sniadanie.

2

@AssisMoreira jakbym w takim show do 2-3 odcinka dotrwal, to byloby dla mnie jak zwyciestwo :D

2

@Kratos1990 już mam, dzieki :)

0

Rafa to nie jest poziom topowych klubów. Mnie on nie pasuje od samego początku.

0

@Lola120 pewnie

1

@Lola120 sprzątanie po obiedzie. Wchodze w to. :>

0

@Lola120 co proponujesz w zamian? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?