0

@Gibbon_FCB to ten sam pilkarz, tylko sezon temu gral w duzo lepszej druzynie z nieporównywalnie lepszym trenerem. Ta sa te detale.

3

Xavi powinien zareagować i natychmiast zmienić miejscami Kounde z Araujo.

2

@Deviler Jones goat wiadomo.

2

Tomek brutalnie nokautuje i zgarnia pas w pierwszej rundzie imo zdaniem wielu najgroźniejszego aktualnie ciężkiego na świecie! Ale kocur!

https://x.com/GIFSkullX/status/1723561267313426797

Druga walka Jiriego i Alexa była do przewidzenia. Nie idzie sie na wymiany z Pereira nie trzymając gardy, ale taki juz styl Czecha.

0

Dzisiaj w nocy dwoch Polakow na UFC 295

1

@macio_944 cudenko!

1

@Krzysztof1987 Placek po wegiersku zawsze top! Mogles ta smietana juz po placku polac :p

1

@Rewolucja123 szamalbym takie cos!

2

@IronSanHybrid jest git, idealnie. Ja ostatnio zrobilem z śmietany 18%, łyżki miodu i łyżeczki octu jabłkowego. Spróbuj, cudowny dressing do samej salaty.

4

@IronSanHybrid super! Jak robisz dressing do salaty?

3

@MesQueUnClub_87 może byc ciekawe! Jeszcze kilka dodatkowych smaków!

Ja zrobilem 1kg surowych zeberek na 250g boczku wędzonego. Bulion gotowany 2,5h zeby mięsko bylo bardzo delikatne i odpadalo od kostek.

3

@Lionel_Messi10 dzieki!

@MesQueUnClub_87 jak ja przyrządzasz?

9

Chodził za mna od kilkudziesięciu dni kapusniaczek. Na zeberkach wieprzowych, wędzonym boczku z ziemniakami. ;)
Lubie kwasny ze spora ilością kminku, dlatego nie płuczę kapusty kiszonej przed wrzuceniem do bulionu. :)

https://zapodaj.net/images/1e009fb7997c9.jpg
https://zapodaj.net/images/d517f311ef5e1.jpg

@AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Krzysztof1987 @escarabajo @P33ck @IronSanHybrid

10

@Luciano99 odwiedziłem dzisiaj chłopaków na warsztacie i wyglądali wyjątkowo na trzeźwych, zeby nie siedzieli o suchym pysku wysłałem @Kessie do monopolowego po krowe i zobacz co ten przywiózł...

https://streamable.com/4bz3or

0

Jak tam freaky mma przed jutrzejszym UFC? Jakie typy?

Main: Prochazka vs Pereira
Co-Main: Pavlovich vs Aspinall

1

@karolup Jäger z colka. Na zdrowko!

4

@Krzysztof1987 Wyglada tez dobrze! Fajne polaczenia, smaczengo!!

0

Projekty CPK , elektrowni atomowej oraz portow w Świnoujściu i Gdansku/Gdyni powinny być kontynuowane bez względu na sympatię polityczne.

2

@AssisMoreira dziękuję! Smakowo jej torty sa jeszcze lepsze niz wyglądają, bo nie przesadza ze slodkoscia i nie sa mdłe.

Te fotki to takie pierwsze lepsze z brzegu, jest ich od groma jesczze.

1

@macio_944 814km juz zamawiam :)

Zrob zdj jak przyjdzie

1

@DaPidejpi drwal bez podjazdu do takich zapieksow

2

@AssisMoreira to juz jakis wyższy level i wymaga takze talentu artystycznego. Moja robi bardziej zwykle torty na rozne okazje. Zaraz cos wybiore i Ci pokaze.

No i raczej odpada jakas współpraca, bo my nie mieszkamy w Polsce. :)

1

@AssisMoreira Nie potrafie, tylko podstawy. Moja kobita pieczę bardzo duzo - praktynie non stop cos przy tortach grzebie. Ma swoje grono klientow i nie ma praktycznie weekendu zeby nie miala jednego/dwoch tortow do zrobienia. :)

3

@TheNekro94 Nie jestem, gotuje w domu i sprawia mi to mega przyjemnosci. No i najważniejsze jak mojemu malemu brzdącowi smakuje. :)

15

Do tej pory wrzucałem tylko dania na słono, to dzisiaj dla odmiany deserek! :)

Placki bananowo-kakaowe z płatkami owsianymi i borowkami amerykanskimi. Pomiedzy krem mascarpone, a z gory polane własnej roboty musem z malin i roztopioną mleczna czekoladą.

https://zapodaj.net/images/713971ba8483d.jpg
https://zapodaj.net/images/a0f1bee72c4ad.jpg

@pioz123 @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @Lionel_Messi10 @escarabajo @IronSanHybrid @P33ck @Krzysztof1987 @Rewolucja123

0

@MichuZ44 nic dodac, nic ująć.

4

@Danny Gaucho Dlatego ja kupilem sobie 20 sztuk i zamrozilem, zeby bylo na caly rok i mogl jesc przy specjanych okazjach.

2

@Lionel_Messi10 Nie przejmuj sie hejtem! Wazne, ze probujesz i sam sobie szamnke robisz! :) Smaczengo!

2

@pioz123 Klasyka od Pioza! Smaczengo :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?