Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AssisMoreira o chłopie, to juz nie moj poziom zdecydowanie! :)
Ale to musialo smakować!!
13
Spagetti Carbonara wlatuje na salony :)
W 15min można wyczarować naprawdę smaczny obiadek!
https://zapodaj.net/images/ad3438821bd6c.jpg
@MesQueUnClub_87 @pioz123 @AssisMoreira @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid @Krzysztof1987 @escarabajo @Krzysztof1987
1
@Lionel_Messi10 super! wrzucaj fote
2
@JimMorrisonFCB tylko 3h :(
1
@TR3YWAY w jakims sensie blade?
18
Domowa picka z szynka prosciutto wleciała. :)
https://zapodaj.net/images/16e9c7623103a.jpg
https://zapodaj.net/images/0ce8d8d5e3a09.jpg
@AssisMoreira @Lionel_Messi10 @pioz123 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @Krzysztof1987 @escarabajo
2
@Lionel_Messi10 thx!
@Zoker TK Maxx
16
Black Tigerki w zielonym smietanowym pesto z celubka, czosnkiem, marchewka, czerwona papryka, cukinia, ziolami i przyprawami. Do tego biały ryż al dente.
https://zapodaj.net/images/7f43e32e08b21.jpg
https://zapodaj.net/images/c5e8674805c11.jpg
@AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @IronSanHybrid
2
@MesQueUnClub_87 supcio!
Ja robie ciacho na pizze 24h, ale bardzo rzadko. Robisz zaczyn ktory wyrasta w lodówce bardzo powoli przez cala noc.
8
Dzisiaj na kolacje wleciała cudowna surówka z czerwonej kapusty, marchewki, czerwonej cebulki, natki pietruszki, koperku, domowego majonezu, musztardy, octu jabłkowego i przypraw. Do niej chrupiące grzanki na maselku z patelni.
https://zapodaj.net/images/8a11429d9f130.jpg
https://zapodaj.net/images/2811dd4ac567a.jpg
Na deser koktajl z arbuza, truskawek, liści mięty, soku z limonki i jogurtu z dodatkiem cukru brązowego.
https://zapodaj.net/images/757efb02d03e6.jpg
@AssisMoreira @pioz123 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @IronSanHybrid
2
@AssisMoreira taktyk.
Z polskiego YT polecam Kacpra Pitala.
2
@MesQueUnClub_87 piękna, brawo
0
Ładne piro dzisiaj puścili kibice z Gladbach na meczu w Dortmundzie.
https://zapodaj.net/images/6e79ce53260e7.jpg
https://zapodaj.net/images/5d20cc43881ec.jpg
https://zapodaj.net/images/9f5a35f40cb7d.jpg
3
@MesQueUnClub_87 guakamole, szynka prosciutto di Parma, prawdziwa wloska mozarella, sadzone z plynnym żółtkiem, sol i pieprz
1
@AssisMoreira perfect
13
Jak sie okazało, nie tylko @panczo z la bomby próbował swoich sił w teleturniejach, a także chad @VegetaPolska.
3
@AssisMoreira od razu widac ze burgerito premium! Chociaż chciałbym zobaczyć zdj jeszcze z innej perspektywy i co tam jest w srodku. :) sosik jaki?
2
@Krzysztof1987 Tortilka zawsze spoko ;) Czym zes to polal?
1
@Emhyr
Nie mam
HENRY
GERRARD
ARAUJO
Nie mam
23
Kopytka z dyni podsmażone na maśle, a na nich pokrojona w paski, smażona z cebulką i czosnkiem, a później duszona w czerwonym winie wolowina. Z góry posypane prażonym sezamem i koperkiem. Imo za dużo koperku dodalem do samego sosu, bo za bardzo przebijał w efekcie końcowym.
https://zapodaj.net/images/2772ecc3c9d9e.jpg
https://zapodaj.net/images/221037d153d6a.jpg
@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @pioz123 @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @escarabajo @IronSanHybrid @P33ck
2
@barcanawieki GOAL 3 - gdzie normalnie mogles czarnoskorym z przewrotki zamienic pilke w banan i walnac okno i nikt nie mial glupich skojarzen. Tera to by nie przeszlo. :)
0
Nie ma szans, za mocni rywale.
8
Dzisiaj na szybciora makaron spaghetti z krewetkami w sosie pomidorowym z cebulka, czerwona papryka i czosnkiem. Na koniec wleciała jeszcze łyżka kremu i koperek.
https://zapodaj.net/images/36a05cdcf9319.jpg
https://zapodaj.net/images/e05e3f721d753.jpg
@AssisMoreira @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @pioz123 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @P33ck @IronSanHybrid
0
Jak sobie przypomne rozmowe z moim ojczymem po losowaniu grup el. ME, gdzie stwierdzilisym, ze awans jest pewny i to bedzie dobry moment zeby te eliminacje posluzyly jako przebudowa reprezentacji... :D
0
@Krzysztof1987
Nie wywaliłem, a docisnąłem na całej długości palcami żeby łódeczkę zrobić.
Jest z gory jeszcze posypane dosłownie garstką sera grana padano. :)
3
@IronSanHybrid Pięknie! Jakby tak jeszcze ten chlebek wrzucic na patelnie na maselko :D
23
Dzisiaj danie narodowe Polaków w postaci zapiekanek. Od dołu farsz z pieczarek, mozzarella, szynka, grana, karmelizowana cebulka, sos jogurtowo-czosnkowy i szczypiorek.
https://zapodaj.net/images/ea541f9b80b4b.jpg
https://zapodaj.net/images/cad4fa1ad7170.jpg
@MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @escarabajo @P33ck @IronSanHybrid
2
@Lionel_Messi10 Super! U mnie dzisiaj tez klasyczek - Mielone z ziemniakami i kapusta kiszona :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Komentatorzy juz podnieceni "to musi byc rzut karny, to musi byc rzut karny!!" Xd
5 sekund wczesniej widzac na powtórce ze byl spalony lol