1

@AssisMoreira o chłopie, to juz nie moj poziom zdecydowanie! :)

Ale to musialo smakować!!

13

Spagetti Carbonara wlatuje na salony :)
W 15min można wyczarować naprawdę smaczny obiadek!

https://zapodaj.net/images/ad3438821bd6c.jpg

@MesQueUnClub_87 @pioz123 @AssisMoreira @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid @Krzysztof1987 @escarabajo @Krzysztof1987

1

@Lionel_Messi10 super! wrzucaj fote

2

@JimMorrisonFCB tylko 3h :(

1

@TR3YWAY w jakims sensie blade?

2

@Lionel_Messi10 thx!
@Zoker TK Maxx

16

Black Tigerki w zielonym smietanowym pesto z celubka, czosnkiem, marchewka, czerwona papryka, cukinia, ziolami i przyprawami. Do tego biały ryż al dente.

https://zapodaj.net/images/7f43e32e08b21.jpg
https://zapodaj.net/images/c5e8674805c11.jpg

@AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @IronSanHybrid

2

@MesQueUnClub_87 supcio!

Ja robie ciacho na pizze 24h, ale bardzo rzadko. Robisz zaczyn ktory wyrasta w lodówce bardzo powoli przez cala noc.


8

Dzisiaj na kolacje wleciała cudowna surówka z czerwonej kapusty, marchewki, czerwonej cebulki, natki pietruszki, koperku, domowego majonezu, musztardy, octu jabłkowego i przypraw. Do niej chrupiące grzanki na maselku z patelni.

https://zapodaj.net/images/8a11429d9f130.jpg
https://zapodaj.net/images/2811dd4ac567a.jpg

Na deser koktajl z arbuza, truskawek, liści mięty, soku z limonki i jogurtu z dodatkiem cukru brązowego.

https://zapodaj.net/images/757efb02d03e6.jpg

@AssisMoreira @pioz123 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @IronSanHybrid

2

@AssisMoreira taktyk.


Z polskiego YT polecam Kacpra Pitala.

2

@MesQueUnClub_87 piękna, brawo

0

3

@MesQueUnClub_87 guakamole, szynka prosciutto di Parma, prawdziwa wloska mozarella, sadzone z plynnym żółtkiem, sol i pieprz

1

@AssisMoreira perfect

13

Jak sie okazało, nie tylko @panczo z la bomby próbował swoich sił w teleturniejach, a także chad @VegetaPolska.


3

@AssisMoreira od razu widac ze burgerito premium! Chociaż chciałbym zobaczyć zdj jeszcze z innej perspektywy i co tam jest w srodku. :) sosik jaki?

2

@Krzysztof1987 Tortilka zawsze spoko ;) Czym zes to polal?

1

@Emhyr
Nie mam
HENRY
GERRARD
ARAUJO
Nie mam

23

Kopytka z dyni podsmażone na maśle, a na nich pokrojona w paski, smażona z cebulką i czosnkiem, a później duszona w czerwonym winie wolowina. Z góry posypane prażonym sezamem i koperkiem. Imo za dużo koperku dodalem do samego sosu, bo za bardzo przebijał w efekcie końcowym.

https://zapodaj.net/images/2772ecc3c9d9e.jpg
https://zapodaj.net/images/221037d153d6a.jpg

@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @pioz123 @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @escarabajo @IronSanHybrid @P33ck

2

@barcanawieki GOAL 3 - gdzie normalnie mogles czarnoskorym z przewrotki zamienic pilke w banan i walnac okno i nikt nie mial glupich skojarzen. Tera to by nie przeszlo. :)

0

Nie ma szans, za mocni rywale.

8

Dzisiaj na szybciora makaron spaghetti z krewetkami w sosie pomidorowym z cebulka, czerwona papryka i czosnkiem. Na koniec wleciała jeszcze łyżka kremu i koperek.

https://zapodaj.net/images/36a05cdcf9319.jpg
https://zapodaj.net/images/e05e3f721d753.jpg

@AssisMoreira @Krzysztof1987 @Lionel_Messi10 @pioz123 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @P33ck @IronSanHybrid

0

Jak sobie przypomne rozmowe z moim ojczymem po losowaniu grup el. ME, gdzie stwierdzilisym, ze awans jest pewny i to bedzie dobry moment zeby te eliminacje posluzyly jako przebudowa reprezentacji... :D

0

@Krzysztof1987
Nie wywaliłem, a docisnąłem na całej długości palcami żeby łódeczkę zrobić.
Jest z gory jeszcze posypane dosłownie garstką sera grana padano. :)

3

@IronSanHybrid Pięknie! Jakby tak jeszcze ten chlebek wrzucic na patelnie na maselko :D

23

Dzisiaj danie narodowe Polaków w postaci zapiekanek. Od dołu farsz z pieczarek, mozzarella, szynka, grana, karmelizowana cebulka, sos jogurtowo-czosnkowy i szczypiorek.

https://zapodaj.net/images/ea541f9b80b4b.jpg
https://zapodaj.net/images/cad4fa1ad7170.jpg

@MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @escarabajo @P33ck @IronSanHybrid

2

@Lionel_Messi10 Super! U mnie dzisiaj tez klasyczek - Mielone z ziemniakami i kapusta kiszona :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Komentatorzy juz podnieceni "to musi byc rzut karny, to musi byc rzut karny!!" Xd

5 sekund wczesniej widzac na powtórce ze byl spalony lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?