Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedyna rzecz która przemawia za jego przyjściem to ze jest Hiszpanem
0
Lewandowski jest w kiepskiej formie, dobra forma przekłada się między innymi na pewność siebie. Gdyby Robert był w formie to wykorzystałby niektóre z bardziej klarownych sytuacji dzisiejszego jak i ostatnich kilku meczów. Dodatkowo na obniżkę formy jego jak i całego zespołu wpływa kontuzja u naszych kluczowych zawodników przez co poziom drużyny spadł.
0
@Qaz123 Xavi nie zdejmie jego bo jest w niego wpatrzony jak w Boga
1
Tych którzy myślą ze dostalibyśmy za niego +- 60 mln euro musze zmartwić, bo dobrze będzie jak opchnelibyśmy go za 30-40. Nikt nie da za Raphinie 60 mln
2
Warunki są takie same dla obydwu zespołów
1
@Firestone Czy jest choć jeden argument żeby dać mu drugą szanse w Chelsea?! Nie sądzę.
0
Komentarz usunięty
1
@robertocarlos76 szarpać indywidualnie chociażby są atakujacymi
4
Fati i Torres po wejściu z ławki nie dają nic swoją grą
0
@VamosGirl Rado z Londynu Cię oprowadzi za darmo xD
1
Truskawka na torcie by to była.
0
@dafik85 Alonso, Kessie, Roberto i kto jeszcze?
0
@dafik85 trzech zawodników „rezerwowych” w wyjściowej jedenastce nazywasz jako drugi garnitur?
0
@Gallaret wróci po urazie to się niestety dostosuje do obecnej formy zespołu
0
Real nas ciśnie to zmienmy gównianego Marcosa Alonso na równie gównianego Erica Garcie którego wystarczy delikatnie przycisnąć aby popełniał proste błędy w defensywie. Wielu tu wiesza psy na Raphinie, zagrał słabo natomiast lewa strona nie istniała poza epizodami w ofensywie Balde. Mysle ze gdyby Xavi mógł zdjąć Roberto, a w jego miejsce cofnąć Gaviego i wpuścić Fatiego/Torresa na lewe skrzydło i odciążyć Raphinie który był nieporadny, a gdyby miał więcej miejsca po wejściu fatiego na lewe skrzydlo to byśmy wiecej osiągneli w ofensywie. Lewego zbytnio nie winie, ponieważ napastnik w głównej mierze żyje z podań których nie miał i musiał się cofać do rozegrania pomimo tego ze graliśmy czwórką nominalnych pomocników. Obrona najbardziej mnie rozczarowała z czterech zawodników aż trzech było podstawowych, a Alonso na Bernabeu zagrał bardzo dobry mecz. Dzisiaj niestety nie miał wsparcia u Kounde czy Araujo którzy zagrali najgorsze mecze w koszulkce Barcy. Real musiał w końcu wygrać, szkoda że nas upokarzając w taki sposób. Została liga i dużo przemyśleń co do przyszłego sezonu.
0
@Hadim co nie zmienia faktu ze nie była to groźna sytuacja i faul Kessiego głupi
0
@macio_944 nasi zawodnicy walczą sami ze sobą coś więcej trzeba dodać?
1
Największe zagrożenie to indywidualna akcja Araujo to powinno mówić samo za siebie odnośnie tego meczu i stwarzania sytuacji
2
@Hadim pomimo tego sprokurowanego karnego, Kessie wyglada o niebo lepiej. Roberto nie widoczny ani z przodu ani z tylu.
0
@Qaz123 powiem lepiej gdy Alonso od początku meczu gra gówno to w przeciągu meczu jest coraz gorzej:)
1
Barcelona przymierza się do Inigo Martineza już za czasów jego gry w Sociedad. Natomiast wydaje mi się że jest już trochę za późno na jego transfer do nas (pomimo tego ze jest w topce obrońców LaLigi). Trzeba będzie mu dać nie mały kontrakt, a uważam że są bardziej istotniejsze pozycje do obsadzenia i to nie koniecznie graczami do uzupełnienia.
0
@Aragorn33 a może to Chelsea nabyła Aube płacąc Alonso ;)
1
Zawodnik typu: potrzebuje 7 sytuacji żeby strzelić gola. W kreacji również jest chaotyczny i nie regularny.
0
@DonFerdinando Kepa w formie go zjada.
2
Przy nowej wycenie transfermarkt Krychowiak warty 6 mln euro zaś Hazard 5 mln euro, niesamowity zjazd Krychowiaka.
0
@Firestone Ancelotti coś wie o tym xd
0
Stał się legendą za życia.
0
Skład się sypie że niedługo Pique wróci bo nie będzie komu grać
0
No i wykrakali….
0
@Marcin91fcb reklamówki - gadżety klubu sędziowie dostają od większości klubów