0

@KrwawiaceoczyVEB jedzie na hypie bramka z PSG

25

Gdy oglądam teraz skróty meczów lub powtórki z kibicami na trybunach to najlepiej obrazuje jak pełne trybuny dodają magii podczas meczu.

0

@Joopiter czemu w Minguezę? To że go zdjął nic do tego nie ma. Oskar był trzecim stoperem. Koeman mówił że graliśmy 4 czyli albo którys z wachadlowych tworzył tego 4 lub ktoś z pomocy schodził niżej.

2

Nie rozumiem tego, że Koeman wykonuje bardzo ciężką pracę i robi to świetnie, a mimo to większość użytkowników chce jego pozostania na zasadzie - No ewentualnie na jeszcze jeden rok może zostać. Nie, Koeman powinien zdecydowanie zostać na kolejny rok za to że podołał i ogarnął ten burdel po poprzednikach. Jak dla mnie to jest trener dla Barcy na następny sezon i na jeszcze kolejne. A dzisiaj po zwycięstwo z Villarreal!!!!

0

@Rewolucja123 Co do Busquetsa, to w poprzednim meczu z Getafe rozrzucał piłki na skrzydła, a i asysta do Messiego to też podanie penetrujące, ominął jednym podaniem cała pomoc i obronę. Fakt, rzadko się go widzi w takiej grze, ale jego gra w meczu z Getafe była naprawdę spoko.

6

@masq dosyć często tak mam.

2

@Tomek54321 powiedziałbym że i tak widzieliśmy łagodną wersję Getafe.

10

Absurdalny karny dla Barcy? Absurdalna to była wczorajsza gra podopiecznych Bordalasa.

4

@jeykey1543 ale ile razy zagrał De Jong na środku obrony? Ściągnął Pique bez którego byłby problem z wyprowadzeniem piłki, a Getafe naciskało bardzo wysoko. Nie mamy poza Pique stopera który umie wyprowadzić piłkę, a zostawienie samego Lengleta z Araujo i Umtitim to gwarancja wylewu podczas wyprowadzania piłki gdy atakuje przeciwnik bardzo wysoko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Temu Panu liczyły się tylko cyferki na koncie, bo w jakiś sposób trzeba było pokryć niezrozumiałe wydatki.

1

Pedri gra praktycznie od deski do deski to prawda, ale ma zaledwie 18 lat i... Po pierwsze ma prawo mieć wachania formy, a po drugie każdym meczem zyskuje doświadczenie które zaowocuje w najbliższych latach. Widać że Koeman chce na nim oprzeć pomoc w następnym i następnych sezonach. On za 2-3 lata będzie KOTEM.

1

Pedri gra słabo, Pedri zajechany, sami eksperci od przygotowania fizycznego.

0

@escarabajo Od rozgrywania to się zgodzę. Technicznie 1wsze miejsce bym przyznał Benzemie i Suarezowi który, może nie teraz, ale za czasów MSN miał też nieziemską technikę. Ten gol piętką z Majorką lub minięcie Benatii piętą w meczu w Monachium. Kunszt techniki. Obczaj sobie ;)

0

@ferdas_rawa Sory że się przypierd*le, ale masz swoje lata na karku, a używasz "xD" to ile tych wiosen? 15?

0

Jak prezesi klubów mogą stworzyć nowe rozgrywki, tym bardziej dla siebie. To niedorzeczne.

0

@rafa324 co ty do mnie pijesz?! Pokazałem dla Tomo_95 na co zwrócił uwagę kolega wyżej. Więc co mi wyjeżdżasz o jakiejś moralności.

0

@Tomo_95 kolega raczej porównał do dzieci, chore kwoty które są teraz w piłce i przez które powstał pomysł Superligi.

1

@nationalpen Ty również pokazujesz że nie masz żadnego poziomu.

0

@senso czytałem gdzieś że Bayern przez pandemię też jest w słabej kondycji finansowej.

0

Może ktoś kto jest bardziej doinformowany, pytanie. Bayern nie został zaproszony do grona klubów Superligi? Czy Bayern sam nie chce dołączyć?

0

@gregorio66 Bartomeu zapoczątkował chęć przystąpienia do tego projektu. Nie wiem czy Laporta mógł jeszcze się z tego wycofać, ale nie ukrywając to jesteśmy w najgorszej sytuacji w Europie pod względem finansów i mógłby to być dla nas ogromny zastrzyk gotówki + dodać do tego pieniądze z Ligi Mistrzów, jeżeli obie rozgrywki będą funkcjonować razem. Koniec końców jeżeli było to w jakimś stopniu zależne od Laporty to nie miejmy się co dziwić.

0

@Yoshi94 no, więc się ciesz że nie mam takiej możliwości xd

0

@amanter po "Més Que Un Club" już nie ma dawno nic, Dzięki Bartomeu.

0

@DonMatteo901 dołożyć do tego var ciekawe jak wpłynie to na dynamikę meczów.

1

Come on FC Barcelona, you’re so much better than this. This is not what you’re about. You’re Més Que Un Club. Prove that’s still true.

Daj spokój, Barcelono, jesteście znacznie lepsi niż to coś. Przecież nie o to wam chodziło. Jesteście "Més Que Un Club". Udowodnij, że to wciąż prawda!

Gary Lineker / Twitter

0

@Yoshi94 Noo.. Ty to jednak sprytny jesteś, a z Messim rozwiązać umowę bo gra w korkach adidasa

0

@YeastMoss naszym? A co ty jakąś organizacje tworzysz? oceniasz mnie przez pryzmat twoich poglądów, wcale jesteś nie lepszy :D

0

Perez zaraz Bogiem będzie na LR, boże co za chorągiewy..

0

@Abominacja no mi przykro że ktoś taki jak ty się wypowiada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?