Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Naprawdę nie rozumiem ludzi którzy są zachwyceni ze wygrywamy 1-0 byleby się tylko zgadzały 3 punkty. Od Barcy powinnismy oczekiwać tez stylu. Kiedyś na myśl o meczu z Barceloną drużyny miały kupę w gaciach i były to drużyny pokroju Bayernu, PSG czy Manchesteru City. Nie przypominam sobie żeby któraś drużyna tak dominowała w piłce jak Barcelona, a kibicuje jej od 17-stu lat. Teraz nasza drużyna postrzegana jest jako mem i słabe drużyny się nas nie boją, ale jak widać niektórym tutaj pasuje taki stan rzeczy. Trzeba wymagać od Barcelony stylu bo bez niego nigdy się nie znajdziemy tam gdzie byliśmy kiedyś.
0
Cały świat kocha Barcę za jej styl i nie rozumiem ludzi którzy mówią ze sama wygrana Dumy Kataloni ich cieszy. W przeciwieństwie do białej strony Madrytu my mamy ta presję ze oprócz wygrywania oczekuje się pięknej gry.
0
Jak już wyjechałeś z Koemanem to porównaj jaką kadrę posiadał Holender a jaką posiada Xavi, wiec raczej z tobą jest coś nie tak.
0
Kolejny mecz gdzie po bramce oddajemy inicjatywę i kolejny mecz gdzie nie mamy z tego konsekwencji, ale takie „nie dobijanie rywala” sie na nas zemści jeśli będzie więcej takich meczów w tym sezonie.
0
@seeba chyba nie wiecie dlaczego Barca jest magiczna i zawsze była a taki Real nie i ich zadowalają takie mecze jak nasz dzisiejszy. Przede wszystkim od Barcy zawsze się wymagało wyników i pięknego stylu gry. Po to został zatrudniony Xavi żeby wygrywać do tego w stylu Barcy. Kibicuje Barcelonie od 2006 roku i zakochałem się w niej przez styl gry. Gdybym chciał kibicować skutecznej drużynie gdzie liczą się wyniki to bym kibicował realowi.
14
Raphinia - 0 uniwersalności. Lewa noga, zejście do środka i nic wiecej. Wystarczy go spychać do linii bocznej i chłop nie wie co robić.
0
@Filipppe a poza dembele? No jakoś minęło tyle czasu i nie wydobył nic z innych zawodników. Zero regularności u zawodników zagrają jeden dobry mecz żeby następny grać kupę.
0
Jak Barca wygra trzeci mecz 1-0 z rzędu to biali się zesrają xd
1
Xavi nie umie wyciągać z zawodników potencjału. Nikt przy nim szczególnie nie błyszczy, a czasu minęło już dosyć sporo odkąd przejął Barce.
1
A zmienia fakt że po strzale najpierw się odbiła od gracza realu? później dopiero od Baska na spalonym
1
Bilbao słabiutko jak na razie
5
Kiedy wy w końcu zrozumiecie że konferencja to gra i psychologia, nie będzie Xavi publicznie "jechał" po swoich zawodnikach od tego z pewnością jest szatnia, a nie wypowiedzi na konferencjach prasowych. Tak było zawsze i tak będzie zawsze.. druga sprawa że jest optymistą, gdyby był pesymistą w tym co robi to nie był by teraz w tym miejscu co się znajduje.
0
@katalonczyk112 ma otwarcie krytykować i niszczyć morale swoich zawodników? Konferencje dla trenerów są od tego żeby ściągać napięcie z zawodników jak i również podnosić ich morale poprzez wypowiedzi publiczne. Krytykę zostawia sobie w szatni.
0
@Emhyr Za dużo jest ludzi którzy oczekują efektów na już, każdy rozsądny wie że tutaj potrzeba czasu. Wszyscy myślą że jak złapaliśmy formę w lidze to już jej nie stracimy, otóż nie, tak nie jest teraz i tak jak pisze Cwiąkała będą wzloty i upadki. Jak można oczekiwać efektów w tak krótkim czasie od zespołu który jest w rozsypce. Dokonaliśmy transfery, ale na pozycjach kluczowych nadal nie mamy światowej klasy zawodników i przez to przegraliśmy z Bayernem, Realem i Interem.
0
Dewiza Setiena to chyba że liczy się sport i dobra zabawa
1
@Essos Jaka nowa miotła w Villarreal taki jej efekt xD
1
Xavi zapowiadał że będą grali zawodnicy którzy prezentują lepszą formę. Dlatego co mecz inny skład, bo co mecz to kto inny prezentuje lepszą formę. Niestety ale tak jest. Strasznie nie równa forma naszych zawodników pół składu zagra dobry mecz by w następnym zagrać miernie a inna połowa lepiej i tak się kręci..
0
@Coutinho007 również bym wolał gdyby miał przed sobą dwóch zawodników którzy umieją rozgrywać i słać podania. Pedri to jeszcze nie jest taki zawodnik a De Jong nigdy rozgrywającym nie będzie nie oszukujmy się.
0
@K4tsuuu Jeśli projekt sportowy by go przekonał to czemu mógłby nie podjąć takiej decyzji? Niestety ma umowę do 2026 i wyceniany obecnie jest na 40 mln i ciężko byłoby go wyciągnąć. Ale taki Jorginho ma kontrakt do 2023 i jeśli Laporta i Xavi chcą ściągnąć jakiego pomocnika to powinni w styczniu już szukać zawodnika takiego typu, ale pewnie skończy się na kimś typu Neves
0
@Veysel już lepszym rozgrywającym na szóstkę byłby Brozović
3
@Messibestplayerintheworld Obok Pedriego jest De Jong który jak się ogarnie to będzie dobry, bardziej miałem na myśli jakiegoś zawodnika na pozycję nr 6
1
Jeśli środkowy pomocnik to tylko doświadczony rozgrywający który umie bardzo dobrze podać.
15
Aż się łezka w oku kręci jak przypomnę sobie tego wyczekiwanego newsa że zrezygnował
0
Barcelonie od dawien dawna zawsze ciężko było znaleźć zawodników pasujących do stylu gry zespołu, wiele dużych nazwisk nie dało sobie rady w tym klubie i to się nadal dzieje.. najgorsze w tym wszystkim jest to że zawodnicy przychodzący do nas są coraz bardziej przeciętni.
0
@FCB24 mnie też. Po sezonie odejdzie i znów zmiana stylu i szukanie zawodników na jego pozycję
0
@FCB24 wystarczy czytać odpowiedzi Xaviego podczas pytań o niego na konferencjach. Czytanie gry itd.
0
@meg23 chodzi mi że budowanie akcji na 30 metrze mamy opanowane do perfekcji piłka chodzi bardzo ładnie, ale jak podchodzimy bliżej to jest problem bo nie ma podań, są straty itd. mówię o rozgeraniu w decydującej strefie boiska ze jest tragiczne bo umiejętności maja ci piłkarze ale niektórych im brak i je wypukliłem
0
@VENOMStyle Busquets gra bo nikt nie rozumie gry na tej pozycji co on i tu się z Xavim zgadzam bo niestety tak jest, niestety również nie zapowiada się by Xavi zmieniał koncepcje gry.
1
@Adikson zresztą sam Pedri nic nie zrobi musi mieć obok siebie dobrego partnera w pomocy nie wspomnę o zgraniu i chemii której u nas nie ma, ale co się dziwić jak Xavi co mecz to inny skład i zawodnicy nie na swoich pozycjach
0
@Adikson ile tych podań otwierających zalicza? Bo nie jest to jakaś szokująca ilość jak na pomocnika.