0

@Rafix98 Nie posiadamy w szeregach zawodnika który ma otwierające podanie. Gavi? Pedri? De Jong? Moze za kilka lat, nie wspomnę o bellerinie czy balde

2

@POGROMCA Pierwszym który powinien się z tym pogodzić powinien być Xavi.

0

Czego możemy oczekiwać od zawodników którzy co mecz pokazują inne oblicze..

1

Piłka nożna niestety się zmieniła i sam błysk geniuszu piłkarzy nie wystarczy, do tego potrzebna jest również gra kontaktowa/fizyczna, a w Barcelonie tej fizyczności jest zero poza kilkoma wyjątkami. Lepsze drużyny wychodzą podaniami spod naszego presingu ponieważ nie ma w nim konsekwencji, wychodzimy wysoko presingiem i w pewnym momencie jest stop zero kontaktu z przeciwnikiem w takich sytuacjach robią się dziury z tyłu i masa przestrzeni które nasi przeciwnicy doszczętnie wykorzystują. W ataku możemy mamy tą inteligencję umiemy operować piłką natomiast inteligencja w obronie a w zasadzie jej brak to dramat. Nie wiem czy droga którą idzie Xavi to dobra droga + czy ma do swojej koncepcji odpowiednich graczy. Kolejna sprawa to podania i operowanie piłką. Jest strasznie dużo niedokładności w podaniach i w jej przyjęciu. Poszczególni zawodnicy strasznie się ograniczają do używania tylko swojej lepszej nogi np. Raphinia przyklejony do linii bocznej ma piłkę na lewej nodze i jest tylko spychany do środka i cofany do tylko przez gracza Bayernu. Brak nam w pomocy ROZGRYWAJĄCEGO. Pedri to nie jest jeszcze dobry rozgrywający jeśli chodzi o podania. De Jong jest tragiczny jeżeli chodzi o rozegranie poza pobiegnięciem z piłką kilkadziesiąt metrów niczym się nie wyróżnia jak na pomocnika przystało a w obronie jest bo jest. Nasi zawodnicy nie wiedzą co zrobić z piłką i za to winie Xaviego, umiejętności mają i każdy wie o tym, niestety to kolejny mecz gdzie wychodzimy i zawodnicy stoją przestraszeni. Moim zdaniem większość zawodników nie pasuje do stylu Barcy bądź stylu Xaviego. Jesteśmy dobrzy i wiemy co robić jak gramy w lidze i drużyny zostawiają nam więcej miejsca.

0

Griezmann jest wypożyczony z obowiązkową opcją wykupu?

1

Gramy tak jak przeciwnik pozwoli. Zero wyjścia poza schemat.

0

Jakby nie patrzeć to jego potencjalne dobre występy w drużynie Aston Villi zwiekszą szansę na wykupienie go przez nich. Chyba dlatego większość życzy mu żeby tam odpalił xD

32

Taki Falcao daje radę to dlaczego Alves nie mógłby. Wprowadzi chociaż doświadczenie które przyda się młodym zawodnikom chociażby takiemu Destowi który gra na jego pozycji.

0

@dembabejlen Przepisy w hiszpańskiej piłce są takie że przy nowej umowie nie może zarabiac mniej niż 50% kwoty poprzednich zarobków. Laporta powiedział że Barcy nie stać nawet na te 50 % jego poprzedniej pensji.

1

@michelos Problem leży gdzieś dalej moim zdaniem jeżeli chodzi o brak takich zawodników u nas. La Masia przez wiele lat nie szkoliła zawodników pod kątem gry w pierwszym zespole albo tylko mówiono że szkolą. Teraz po przyjściu Sergio Barjuana mam nadzieję że się to zmieni i wiąże z tym trenerem duże nadzieje jeżeli chodzi o rozwój zawodników w Barcy B zgodnie z zapotrzebowaniami w pierwszej drużynie. A co do samego Puig'a powinien dostać szansę prawdziwą pokazania się przez jakąś część sezonu i nie tylko na ogony. Może zmieni swoją grę, oby..

0

@Seledynowy Griezmann vs Hazard xd

2

Ambicji mu nie można odmówić, bo ma jej nad wyraz. Natomiast w jego przypadku ambicja to za mało co może zaoferować podczas meczu.

1

@michelos czy ty myślisz że wygramy mecz gdy tylko obrona będzie załatana? Sory ale w dzisiejszym futbolu to jedenastu zawodników broni dostępu do bramki. Wystarczy że Messi nie pracuje w defensywie, a Puig nie jest jakimś De Bruyne w rozgrywaniu żeby z tego powodu był wystawiany. Nie jest jakiś fenomenalny w rozgrywaniu, nie zalicza liczb a w defensywie jest słaby to że biega za przeciwnikiem nie znaczy od razu że stosuje efektywny pressing.

2

@escarabajo taki jeden z drugim znają ją tylko z wieczornych wiadomości sportowych i myślą że w takiej top formie będzie całe życie ;)

0

Uderzające podobieństwo z twarzy do Lucasa Pereza ;)

0

@Janiama jest nowa generacja piłkarzy więc oczywiste że nie będzie już takiego jak Alba.

0

@Mike1023 po pierwsze firma to nie klub, po drugie jest różnica gdy ktoś żyje od wypłaty do wypłaty a piłkarzem który ma dylemat który kolor Rolexa kupić.

0

@rogal478 lepiej nie poddać się operacji żeby wpisać sobie na koncie na Instagramie World Cup Champion ;)

0

Nic dziwnego biorąc pod uwagę to że Umtiti jest wyceniony na 8 mln (pensją 12mln!!!!!)

0

@EdinsonCavani Maciej Kmita. Co tu więcej mówić ;)

0

@LatajacyHolender no widzę koledzy wyżej lekko oderwani od rzeczywistości

0

Prawda jest taka że Hammana boli to że Polak, a nie Niemiec będzie dzierżył ten rekord jeśli Robert strzeli w najbliższym meczu.
Fakt nie opinia.

0

@KibicBarcy84 Spójrz tylko kto oddał Suareza a kto teraz ściągnąć chce Aguero

1

Ter Stegen w tym sezonie niestety nie daje naszej drużynie nic ekstra.

0

@karieraFCB2 masz swojego Desta przepchany jak junior

0

@karieraFCB2 Mingueza i Roberto oboje bez formy, wybrał tego drugiego bo sobie wymyślił jakąś koncepcje na drugą połówkę. Nigdy nie będzie wyborów 100% trafnych więc wyluzuj.

0

@KrwawiaceoczyVEB Araujo zszedł przez uraz. Po co się wogole wypowiadasz?

0

Dziwię się że co niektórzy tutaj nie mają takich oczekiwań od Barcy B jak od pierwszego zespołu.

0

@koziarJavi Martinez przed Lewym i Neuer'em xDD

0

Jeszcze 3 mecze temu każdy sie zachwycał i zostawiał go na następny sezon. Trener w takim klubie nie ma miejsca na błędy. Tylko to piłkarze dali się wczoraj ograć a nie Koeman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?