0

@MOLESTA Co nie zmienia faktu że jest słaby jak na nr 1 w bramce Hiszpanów

1

W końcu brak powołania dla Unaia Simona. Dla mnie jego numer jeden u Enrique to jakieś nieporozumienie

2

Oho wkraczają managerowie z fify i już wymieniają pół składu xd

1

@Survier Starsi którzy kibicują przed 2010 zapewne podzielają twoją opinie (w tym ja). Niestety dla młodszej generacji nie liczy się styl tylko wynik.

0

Szkoda ze ter Stegen nie próbował szybciej wyjść, Williams był mega rozpędzony.

7

Lewy perfekcyjnie zmarnowana sytuacja sam na sam

0

@Alan_fcbfan podstawowa zasada bukmacherki: nie stawiaj drużyn którym kibicujesz xd

2

@Korek365 straty wizerunkowe to dobre określenie.

0

@slayer Jeżeli finał byłby taki że nic by na Barcelonę nie znaleźli, może klub się domagać zadośćuczynienia za straty? Nie wiem jak to nazwać.. straty medialne? Itd

0

@Magicc89PL dziwi mnie ze Kessie nie strzelał. On bardzo dobrze egzekuje jedenastki

1

@MateuszGotowka99 skoro rozumiesz to po co Xaviego negujesz? Wtf

1

No to niestety za niego bezproduktywni na pozycji numer 9 Fati lub Torres.

0

@KrwawiaceoczyVEB Głowa odgrywa bardzo ważną role patrz taki Coutinho

1

@Lionel_Messi10 kurs 2.6 na PSG kusi ;)

0

@MesQueUnClub96 Co nie zmienia faktu że takich Francuzów lub Brazylijczyków na wysokim poziomie w klubowej piłce jest znacznie więcej.

1

@talizmo Pierwsze trofeum za Xaviego więc stąd ta radość ;)

0

@Barcelonista94 lub jak niedojeba*a wersja Robbena xd

1

Raphinia widać ze chce zejść do tej lewej nogi, niestety każdy go czyta, ale w momencie gdy chce zrobić co innego to stoi w miejscu nieporadnie. Jak dla mnie to ubogi wachlarz dryblingu prezentuje.

6

Ale tam Raphinia odrywał się prawą flanką, szkoda ze lewy do niego nie podał.

0

@MesQueUnClub96 Lepiej mieć węższą kadrę niż szeroką która nie dojeżdża i zamiast normalnie rotować to są wystawiani w Pucharze Króla bo nigdzie indziej nie dostają minut, albo grają „bo są w klubie i kiedyś muszą zagrać” Xavi to nie Pep, a Barca to nie City żeby mieć tak szeroką kadrę i rotować, zresztą w Anglii jest o wiele więcej rozgrywek. Xavi chciał na każdą pozycje dublera, ale moim zdaniem kompletnie nie ogarnia zarządzania tak szeroką kadrą jaką posiada i przede wszystkim nie umie budować zawodników.

2

@messi564 Balde może zagrać na prawej, Roberto i Araujo

2

Żeby z tym Araujo nie było jak z innymi ze dostanie kilka szans i Xavi stwierdzi że się nie nadaje jednak

0

@CN is my home co nie zmienia faktu ze wyceniony jest na 15 mln euro. Taki Jorginho poszedl do Arsenału za 12 a również kończy mu się kontrakt, formą również nie zachwyca i jest starszy od Hiszpana . Za lepsze pieniądze odchodzili zawodnicy Barcy B którym również kończył się kontrakt. Nie mówię ze sporting powinien rozbić bank dla bellerina ale kilka mln euro mogło wpaść. Nie przypominam sobie żeby Barcelona w ostatnich latach miała jakiś zysk z procentów przyszłej sprzedaży zawodników którzy odchodzili

1

Ceny za które oddajemy zawodników idealnie podsumowują w jakim miejscu ekonomicznie się znajduje Barcelona. Rozumiem ze takiemu Bellerinowi się kończy kontrakt, ale oczekiwałem za niego chociaż 4-5 mln euro zważywszy na to ze jego pensja jest bardzo, bardzo niska.

1

W notatniku u białych klasycznie error xD

10

@Comentateiro Ty tez nie zagrasz

0

@Herato w defensywnie wg mnie Balde będzie lepszy niż Alba ale w ataku ciezko będzie go przeskoczyć, poprzeczka wysoko postawiona

0

@Kwiatek1899 vice versa

0

@Kwiatek1899 Guardiola prowadził Barce w meczach z City i PSG? Jesteś ułomny czy udajesz?

0

@Kwiatek1899 chciałeś zabłysnąć ale ci coś nie wyszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?