Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA Co nie zmienia faktu że jest słaby jak na nr 1 w bramce Hiszpanów
1
W końcu brak powołania dla Unaia Simona. Dla mnie jego numer jeden u Enrique to jakieś nieporozumienie
2
Oho wkraczają managerowie z fify i już wymieniają pół składu xd
1
@Survier Starsi którzy kibicują przed 2010 zapewne podzielają twoją opinie (w tym ja). Niestety dla młodszej generacji nie liczy się styl tylko wynik.
0
Szkoda ze ter Stegen nie próbował szybciej wyjść, Williams był mega rozpędzony.
7
Lewy perfekcyjnie zmarnowana sytuacja sam na sam
0
@Alan_fcbfan podstawowa zasada bukmacherki: nie stawiaj drużyn którym kibicujesz xd
2
@Korek365 straty wizerunkowe to dobre określenie.
0
@slayer Jeżeli finał byłby taki że nic by na Barcelonę nie znaleźli, może klub się domagać zadośćuczynienia za straty? Nie wiem jak to nazwać.. straty medialne? Itd
0
@Magicc89PL dziwi mnie ze Kessie nie strzelał. On bardzo dobrze egzekuje jedenastki
1
@MateuszGotowka99 skoro rozumiesz to po co Xaviego negujesz? Wtf
1
No to niestety za niego bezproduktywni na pozycji numer 9 Fati lub Torres.
0
@KrwawiaceoczyVEB Głowa odgrywa bardzo ważną role patrz taki Coutinho
1
@Lionel_Messi10 kurs 2.6 na PSG kusi ;)
0
@MesQueUnClub96 Co nie zmienia faktu że takich Francuzów lub Brazylijczyków na wysokim poziomie w klubowej piłce jest znacznie więcej.
1
@talizmo Pierwsze trofeum za Xaviego więc stąd ta radość ;)
0
@Barcelonista94 lub jak niedojeba*a wersja Robbena xd
1
Raphinia widać ze chce zejść do tej lewej nogi, niestety każdy go czyta, ale w momencie gdy chce zrobić co innego to stoi w miejscu nieporadnie. Jak dla mnie to ubogi wachlarz dryblingu prezentuje.
6
Ale tam Raphinia odrywał się prawą flanką, szkoda ze lewy do niego nie podał.
0
@MesQueUnClub96 Lepiej mieć węższą kadrę niż szeroką która nie dojeżdża i zamiast normalnie rotować to są wystawiani w Pucharze Króla bo nigdzie indziej nie dostają minut, albo grają „bo są w klubie i kiedyś muszą zagrać” Xavi to nie Pep, a Barca to nie City żeby mieć tak szeroką kadrę i rotować, zresztą w Anglii jest o wiele więcej rozgrywek. Xavi chciał na każdą pozycje dublera, ale moim zdaniem kompletnie nie ogarnia zarządzania tak szeroką kadrą jaką posiada i przede wszystkim nie umie budować zawodników.
2
@messi564 Balde może zagrać na prawej, Roberto i Araujo
2
Żeby z tym Araujo nie było jak z innymi ze dostanie kilka szans i Xavi stwierdzi że się nie nadaje jednak
0
@CN is my home co nie zmienia faktu ze wyceniony jest na 15 mln euro. Taki Jorginho poszedl do Arsenału za 12 a również kończy mu się kontrakt, formą również nie zachwyca i jest starszy od Hiszpana . Za lepsze pieniądze odchodzili zawodnicy Barcy B którym również kończył się kontrakt. Nie mówię ze sporting powinien rozbić bank dla bellerina ale kilka mln euro mogło wpaść. Nie przypominam sobie żeby Barcelona w ostatnich latach miała jakiś zysk z procentów przyszłej sprzedaży zawodników którzy odchodzili
1
Ceny za które oddajemy zawodników idealnie podsumowują w jakim miejscu ekonomicznie się znajduje Barcelona. Rozumiem ze takiemu Bellerinowi się kończy kontrakt, ale oczekiwałem za niego chociaż 4-5 mln euro zważywszy na to ze jego pensja jest bardzo, bardzo niska.
1
W notatniku u białych klasycznie error xD
10
@Comentateiro Ty tez nie zagrasz
0
@Herato w defensywnie wg mnie Balde będzie lepszy niż Alba ale w ataku ciezko będzie go przeskoczyć, poprzeczka wysoko postawiona
0
@Kwiatek1899 vice versa
0
@Kwiatek1899 Guardiola prowadził Barce w meczach z City i PSG? Jesteś ułomny czy udajesz?
0
@Kwiatek1899 chciałeś zabłysnąć ale ci coś nie wyszło