Kris_OK
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I wcale nie dziwi fakt, że najczęściej dotyczy to pewnej rasy piłkarzy.
1
Drodzy użytkownicy, wnioskuję o mniej komentarzy dot. Cristiano a tym bardziej o jakieś porównania z Leo, to nie na miejscu, nie zniżajmy się do poziomu Rm.pl
3
Messi grając na 50% będzie lepszy niż Ferrany i Alvarez
4
Messi zamiast Julianka, to chyba jasne
1
Alvarez do śmietnika na odpady zmieszane
0
Mesiiii!!! Jebać tego Alvareza do spodu
0
Oooo Julian na boisku jest
0
Sędzia, do bigosu
0
Jak Messiego nie ma w pobliżu, to oni nie wiedzą co robić
1
Coś ta Argentyna mocno ekonomicznie dzisiaj
0
Aj ta szakira.... Co ten pike zrobił....
3
Te wyjścia Argentyny z tunelu, z Messim ma czele, są majestatyczne.
2
Tu nie powinno być mowy o pożegnalnym meczu, tu powinien być min. Sezon
0
@FabianekMrozek dokładnie, ale znajdzie się jakiś ekonomista na UOP i powie, że jego wypłata była za duża i się nie spłacał
5
A my mamy ferrana... Messi w wieku 45 lat byłby lepszy
0
Messi jeszcze 2, bardzo prosimy.
10
Klasyka w wykonaniu J. Alby i Messiego... Tego już w Barcelonie nie zobaczymy
2
Kongo!!!!!!! Jazda
35
Widzisz Laporta coś narobi? Urwałeś kurze złote jaja.
1
Warto było wstać i oglądać jedne z ostatnich jego bramek.
1
Jak nie teraz to będzie siedział wygodnie do końca kontraktu i odejdzie za darmo. Także sprzedawać póki coś wart
0
Mocna ta Hiszpania
6
Za perfidne symulki w stylu Mbappe, czyli upadek bez kontaktu powinna być czerowna.
1
100 i niech biorą. To jest zwykły Brazylijczyk, miał jeden dobry sezon i więcej nie będzie.
0
Co za dziady ...
0
Barcelona i puchar LM... To jakiś oksymoron
6
Powinien mu jakiś nokaut wyprowadzić to może się nauczą odpowiadać za swoje błędy.
1
Jakież to były zachwyty Realu kiedy ogłaszano Mbappe, później kolejne, wszystko miało się zmienić po przyjściu fantastycznego Alonso. Teraz znów mokry sen Madrytu... Mourinho, kolejny zbawiciel prześcieradeł i kolejna wina sędziego.
0
@siael Pisząc swoją tezę, od razu ją obaliłeś.
W ostatnich 20 latach ligę wygrały 3 zespoły: FCB 12, REAL 6, ATM 2.
Więc dla Barcelony to żadne osiągnięcie.
Ludzie śmieją się z Francji czy Niemiec a w Hiszpanii sytuacja podobna.
1
Brakuje jeszcze Krychowiaka