0

I wcale nie dziwi fakt, że najczęściej dotyczy to pewnej rasy piłkarzy.

1

Drodzy użytkownicy, wnioskuję o mniej komentarzy dot. Cristiano a tym bardziej o jakieś porównania z Leo, to nie na miejscu, nie zniżajmy się do poziomu Rm.pl

3

Messi grając na 50% będzie lepszy niż Ferrany i Alvarez

4

Messi zamiast Julianka, to chyba jasne

1

Alvarez do śmietnika na odpady zmieszane

0

Mesiiii!!! Jebać tego Alvareza do spodu

0

Oooo Julian na boisku jest

0

Sędzia, do bigosu

0

Jak Messiego nie ma w pobliżu, to oni nie wiedzą co robić

1

Coś ta Argentyna mocno ekonomicznie dzisiaj

0

Aj ta szakira.... Co ten pike zrobił....

3

Te wyjścia Argentyny z tunelu, z Messim ma czele, są majestatyczne.

2

Tu nie powinno być mowy o pożegnalnym meczu, tu powinien być min. Sezon

0

@FabianekMrozek dokładnie, ale znajdzie się jakiś ekonomista na UOP i powie, że jego wypłata była za duża i się nie spłacał

5

A my mamy ferrana... Messi w wieku 45 lat byłby lepszy

0

Messi jeszcze 2, bardzo prosimy.

10

Klasyka w wykonaniu J. Alby i Messiego... Tego już w Barcelonie nie zobaczymy

2

Kongo!!!!!!! Jazda

35

Widzisz Laporta coś narobi? Urwałeś kurze złote jaja.

1

Warto było wstać i oglądać jedne z ostatnich jego bramek.

1

Jak nie teraz to będzie siedział wygodnie do końca kontraktu i odejdzie za darmo. Także sprzedawać póki coś wart

0

Mocna ta Hiszpania

6

Za perfidne symulki w stylu Mbappe, czyli upadek bez kontaktu powinna być czerowna.

1

100 i niech biorą. To jest zwykły Brazylijczyk, miał jeden dobry sezon i więcej nie będzie.

0

Co za dziady ...

0

Barcelona i puchar LM... To jakiś oksymoron

6

Powinien mu jakiś nokaut wyprowadzić to może się nauczą odpowiadać za swoje błędy.

1

Jakież to były zachwyty Realu kiedy ogłaszano Mbappe, później kolejne, wszystko miało się zmienić po przyjściu fantastycznego Alonso. Teraz znów mokry sen Madrytu... Mourinho, kolejny zbawiciel prześcieradeł i kolejna wina sędziego.

0

@siael Pisząc swoją tezę, od razu ją obaliłeś.
W ostatnich 20 latach ligę wygrały 3 zespoły: FCB 12, REAL 6, ATM 2.
Więc dla Barcelony to żadne osiągnięcie.
Ludzie śmieją się z Francji czy Niemiec a w Hiszpanii sytuacja podobna.

1

Brakuje jeszcze Krychowiaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?