Kris_OK
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężki mecz do oglądania, najważniejsze wymęczone punkty.
Teraz tylko wygrana Widzewa i przegrana Legii oraz Realu
0
@barcowy1899 dokładnie, Barcelona zapomina, że to tylko 1:0, a podział punktów miał być ale wieczorem.
1
Jak na razie to taki mecz do odhaczenia.
1
No to fajni lekarze go diagnozowali
0
Fatalne pudło, taka sytuacja musi być zamieniona na bramkę
0
@Barceloniarz987 obrony i ataku też nie mają
0
@Scav Real w LM to inny zespół. Fakt, że chwalenie się niektórymi tytułami LM to wstyd.
0
@FabianekMrozek Tak tak, przed meczem z MC było to samo. A jest jak jest. Barcelona na farcie remis z jakimś podrzędnym klubem, a Real na luzie z MC.
Detale
0
No i Real będzie tak sobie klepał do finału a Barcelonie zostanie bicie się z ogórkami o jakąś śmieszną Lalige.
0
A Barcelona meczy się z jakimś Newcastle
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
10 lat kompromitacji w LM. VeB
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
I bardzo dobrze. Niech szybko odpadają z LM bo i tak nie mają szans.
0
Kompromitujący remis
0
Piękny kontratak.....
0
@KrwawiaceoczyVEB To co z "każdym" Brazylijczykiem. Ma dobry sezon i nagle oczekuje pokłonów od każdego. Jak tego nie ma to forma leci do zera.
0
@robsons23 I co sezon to samo
0
@lukaszbrk A trzeba przyznać, że spokojnie mogli to uczynić
0
Tragiczna pierwsza połowa... Do zapomnienia
2
Atletico 4 gole.. ale tyle baboli w jednym meczu to ciężko wylosować
0
Ale emocje w tym meczu...
0
ARAUJO jak dostaje piłkę, to nie wie co z nią dalej zrobić
0
Kiedy Barcelona zatrudni trenerów, do stałych fragmentów???
0
Trzeba przyznać, że doping na trybunach to mają dobry
0
@partymaker Oni ledwo piłkę powąchali
1
@qbsonFCBarca strumyk kropka help
2
Minimalny spalony?!?!