0

Ciężki mecz do oglądania, najważniejsze wymęczone punkty.
Teraz tylko wygrana Widzewa i przegrana Legii oraz Realu

0

@barcowy1899 dokładnie, Barcelona zapomina, że to tylko 1:0, a podział punktów miał być ale wieczorem.

1

Jak na razie to taki mecz do odhaczenia.

1

No to fajni lekarze go diagnozowali

0

Fatalne pudło, taka sytuacja musi być zamieniona na bramkę

0

@Barceloniarz987 obrony i ataku też nie mają

0

@Scav Real w LM to inny zespół. Fakt, że chwalenie się niektórymi tytułami LM to wstyd.

0

@FabianekMrozek Tak tak, przed meczem z MC było to samo. A jest jak jest. Barcelona na farcie remis z jakimś podrzędnym klubem, a Real na luzie z MC.
Detale

0

No i Real będzie tak sobie klepał do finału a Barcelonie zostanie bicie się z ogórkami o jakąś śmieszną Lalige.

0

A Barcelona meczy się z jakimś Newcastle

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

10 lat kompromitacji w LM. VeB

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

I bardzo dobrze. Niech szybko odpadają z LM bo i tak nie mają szans.

0

Kompromitujący remis

0

Piękny kontratak.....

0

@KrwawiaceoczyVEB To co z "każdym" Brazylijczykiem. Ma dobry sezon i nagle oczekuje pokłonów od każdego. Jak tego nie ma to forma leci do zera.

0

@robsons23 I co sezon to samo

0

@lukaszbrk A trzeba przyznać, że spokojnie mogli to uczynić

0

Tragiczna pierwsza połowa... Do zapomnienia

2

Atletico 4 gole.. ale tyle baboli w jednym meczu to ciężko wylosować

0

Ale emocje w tym meczu...

0

ARAUJO jak dostaje piłkę, to nie wie co z nią dalej zrobić

0

Kiedy Barcelona zatrudni trenerów, do stałych fragmentów???

0

Trzeba przyznać, że doping na trybunach to mają dobry

0

@partymaker Oni ledwo piłkę powąchali

1

@qbsonFCBarca strumyk kropka help

2

Minimalny spalony?!?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?