0

A Wojtek zrobiłby karnego :D

0

Oni nie zasługują na tego bramkarza

1

A ten szczekacz z 10 na plecach to gra?

0

Nie myślałem, że Barcelona wróci do poziomu gry za czasów Xaviego.

2

@TW Przydałby się taki Messi w pomocy. Może nie ma co liczyć na pressing, za to w ataku będzie lepszy od wszystkich, których obecnie mamy.

0

Oczy krwawią... Biegają jak dzieci we mgle.. aż nie chce się tego oglądać.... Niestety osiągają poziom gry za Xaviego

3

Nowy rok, stara Barca... Bez polotu i pomysłu na grę. Biegają i kopią, nie wiedząc co dalej zrobić z piłką.

0

Espanyol lepszy od Barcelony. Brawo

0

Rozkręca się jak śmierć w Wenecji

0

Jak on mógł to tak zepsuć.... Szkoda

0

Piękny strzał kunde, ale nie w tą bramkę

1

No to można wyłączyć

0

Tak to jest jak się polega na jednym zawodniku.
Kiedyś było szczęście i wysyp najlepszych zawodników na swoich pozycjach. Dziś w Barcelonie większość graczy jest po prostu dobra i nic więcej.

1

Gdyby Yamala miał takie liczby i wpływ na grę jak Messi w spadkach formy, to większość tutejszych kibiców sikałoby z zachwytu.
Messi zawsze miał swoją skalę oceny i gdy nie miał gola lub asysty w meczu, to był ostro jechany. Tylko nikt nie patrzył ile partaczy okradło go choćby z asyst.

1

Z jego formą to powinna być ławka. Niestety problemem jest to, że na jego miejsce nie ma nikogo lepszego.

2

@gaucho104 Jesteś w dużym błędzie. Najprawdopodobniej Barcelona już na zawsze będzie kojarzona z Messim. Gdyby jakimś cudem teraz wrócił to mógłby spokojnie paść rekord sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem. To będzie nie odłączone. Wręcz z czasem może się to nasilać aż do czasu kiedy znajdzie się drugi taki sam lub lepszy.
Powiedz kibicom, którzy na stadionie w 10 minucie krzyczą Messi! Messi!, żeby zamknęli japy bo jego już tu nie ma....

3

@gaucho104 Za 50 też będą pisać, bo nikt inny, jak na razie, nie ma podjazdu. Twoje porównanie jest zabawne.

7

Piękny to był mundial dla kibiców Argentyny i Leo.
Szkoda tylko, że się go pozbyli i nie było to za czasów Barcelony.

0

Przecież tam była ręka

1

Ta drużyna to jest jakiś żart ale bardzo nieśmieszny.

0

Remis z drużyną czwartej ligi... Mocni są

0

Rodrygo wbiega jak we własne pole karne, bez żadnego krycia.

0

Ale tam jest desperacja i zarazem głupota, że wystawiają utykającego mekambe... Oczywiście dla nas dobrze

0

Komentarz usunięty

2

Niby fajny pomysł i cieszy, ale to jest szczekanie w stylu Yamala a na koniec meczu będzie mekambe z Hattrickiem

1

@Jakub82 w 18/19 było 3 trenerów więc Perez jak chce to potrafi rotować składem :D

1

Oby tylko nie było przedwczesnego upadku przyszłej gwiazdy.
Poprzedni sezon na wysokim poziomie, aż tu nagle ociera się o złotą piłkę, Media pompują balonik nowego Neymara/Messiego, dostaje numer 10, wyimaginowane MVP i chyba za wcześnie uwierzył w swoje umiejętności.

0

@VAMOS1899LaMasia Mowisz, że strzały na bramkę nie oznaczają efektywnego grania? To co oznacza? Posiadanie piłki? Podania? A może straty?
Może cię zaskoczę, ale piłka nożna polega na strzelaniu goli i im więcej strzałów na bramkę, tym większa szansa na ich zoldobycie.
Gdyby tego było mało to ty jeszcze próbujesz ratować swoje zdanie, uwaga, STRZALAMI OBOK BRAMKI!?! W dodatku piszesz coś o strzałach po spalonym.

0

@Jakub82 Właśnie oby wygrali. Przegrana przybliża odejście ich perły trenerskiej. A może on się nam jeszcze przydać w dalszej części sezonu. Przyjdzie jakiś nowy trener i faktycznie może to poukładać.

0

@SaintTemplar chwila, czyli obrońcy mogą być lepsi? A on co? Osiągnął już sufit?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?