0

Barcelona to stworzy dziś jakieś zagrożenie czy tak będą klepać jak paralitycy?

0

@cules100pro to fakty. To real spadł. Barcelona stoi w miejscu

0

Kolejna strata jamalka

0

@Rekinek1899 tak próbuje, że stracił gola :)

0

@krol211 Jamal to się nadaje do wystawiania story na IG

0

Ajajaj, no szkoda

0

Ależ piękny drybling Jamala!!!

0

@cules100pro Real odzyskał miejsce dla Barcelony. Taki mały szczegół

0

@FioletoweOczy Pierwsze miejsce w lidze nie jest zasługą ani gry Barcelony, ani Pedriego, tylko przeciwników.

0

@Rekinek1899 bo nie ma żadnych pozytywów?

0

@karci0 a to co mają robić jak nie mają piłki? Mają wyjść na połowę Barcelony i powiedziec żeby ci nieudacznicy sobie coś strzelili?

1

@Piotr,1985 w porównaniu do poprzedniego sezonu to dobitny regres ale tak to jest jak się więcej szczeka niż gra na boisku

0

I kolejne bardzo dobre zagranie jamalka

1

Posadzić tego szczyla na ławę, niech szczeka na IG

0

@ranger3120 no i masz ten efektywny drybling, zakończony golem ale nie Barcelony

0

@ranger3120 bardzo efektywny skoro zalicza 30 strat w meczu.

4

Jamal to mógłby poszerzyć swój wachlarz dryblingu, bo stosuje dwie metody i już mało kto się nabiera

7

Bardzo dobry mecz Celty. Ładnie komtrolowali i klepali w środku pola. Widać było różnice klas zespołu. Mekambe bez wolnej przestrzeni to kiep.

0

Ależ ośmieszył "Casillasa"

0

Jamal nie strzeli

0

A co on miał uciąć sobie tą rękę? Nie przesadzajmy

0

Co on jeszcze robi na boisku????

0

@cymanski15 tak jak od początku sezonu

0

Ale ten jamal jest słaby :/ założył 10 i leci w dół

0

Fajna ta Barcelona, taka nie za dobra :)

1

To jakiś żart? MVP w machaniu rękoma? A może MVP strat?

0

Tak się właśnie gra

0

Ajajjajaj szkoda...

0

@regatta52 co robi??? machanie rękoma to raczej w niczym nie pomaga.

0

Obstawiam gola na 2:2 w 88 minucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?