Kris_OK
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona to stworzy dziś jakieś zagrożenie czy tak będą klepać jak paralitycy?
0
@cules100pro to fakty. To real spadł. Barcelona stoi w miejscu
0
Kolejna strata jamalka
0
@Rekinek1899 tak próbuje, że stracił gola :)
0
@krol211 Jamal to się nadaje do wystawiania story na IG
0
Ajajaj, no szkoda
0
Ależ piękny drybling Jamala!!!
0
@cules100pro Real odzyskał miejsce dla Barcelony. Taki mały szczegół
0
@FioletoweOczy Pierwsze miejsce w lidze nie jest zasługą ani gry Barcelony, ani Pedriego, tylko przeciwników.
0
@Rekinek1899 bo nie ma żadnych pozytywów?
0
@karci0 a to co mają robić jak nie mają piłki? Mają wyjść na połowę Barcelony i powiedziec żeby ci nieudacznicy sobie coś strzelili?
1
@Piotr,1985 w porównaniu do poprzedniego sezonu to dobitny regres ale tak to jest jak się więcej szczeka niż gra na boisku
0
I kolejne bardzo dobre zagranie jamalka
1
Posadzić tego szczyla na ławę, niech szczeka na IG
0
@ranger3120 no i masz ten efektywny drybling, zakończony golem ale nie Barcelony
0
@ranger3120 bardzo efektywny skoro zalicza 30 strat w meczu.
4
Jamal to mógłby poszerzyć swój wachlarz dryblingu, bo stosuje dwie metody i już mało kto się nabiera
7
Bardzo dobry mecz Celty. Ładnie komtrolowali i klepali w środku pola. Widać było różnice klas zespołu. Mekambe bez wolnej przestrzeni to kiep.
0
Ależ ośmieszył "Casillasa"
0
Jamal nie strzeli
0
A co on miał uciąć sobie tą rękę? Nie przesadzajmy
0
Co on jeszcze robi na boisku????
0
@cymanski15 tak jak od początku sezonu
0
Ale ten jamal jest słaby :/ założył 10 i leci w dół
0
Fajna ta Barcelona, taka nie za dobra :)
1
To jakiś żart? MVP w machaniu rękoma? A może MVP strat?
0
Tak się właśnie gra
0
Ajajjajaj szkoda...
0
@regatta52 co robi??? machanie rękoma to raczej w niczym nie pomaga.
0
Obstawiam gola na 2:2 w 88 minucie