Kris_OK
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie czerwona... Pięknie
1
Co ten cubarsi zrobił????
0
Koke już powinien być w szatni
1
@Spacedragon strumyk kropka cfd
4
Skoda tego yamal, że nie wchodzą mi te gole po takich akcjach albo jak ktoś psuje mu asystę
2
Na początku jakoś grali a teraz już dynamika siada, a to dopiero 30 minut
0
@Criss18Barca Coś się im chyba pomyliło
1
@boosterman Teoretycznie tak ale Barcelona lubi grać piłką a Robercik nie jest w tym dobry.
0
Robert to nie jest napastnik dla Barcelony. Strzela gole ale jego gra....
0
@KrwawiaceoczyVEB niczym faulujący mekambe w polu karnym
4
Chłop wskoczył mu na plecy i dostał za to faul
2
Co robi Robercik?
0
Co by nie mówić, to intencji faulu tu nie było
0
Jeeeeest. Teraz murowanie
0
Ciężki mecz do oglądania, najważniejsze wymęczone punkty.
Teraz tylko wygrana Widzewa i przegrana Legii oraz Realu
0
@barcowy1899 dokładnie, Barcelona zapomina, że to tylko 1:0, a podział punktów miał być ale wieczorem.
1
Jak na razie to taki mecz do odhaczenia.
1
No to fajni lekarze go diagnozowali
0
Fatalne pudło, taka sytuacja musi być zamieniona na bramkę
0
@Barceloniarz987 obrony i ataku też nie mają
0
@Scav Real w LM to inny zespół. Fakt, że chwalenie się niektórymi tytułami LM to wstyd.
0
@FabianekMrozek Tak tak, przed meczem z MC było to samo. A jest jak jest. Barcelona na farcie remis z jakimś podrzędnym klubem, a Real na luzie z MC.
Detale
0
No i Real będzie tak sobie klepał do finału a Barcelonie zostanie bicie się z ogórkami o jakąś śmieszną Lalige.
0
A Barcelona meczy się z jakimś Newcastle
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
10 lat kompromitacji w LM. VeB
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
I bardzo dobrze. Niech szybko odpadają z LM bo i tak nie mają szans.