Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten Nico powinien wylecieć za tą grę w siatkówkę już - tam też Yamal miał piłkę na okazałą kontre, a tak się w siatkarza zabawić w meczu o najwyższą stawkę to chyba jeszcze nie widziałem…
0
@TR3YWAY wywala mi komunikat, że w kraju w którym przebywam nie ma licencji na oglądanie - i w apce, i na stronie.
0
@TR3YWAY nie mam laptopa, jedynie iPhone pod ręką i tv z dostępem do YouTube.
0
Jestem na Malcie, jakiś sposób żeby obejrzeć Polska-Szwecja normalnie z pokoju hotelowego? Polskich kanałów w tv nie ma, jedynie dostęp do WiFi oczywiście.
4
Ten kretyn wyciąga kartki juz za każdy faul na białych
0
@Trexas
Oni na wyjeździe ogólnie są słabi, u siebie dają radę, bo biegają jak pitbulle, ale też do 65-70 minuty, bo później butla z tlenem i zjazd
29
Orłowskiemu 8 razy ten faul pokazali, a gość dalej nie wie co się stało Llorente…
3
@michal26 nikt nie wymienia jednego nazwiska, a ja bym chciał zobaczyć Cucurelle na lewej obronie, niedoceniany piłkarz.
Nie wliczając nierealnych transferów czyli wyciągnięcia Nuno i Achrafa z PSG to chciałbym żeby nasza linia defensywna wyglądała tak:
Cucurella-Bastoni-Cubarsi-Kounde
Cancelo-G.Martin-E.Garcia-Fort
Wtedy na prawej może zagrać Garcia i Cancelo jakby para Kounde/Fort nie dowoziła, na lewą może wskoczyć G.Martin, jest dużo opcji grania, a i nadal młoda ta obrona.
1
@Kinginiesta
Jako, że orlik jest uskuteczniany, a do tego siłownia, bieżnia to dałem radę, chociaż jeden kryzys był, że może chwilę siądę i odpocznę, ale wytrzymałem ~2h ciężkiego zapierdzielania, bo były wczoraj mocne interwały, cardio i rozciąganie, mało grania piłką.
A sama trawa - na orliku piłka tak nie odskakuje, na trawie jednak czuć różnicę, że jest trochę bardziej krzywo, ale może mniej twardo niż ta ubita trawa z gumkami na orliku.
Jak ktoś ma chęć po dłuższej przerwie wracać to polecam - dużo satysfakcji, ale polecam też przed pójściem na taki poważniejszy trening jednak mięśnie parę tygodni lub nawet miesięcy rozruszać, żeby nie to, że jestem dość aktywny to dzisiaj bym z wyrka nie dał rady wstać :D
1
@ranger3120
Wczoraj byłem na pierwszym treningu drużyny z A klasy po 11 letniej przerwie w grze na trawie (orlik, hala były raz na parę miesięcy grane).
3
Madrycki Pedri jak porobiony :D
0
Co ten sędzia robi?
4
Tu nie ma co oglądać - jak jest możliwy faul lub ręka pod City to nawet nie sprawdza.
Jak jest ręka pod Real to 5 minut VARuje od razu.
6
Sporo kontuzji, na murawie piłkarze często jak na łyżwach latali, kilometrów przebiegnięte więcej niż Newcastle, ciężki wyjazd - a Wy mówicie, że zajechani.
To Newcastle jeszcze bardziej zajechane w takim razie.
0
Może jak na 2:0 dostaną to rewanż zagrają jak z Atletico, a nie jakby piłki prosto kopnąć nie umieli…
3
Dobrze taktycznie podeszli do meczu, na spokojnie, na wyjeździe, bez pressingu, linia obrony też jest z 15-20 metrów cofnięta.
Lepsze to niż walić pressing na oślep i dostać 2-3 szybkie gongi.
W drugiej połowie zacząć też spokojnie i końcowe 20-25 minut mocno podkręcić.
2
@agaFCB ja ostatnio nie pożyczyłem z tego samego powodu - bo wiedziałem, że może być problem z oddaniem i też słabo się nagle zrobiło z kontaktem.
Pożyczysz i nie odda - kontakt nagle zanika.
Nie pożyczysz, bo nie odda - też kontakt zanika.
0
@Aragorn33
No Pedri jest absolutnym top 3 pomocników na świecie, nie tylko w tym sezonie.
Małymi krokami swoją gra zaczyna podchodzić pod poziom Iniesty.
Więc wg mnie nie jest to nadużycie, a stwierdzenie faktu.
0
@Aragorn33 trzeba naszym obrońcom powiedzieć że w wyniku naturalnego biegu można nogi łamać.
0
Komentarz usunięty
0
@JimMorrisonFCB
Teraz to nie mamy czego szukać i z tym atakiem, który robi xG co mecz w okolicach 2,5-5 i strzela maks 1 bramek albo i nie.
1
Ależ się posypała gra w ciągu 2 tygodni, masakra.
0
Gramy na poziomie Realu - futbol na który nie da się patrzeć i w którym nic się nie klei…
2
2,04 xG, zaraz znowu wykręcimy wynik ponad 5,0 i nic nie wejdzie…
1
@Dankho94isback
Jeśli każdy po kontuzji wróci do swojej topki to ja w ogóle bym to widział Pedri-Gavi-Bernal, ale zobaczmy.
2
@VegetaPolska żona robiła zdjęcie, bo wie że to tylko dla beki
6
@mvnBasten oprócz tego, że nie trafił w piłkę i porządnie uderzył kolanem skrzydłowego w polu karnym to wszystko inne było zgodne z przepisami.
9
@judaszowe_srebrniki a wg statystyk zostal 5 razy przedryblowany, dostał żółtą na Yamalu, popełnił 4 faule na Yamalu i był najsłabszym zawodnikiem rywala na boisku obok Pubilla.
Warto wspomnieć, że po jego faulu na Yamalu właśnie powinien być karny.
0
@Beztroskii
Umieli się na naładowany Real, który strzelił bramkę na 2:5 grając w 10 bronic, a może czasem wyjść i dać naładowanemu rywalowi 20-30 minut, samemu skontrować raz czy drugi i strzelić takiego gonga jak to przeważnie my dostajemy?
1
@BARCA1899Messi
Kadra jest do wzmocnienia, jeśli będzie w ogóle z czego ją wzmocnić.
Ale to nie zmienia faktu, że trzeba mieć inną koncepcję niz 10 typa na połowie rywala i ‚się zobaczy’ jak to będzie, a później gong lub dwa, wynik w plecy i budzenie się z letargu