Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Flick jako trener musi znaleźć plan B i C - na każdy mecz i na całe sezony.
Nie zmieniamy nic w Naszej grze - rozumiem, że to w wielu meczach zdawało egzamin, a nawet i w przyszłości gra w taki otwarty futbol może Nam nie jeden punkt czy nawet puchar uratować, być może żeby szaleć na swoim podwórku też to wystarcza póki co, ale formuła się powoli wyczerpuje, każdy bardziej intensywny i inteligentny piłkarsko rywal jak Chelsea, PSG czy dzisiaj Atletico Nas ogra.
Rozumiem, że chcemy grać piękną piłkę, pełną dominację, od zawsze tak było - ale piłkę można utrzymywać 65-75% czasu, około 25-35% ma ją rywal i wtedy też trzeba umieć grać i walczyć - w tym sezonie Nam to zupełnie nie wychodzi, bo ta taktyka już jest rozpisana na wszystkie sposoby, a najgorsze, że Flick jakby nie chce się zatrzymać, przemyśleć tylko leci w to wszystko nadal jak w ogień…
0
@Pedri16Future
Ja bym się bardziej przyczepił Torresa, który miał być jokerem ratującym Nas z opresji, który zagrał mecz ponizej wszelkiej krytyki, nie miał chyba żadnej udanej akcji - poza wywalczeniem czerwonej dla kolegi z drużyny.
Lewy miał być tym doświadczonym kolegą, od którego można się nauczyć - chyba obecnie uczy znikania na boisku.
Balde? Olmo - gwiazda EURO za 60 baniek z wyrobionym nazwiskiem w Europie? De Jong, który doświadczeniem ustępuje tylko Lewemu?
Myślę, że czas trochę zrzucić ciężar z tych dzieci jakimi są Yamal i Cubarsi, bo ich psycha klęknie tak jak ta Araujo jeszcze zanim dobiją do 20stki…
4
@Beztroskii Oni w każdym meczu u siebie wychodzą naładowani jakby na ustawkę na maczety szli.
Trzeba było ich jak zawsze przeczekać 20-25 minut i by to wszystko inaczej wyglądało, błąd Garcii napędził i tak buzującego już rywala.
0
@Pedri16Future
Nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie, jedyny kreator obok Pedriego w drużynie, naprawdę po takim fatalnym występie drużyny 18 latka trzeba brać na tapetę i rozpracowywać?
1
@directedbyfcb dopiero jak to full przybliżyłem to zobaczyłem, dzięki.
0
@directedbyfcb
Ale jak stopa gracza Atletico wyznacza spalonego to Cubarsi na nim nie jest, bo chyba jego spalonego szukali?
A jeśli szukali spalonego Lewego to przy strzale gracz z 3 z Atletico łamie linie spalonego o dobry metr.
1
@Hosh jeżeli to jest moment, w którym Lewy podaje piłkę do Cubarsiego to typ z Atletico jest bliżej bramki niż Cubarsi.
0
@StevenGastonMartin99 ja jestem głupi, Ty głupszy.
2
@blakkudium w żadnym momencie tej akcji nadal nie widzę spalonego.
1
@kuz co oni tu w ogole mierzą skoro przy strzale wyraźnie linie łamie typ z Atletico i nie ma tam żadnego spalonego, po co oni tam dalej te linie rysowali?
Nawet jak chcieli coś dalej znaleźć to piłka odbija się od piłkarza Atletico jeszcze.
1
@directedbyfcb no dokładnie.
Więc Cubarsi nie łamie linii spalonego, bo gracz Atletico jest bliżej bramki, a piłka nie może wyznaczać spalonego, bo także gracz Atletico jest bliżej bramki niż piłka.
Chyba, że chcą szukać spalonego przy strzale kiedy piłka trafia w nogi Lewego - ale tam nie ma spalonego.
2
@TikiTakaEnMiCorazon gość z numerem 3 z Atletico jest bliżej bramki niż piłka, więc piłka nie może wyznaczać spalonego.
0
@StevenGastonMartin99 mi wytłumacz jak piłka może wyznaczać tu linie spalonego?
0
@654321 uważam, że szanse to 99,9% do 0,01% ale wierzę.
1
@adi7adi8 @Veysel @adi7adi8 @blakkudium
Ogólnie to chyba bym się zastanawiał - jeżeli liczą od strzału to jest inna stop klatka i Lewy wtedy nie jest na spalonym, jeżeli liczą od rykoszetu od Lewego to Cubarsi jest w ogóle dalej od bramki niż Lewy, tak samo jak piłka, a jeżeli chcą liczyć od piłki to nie mogą, bo typ z 3 z Atletico jest bliżej bramki niż piłka, oczywiście jeśli sie mylę to poprawcie.
1
@blakkudium sami chyba nie wiedzieli co mierzą.
Jeśli mierzą od strzału to nie ma spalonego, jeśli mierzą od ‚podania’ Lewego to Cubarsi nie łamie linii, a dodatkowo typ z 3 jest bliżej bramki niż piłka.
2
Szkoda trochę drugiej połowy i tej katastrofy sędziego. Graliśmy źle i nie spodziewałem się, że po prawidłowej bramce na 1:4, która została nieuznana czy po braku czerwonej dla Simeone byśmy to odrobili, ale strata 2 lub 3 bramek jest do ugrania u siebie, a strata 4 bramek…
Trzeba próbować, wyjść ultra ofensywnie i próbować ich zgnieść, to futbol więc warto wierzyć, ale na 99% jesteśmy poza pucharem Króla.
0
@19Riki20 w xG 3-1, w wielkich szansach 4-3, zagrali dobrze, ale czy ja wiem czy jakoś fantastycznie.
0
@Szymemdymek oby nie powąchał boiska, niech wyjdzie młodzież do gry.
1
@Technik ktoś 15 da to pocałować w rękę, spakować i zapomnieć.
0
Jeszcze Fermin z Olmo bez klasy, zamiast próbować cokolwiek wcisnąć na 4:1 to kopią po nogach jak małpy…
0
Kurcze, a przy spalonym i faulach się nie chciało pochodzić do monitora…
6
Barca gra takie gowno, ze szok, ale sędzia jest i tak najgorszy na boisku, tragiczny poziom sędziowania - 0/10.
3
@Stagiryta
Mambeppe, Mekambe, Mmmbeppe
0
@Eto'o9 R10
Mamy pierwokup, ale nie mamy pieniędzy.
0
Szkoda tego Virgiliego, w lato już nie będzie grał w Hiszpanii albo pójdzie gdzieś do Atletico czy Villarrealu.
1
@MichalZZZ patrząc na to jak wprowadzany jest Bernal to Gavi myślę, że w tym sezonie może parenascie minut rozegra.
0
Lamine, de Jong, Olmo i Balde chodzą w tym meczu aż miło popatrzeć.
0
Po rekord jakiś chłopaki ida, ile tam xG, już pod 4 podchodzi?
0
Przecież to powinno być 6-1 i John Cena wykręcany z ziemi w przerwie…