Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
John Cena na prawej obronie dzisiaj na karuzeli śmiga aż miło
1
Powinieneś mieć manite, schodzisz przegrany.
Zapomnieć o tym meczu i jechać dalej.
2
Czasami nie wpada, raz na 20 spotkań trafi się taki mecz, że robisz 8 setek i nic nie siada.
0
@KrisVEB81
Pogoda luks, 35+ codziennie, woda w morzu 25+ stopni, można było nie wychodzić z wody, hotele gwiazdkę niżej niż sie podają - jak masz 5* to to będzie 4* w innym kraju, nie wiem jak teraz pogoda ale jest co zwiedzać - farma krokodyli jedna z największych na świecie, miejsce gdzie nagrywali Star Wars, rejsy statkami, wyspa Flamingów, straszny syf ogólnie na ulicach (podobno tak Tunezyjczycy reagują na to że władza ich źle traktuje - śmiecą wszędzie gdzieś się da), na wakacje typowo odpoczynkowe - plażing, drinek, tańce, leżakowanie to polecam, miejsce 8/10, co do zwiedzania - są ciekawsze miejsca, ale na 3-4 dni zajęcie będziecie mieli, 6/10 zwiedzając.
0
@KrisVEB81 byłem na Djerbie we wrześniu.
0
@draxidox brzmi bardzo podobnie jak opis Albanii - byłem w tamtym roku, na 12 dni, znajomi bardzo przekonywali to wybraliśmy się z żoną i dzieckiem - bezpańskie psy na każdym kroku, syf na ulicach, wygląd wszystkiego jak w Polsce lat 90 - jedynie ceny i dobre jedzenie na plus.
34
Ćwiąkała nie da rady takim tempem filmów nagrywać, co oni tam robią w tym Madrycie :D
0
@Gall pewnie dlatego, że niektóre placki są przeceniane, co nie zmienia faktu, że przy takim Kloppie czy kimś pokroju Flicka ta drużyna ma potencjał my by grać i wygrywać z każdym topowym zespołem jak równy z równym, a wiecznie ‚taktyką’ kontr i innych wrzutek.
0
@Cobra303 ale to się ciągnie już od paru dobrych lat, za Zidane’a czy Ancelottiego też rzadko kiedy wychodzili i mówili ‚dobra gramy w otwarte karty, zobaczymy kto lepiej gra w piłkę’ tylko wiecznie jakieś plastry na Messiego, obrona Częstochowy w 11stu, gra na kontry lub wrzutki, jak już byli pod ścianą to szli na wymianę ciosów, ale tak to z czystej gry, czystej piłki to u nich niewiele. Rozumiem, że tak wychodzić na mecz z Barceloną może jakiś Cadiz czy Eibar, ale najdroższa kadra na świecie?
2
Dziwny jest ten Real i Alonso za sterami.
Masz najdroższą kadre na świecie, a z GRY nie jesteś w stanie stworzyć NIC ciekawego, wszystko to przebitki, drugie piłki, rykoszety, wrzutki i liczenie na szczęście.
Masz graczy ze ścisłego topu i boisz się wyjść na przeciwko Barcelonie z małolatami i po prostu grać w piłkę.
Oni się z Atletico nawet bali grać na wymianę.
0
@rado_Barca nie mamy prawie żadnych kontuzji, to jest odwrotna sytuacja niz ten mecz ligowy, gramy lepiej w piłkę niż oni, jeśli obrona nie położy 3-4 bramek to widzę wygrana różnica 2-3 bramek.
4
Ten Giuliano to kawał grajka jest, co oglądam Atleti to czapki z głów co chłopak biega, walczy i jaki poziom prezentuje.
0
Atletico nie potrzebnie trochę wszystko próbuje na tego Sorlota. Na siłę, do boku, na wrzutki - i dostali gonga na 2:0, może się obudzą i ruszą do przodu troche inaczej.
0
Ależ ten Real z piłką przy nodze jest mizerny…
0
Simeone bez żadnego stopera, ciekawie sobie to wymyślił.
2
@Zoker ja też uwielbiam te 6 godzinne dni, brak słońca, mróz taki, że aż palce wygina, kocham wycierać roztopiony śnieg z przedpokoju po każdym wejściu do domu, ubierać i rozbierać się 15 minut na każde wejście i wyjście z domu, skrobać szyby, odśnieżać auto, a i czasem się porządnie wyje**ć gdzieś na lodzie, ale tak najlepiej żeby coś pękło albo chociaż tyłem głowy o lód uderzyć - zima jest wspaniała!
1
Mógł tam Bartra sobie jeszcze leżak rozstawić i się położyć…
2
@LeoMessiiBarcaPepa
Bo on tamtym sezonem przyzwyczaił do poziomu Neymara i to blisko Prime, a obecnie jest topowym skrzydłowym, robi liczby, szczególnie że jest podwajany, robi też dużo miejsca innym graczom w ataku, ale ludzie już widzieli jego lepszą wersję.
2
@Starrk oni grali w wieku 27-32 lat w najlepszej Barcy i prawdopodobnie najlepszej drużynie w historii, on gra w wieku 21-23 lat praktycznie sam w pomocy Barcelony, nie zawsze będziesz miał perfekcyjną drużynę, pytam o wydźwięk bardziej piłkarski, ja patrząc na Pedriego widzę Inieste ze sporo lepszą grą w obronie, ale trochę słabszą wizją gry.
2
@Kinginiesta dla mnie obecnie czysto piłkarsko czy techniką chłopak już jest na poziomie Xaviego, technicznie i wizją gry właśnie bardzo Inieste przypomina, tak samo mu ciężko piłkę zabrać, do tego w defensywie jest mocny.
1
Pedri obecnie to już poziom Xaviego lub jest chociaż blisko? Czysto piłkarsko wg Was, nie porównujmy pod kątem trofeów.
0
Plan z Ferminem na lewym skrzydle to jakieś nieporozumienie.
Jechanie po Yamalu, który jako jedyny cokolwiek z Pedrim się stara wykreować, bez nich dwóch jesteśmy w tej połowie na poziomie Stali Mielec.
1
@regatta52 powinno być 4:0 i zmiany już
1
Zawsze szkoda kontuzji, jedyna dobra wiadomość, że Dro dostanie parę szans na boisku więcej.
0
@Technik wyraźnie zjechał poziomem.
Może brak Inigo, który go ustawi, może po prostu małe wypalenie młodego organizmu? Może ciężar kierowania obroną go przytłacza?
1
@Sysia11 moim zdaniem on by w Barcy odpalił ale prędzej między Yamalem, a Raphinhą niż sam na napadzie.
1
@Technik jak najbardziej, nie twierdzę że nie. Stoperzy często na top poziom wchodzą w wieku 24-26 lat, chłop gra niemal wszystko od 1,5 roku, może też potrzebuje trochę oddechu, odpoczynku?
To samo Yamal - ma lepsze mecze, gorsze, kurde to nastolatkowie są jeszcze, a wymagania jak van Dijk prime i Messi Prime.
2
@Technik on musi złapać doświadczenia i masy mięśniowej.
On zagrał w całej karierze w kilku czy kilkunastu meczach o prawdziwą stawkę, na najwyższym poziomie (kilka klasyków, ćwierćfinał i półfinał ligi mistrzów).
W jego wieku Puyol, Xavi i wielu innych kopali się po czole w drużynach B - u 18 latka najważniejszy jest czas.
3
Co oglądam Atletico, a tak z 10 spotkań na sezon obejrzę, to ten Barrios rośnie na takiego niezłego pivota, drugim Rodrim nie będzie, ale naprawdę trzyma tą pomoc Atletico ładnie w ryzach.
0
Teraz ograć Atletico i Betis, ależ byśmy rozpędu nabrali, akurat wracają gracze po kontuzjach, jeśli ta obrona chociaż trochę się ogarnie to można powalczyć o wszystko w Hiszpanii, ale Europa to ciężki temat, bo liga angielska strasznie odjechała poziomem i intensywnością.