18

Martin to nasz najlepszy obrońca aktualnie, śmiesznie to wygląda ale progres jaki zrobił + nasza fatalna obrona.

0

@Arden no właśnie szkoda, że nie dotknął, bo powinien był wybić.

1

Casado-Bernal pomoc na lata widzę :D

1

@Arkon ja mam malutki samochód z żoną za 8000zł kupiony 8-9 lat temu, na paliwo 600-750zł miesięcznie, naprawy bardzo rzadkie. Ale chociaż bym w niego i jego naprawy ładował drugie tyle miesięcznie co na paliwo to złapali się byśmy na tym samym połapie pieniężnym co Wasze bolty.
Więc same plusy mojej stronie oprócz jednego - szukać miejsc parkingowych to skaranie boskie i tutaj masz większą swobodę i luz, jak najbardziej.

3

@Arkon w sumie tak na logikę to 12zł za bolta, drugie 12zł jak wracasz. 24zł dziennie, dni pracy mamy 22-23, jak pracujesz w soboty (i niedziele bo są i takie zawody) to nawet więcej tych dni - prawie 600zł miesięcznie na bolta, jak trochę podrożeją to niedługo dorównasz koleżance która jeździ swoim samochodem. A jeszcze jak Twoja żona jeździ boltami i wydaje tyle samo to 1200zł miesięcznie na same bolty żeby dojechać do pracy kawałek to kupa szmalu.

1

@Hosh no bo nie robi, mieli 1.7 xG, nie grali nic wyjątkowego, mecz do jednej bramki dla drużyny grającej w przewadze.
Ale to że gramy słaby sezon z paroma przebłyskami i fatalną defensywą to fakt.

0

Jeszcze jak wychodzi pierwszy skład bez kontuzji to można powalczyć z każdym, ale tu brak głębi. Wypadnie jeden element i jest zjazd o level w dół.

2

Sporo rzeczy musi się zmienić na drugą część sezonu.
Punktować do końca roku ile się da, później jest 2 tygodnie przerwy i może jak już wszyscy wyzdrowieją to ta gra sie ułoży. Obrona do poprawy, pomoc też bo bez Pedriego jest ciężko nawet ze średniakami La Ligi.

0

@Encore na takim poziomie to jest kryminał…

2

Balde też z jakąś blokadą psychiczną 3/4 sezonu gra.
Szybkość siedzi, jest dość silny, bo przepchać się umie, na jeden kontakt gra, odjeżdża rywalowi moment, wyjście z pod pressingu z zejściem do środka topowe i pokazuje to tylko raz na 10 spotkań przez paręnaście minut, a potem o chłopie na kilka tygodni zapominamy…

0

Torres do bazy, wchodzi Raphinha i próbujemy zrobić cokolwiek zeby zremisować.

1

@Barca_Big_Moment 18 latek grający 1,5 roku poważną piłkę nie ma charakteru, ludzie trzymajcie mnie - przecież to dziecko jest…

2

A czemu on w niego wjechał jakby go chciał połamać gdzieś prawie przy linii bocznej?

0

Sam już tak schodzi jakby wiedział, że jego dni w Barcy ku końcowi idą.

0

Oni pressują na Balde i Araujo od razu jak wściekli.

0

Ależ się Ferran przy każdej stykowej piłce odbija jak od ściany…

0

@draxidox przecież jest jedynym który cokolwiek zrobił na boisku po stronie Barcelony

0

Z Raphinhą i Pedrim bez mydła ta Chelsea by była robiona.

0

@kanver_ to jest świetny joker, zmiennik, ale na Barce póki co chyba za mały napastnik, ale jest progres na pewno.

5

@mindbender84
Mając VAR takie coś powinno skutkować karą taką jaką dostał Pepe za skopanie rywala - i to, i to jest ogromną kpiną z piłki nożnej.

0

@misterio dla mnie też był zamknięty, ale patrząc na to co robi w USA, w reprezentacji i że sam wyraził chęć - nie musi grać w podstawie nawet, dogadać się że te ‚lżejsze mecze’ zalicza, w tych poważniejszych będzie jokerem, pensja rozsądna, można się nawet dogadać, że te zaległe jakoś zmniejszą, godnie pożegnać - a znając Messiego to pewnie i bramki, i asysty będzie miał najlepsze w kadrze.

1

Messi na pół roku czy rok jeśli byłby w stanie wykrzesać siebie chociaż trochę pressingu lub jako joker na ostatnie 20-25 minut, między Raphinhą a Yamalem, za Lewym - nadal by robił zapewne różnicę.

0

Bernal naprawdę by był gorszy niż Olmo?

0

@WiecekFCB a fakt - chodziło o trio z Lewym, nie z Pedrim.
Co nie zmienia faktu, że oceniać tercety po 100 czy 200 minutach na boisku, na początku listopada to jest jakaś paranoja.

3

@WiecekFCB z tego co czytam to Rapha, Pedri i Yamal mieli 16 minut razem w tym sezonie na boisku chyba trochę ciężko po 16 minutach ocenić czy będzie lepiej czy nie będzie.

1

Skuteczność siadła też strasznie. W tamtym sezonie w takim samym meczu też byśmy stracili 2-3 bramki, ale jestem pewny, że strzelili byśmy 4 lub 5.

14

Flick jest chyba na tyle inteligentnym gościem, że widzi że 2 miesiące bez Inigo i ta obrona sie nie sprawdza.
Ta linie trzeba cofnąć conajmniej 15-20 metrów do tyłu, inne drużyny się nauczyły na to grać i punktują Nas takie Seville, Bruggie czy inne Reale…

1

Plusem jest to że w ataku Ferran, Fermin, Yamal chyba gorzej grać nie mogą?

0

@robsesh tego Pedriego to tymi fizycznymi pomocnikami już z 5 lat straszą :D

4

Szkoda, że Realowi się ten Courtois przytrafił. Kawał bramkarza, jak sobie przypominam mecze z nimi to od ilu potężnych porażek on ich uchronił to jest głowa mała…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?