2

‚Hehe to jest prawdziwy kapitan, a nie Araujo’

0

@Lionel_Messi10 Albo on albo Isak za Lewandowskiego, chociaż też nie będę płakał jak Ferran wskoczy 2 levele wyżej i pokaże, że żaden nowy napastnik nie jest potrzebny.

7

Sędzia uznał, że nie było reki Tchouameniego, bo jego już nie powinno być na boisku.

1

@udarpawarotam
To niezły kibic

1

@michal26
Pełna zgoda.

Mamy dziurawą kadrę, zdobywamy 2 trofea, jesteśmy blisko mistrzostwa, na taki mecz półfinałowy wypada Nam 2-3 podstawowych graczy, chłopaki dają radę, walczą z herb do końca, wiadomo że jest żal, że finał był blisko - ale kurde, jak można po nich w takim momencie jechać?

Brawo drużyna, walczycie do końca o mistrzostwo, trzeba się mocno podciągnąć w obronie, taktycznie to wszystko zgrać i Liga Mistrzów stoi przed Nami otworem.

2

Piękna walka Barco, piękna walka tych żółtodziobów europejskich (bo tak można ich nazwać), piękne odwrócenie meczu, szkoda oczywiście wyniku, ale mental siedzi jak mało kiedy, piłkarsko też mało kto się może zbliżyć - przypieczętujcie mistrzostwo tylko żeby nie uciekło i Visca el Barca!

0

@Szreko wiezienie do końca życia, bez możliwości wyjścia nawet na spacerniak, bardzo ciężka praca 12-16h dziennie za którą więzień otrzyma miskę ryżu i butelkę wody.

4

Myślę, ze Galacticos dzisiaj ewoluują z wersji 2.0 na wersje 3.0 i będzie trzeci wpierdziel w tym sezonie.
Vamos Barca!

0

Zmienić im tych sędziów na finał jak ma do tego meczu jednak dojść, bo dostaną pierwszą czy drugą bramkę na łeb i przy pierwszym lepszym faulu czy innej decyzji na nie ich korzyść się zmówią i do szatni zejdą w ramach protestu wielcy męczennicy :D

0

@M_Kos nie sądzę, ale włączyłem mecz żeby coś tam jednak z niego obejrzeć, a nie 1 powtórka tej samej bramki co 90 sekund transmisji :D

1

W Naszym meczu też realizator po 9 powtórek naszej bramki puszczał? Bo oglądam od 5 minut i widziałem powtórkę bramki już z 6-7 razy chyba?

2

@Piotr,1985
Da się te Wasze tiktoki odpalić normalnie, bez ściągania aplikacji?

0

@okiemtypera_lucaxx95
Szczególnie, że Rayo tylko raz przegrało różnicą dwóch bramek…

1

@marcin62
Kara śmierci dla takiego odpadu ludzkiego to jest nic.
Dożywocie, ciężka praca po 16h dziennie o misce ryżu i podobne traktowanie do tego jak traktował te biedne dziecko.

2

@MOLESTA a mi się wydaje, że to by latało jak u Hiszpanii na euro. Jeden skrzydłowy, który jest bardziej ‚biegowy’, drugi który z miejsca robi coś z niczego, do tego bardzo dobrze się dogadują. Williams na przestrzeni lat jest promocją teraz.

5

@Tasde jedynie Borussie ograli, z Barca, Lille, Milanem, Liverpoolem i Bilbao porażki, z Atletico remis.

0

@Poversky1000 skąd wiesz jaką ma formę skoro siedzi na ławce?

18

Gdybyśmy zamienili bramkarzy dzisiaj to byśmy wygrali to z 4:1.

0

Pierwszy skład zrobi swoje, jak wypadnie chociaż 1 czy 2 graczy to jest inna drużyna.

0

@robsesh Gość w każdym starciu w obronie wjeżdża wyprostowana noga, sam się prosi o kartki - nie tylko dziś, ale w każdym meczu.

0

Balde albo jakiś dyskomfort albo się spóźniał na treningi, inaczej nie rozumiem dlaczego ten Martin gra.

0

Ten trener Celty jakiś odwrotny jest. Alonso lewy obrońca gra na prawej, a jeden z najlepszych prawych obrońców ligi Mingueza gra na lewej.

7

4 minuty meczu i lewy obrońca do zmiany.

2

@HORUS Bayern i Real też przecież próbowali. Nie wyszedł Nam wczoraj mecz, nie w każdym spotkaniu da się ładować po 4-5 bramek.

0

@Pedri16Future możliwe, że żadnego meczu nie przegapił, ale kontuzje miał. I tak się trzyma - młody wiek, gra prawie wszystko i nie jest lekko traktowany na murawie, a przez 1,5 roku opusci prawdopodobnie dopiero pierwszy mecz w Barcelonie.

0

@Pedri16Future miał chyba jakąś mięśniówkę za Xaviego, koło 2 tygodni go nie było.

0

Jak grał de Jong?

5

@Pawel13sz
Faktycznie jest, sugerowałem się artykułem, a tam go nie ma i już myślałem że jakieś problemy po powrocie…

0

Gaviego nie ma nawet na ławce?

1

@pioz123
Klasyk rządzi się swoimi prawami, mimo że pokazaliśmy z Bayernem że trzeba się z nami liczyć to każda wygraną biorę z pocałowaniem ręki, oby zwycięstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?