1

@partymaker Ale o co chodzi? Może w LM dali ciała, ale w Serie A pewnie pędzą po tytuł.

2

@BorzyKrzys Inter za tą parodię finału LM sprzed roku powinien do 1/8 nie wchodzić przez dobrych kilka lat.

29

Vinicius to kretyn. Od zawsze piłkarze na boisku się wyzywali i dokuczali sobie, ale po tym był koniec meczu i piątki zbijane, ale ten debil musi na tym robić afery i do tego sam je prowokuje.

0

@MichuZ44 To jest tak zwany brak serwisu według La Ramblii i odklejenie przez nagrody indywidualne.

2

Ale marionetka Pereza.

0

@Coveta Jak zwykle La Rambla wszystko wyolbrzymi a wystarczy mecze oglądać by widzieć ile sytuacji ma Lewandowski.

31

@damianex10 To jesteś w mniejszości. To normalne zachowanie w momencie gdy po kontuzji wraca ulubieniec kibiców.

0

@ACRAB95 Ropny Bardghji.

0

@FrankDux72 Patrzysz na jeden mecz czy na cały sezon? Każdy napastnik chciałby mieć obok siebie takich graczy jakich mają Lewy i Torres. Na brak serwisu nie mogą narzekać.

1

@Misiusessi Nie ma się czym martwić. Sam numer telefonu to pikuś.

0

@insp1re Grał genialnie jesienią 24/25, ale potem jakby się go wykastrowało. De Jong po prostu wszedł na wyższy poziom i zrobił duet z Pedrim.

1

@norbi77 Victor Osimhen, ale to nierealne. Serhou Guirassy również w takiej roli by się sprawdził i już bardziej rozsądne finansowo.

0

@Luciano99 No właśnie na pożegnanie podczas Gampera i cały dzień w związku z tym odpowiednio zorganizowany. Jednak jest ta kosa między Messim a Laportą.

1

Tak odkładając bajki Fonta na bok. To na jakiej zasadzie sobie wyobrażacie pożegnanie Messiego z Camp Nou? Załóżmy za 2 lata przyjeżdża na sparing z Interem Miami i wsio chyba co nie? Fajnie byłoby go zobaczyć w meczach o punkty, ale to już fikcja.

3

@Lanosss Ale cwel głupi. Jaki to jest debil. Idealny przedstawiciel Madrytu.

1

@Bobo25 Wszystkich sprzedać i kogo kupić?

0

Jakby z Barcą musiał się pożegnać ktoś z trójki Gavi, Fermin, Olmo to kogo byście oddali? Nie patrzymy na finanse.

2

@fcbarcafan19 Ten głupkowaty uśmieszek.

0

@marcin62 Mimo wszystko nie uważam by Benzema był gorszy od Lewego.

0

@Arekvip Tak, niech w FIFĘ się bawią. To jest prawdziwe życie a nie jakaś symulacja. Jak będzie wola z obu stron to jeszcze tutaj trafi. Póki co zastanówmy się skąd wziąć kasę na wykup Rashforda.

0

@AduŚ07 Plaża, palmy, słoneczko i muzyka. To jest coś pięknego.

3

Co mnie podkusiło na ten Inter. Przecież Bodo w tym sezonie LM jest gigantem. To było do przewidzenia.

0

@Czyhrynski Oświecony nowy świat co nie? Ludzie myślą, że są bezbłędni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VbamboeB Jest przepis, który przedstawia, że jeśli obrońca nie ma potem realnego wpływu to karny nie jest powtarzany. Tego wpływu obrońca nie miał dostatecznego. Sędzia interpretuje wpływ.

0

@VbamboeB Miał zbyt mały wpływ na grę by ten karny był powtórzony. To też jest w przepisach.

0

@Dankho94isback Ale mówimy o Realu Madryt czyli największej kur***.

0

@VbamboeB Dobrze, że nie gwiżdże się takich pierdół. Jakby gościu serio realnie potem coś zrobił to co innego.

2

Już nie bądźmy tacy drobiazgowi. Był inny wielbłąd sędziego w tym meczu ale nie jakieś wbiegnięcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?