0

Jakie są przewidywania co do ceny ropy na giełdzie w najbliższym czasie? Może jest tutaj ktoś, kto się tym interesuje?

0

@Soetie Jednak i tak Szczęsny > Pena.

0

@Soetie Dużo bardziej nie, ale z Wojtkiem pewnie też byłaby porażka w tym meczu.

0

@allien18 Dlaczego brak wyjazdu na kadrę, na której jeszcze nie był i chce wywalczyć sobie miejsce na mundialu miałby być dla niego dobrą informacją dodatkowo udając kontuzję?

1

@allien18 Myślę, że dla samego Garcii to byłaby zła informacja.

5

Po co nam on? Mamy masę pomocników, którzy będą ze sobą rywalizować o minuty. Skupmy się na pozycjach gdzie naprawdę są braki a nie zbędne transfery na pozycje, które są obsadzone.

0

@cules100pro Ponoć go zwolnili bo rozmawiał z City.

0

@Volk Ronaldinho z Barcelony to niestety czas gdy jeszcze nie interesowałem się futbolem. Jak Guardiola przejął pierwszą drużynę wtedy pojawiła się zajawka na ten sport.

1

@Konradowskyy Powinni zorganizować większą grupę zorganizowanego dopingu. Jak się ogląda mecze innych drużyn niż Barcy to aż chce się to oglądać dla tej atmosfery, której niestety brakuje w Barcelonie.

1

@majkiii Fejur.

1

@Konradowskyy Stare Camp Nou to dla mnie będzie ciężko przebić. Niech nowe się wybuduje w 100 procentach to wtedy pogadamy.

13

Ta nasza La Masia znów nam wyszkoliła pokolenie niesamowitych piłkarzy.

0

@xvcWinterSoldier Na pewno nie.

16

W pierwszym spotkaniu byliśmy gorsi niż Newcastle, ale w rewanżu byliśmy lepsi przez obie połowy. Do tego nie ma wątpliwości. Newcastle do przerwy mogło już 4-2 przegrywać, Yamal na pustaka nie trafił a przecież też Burn zablokował gola Lewego.

0

@Rupert_Haubica Nie był powoływany jak grał w Barcelonie to dlaczego miałby być powołany nagle teraz?

0

@MesQueUnClub_87 Tylko zobacz sobie ile bramek strzelał Suarez, w każdym klubie, w którym grał. Alvarez strzelał w River Plate, w City jako rezerwowy też dawał dobre liczby, w Atletico już jednak jest podstawowym napastnikiem a nie strzela jak taki Forlan czy Falcao. W Barcelonie jednak o te bramki może być łatwiej zważając jak wiele okazji kreujemy więc te 30 bramek może w sezonie strzeliłby co byłoby wystarczające.

0

@lucca87 Dla Casado już nie ma miejsca w kadrze i musi odejść zwłaszcza jak wrócił Gavi. Byłbym zdziwiony jeśli De Jong by odszedł. Gavi na ŚPO nie będzie rywalizował z Olmo i Ferminem bo wystarczy, że ta dwójka między sobą rywalizuje. Gavi będzie miał ciężko o minuty, to samo zresztą De Jong i Bernal. Każdy z nich musi się bić o miejsce obok Pedriego.

0

@Aequlibre Jakie granice? Może sobie powołać kogo tylko zechce bo ma takie prawo.

0

@RobertNieLewandowski To i tak opcja sci-fi. Torresa nie uważam za tak słabego jak się go ocenia. Teraz ma wyraźny dołek, ale jak był w formie to strzelał.

3

60 milionów i El Tiburon byłoby super dealem.

0

@MesQueUnClub_87 Myślę, że księgowi w klubie wiedzą lepiej od Ciebie co się bardziej opłaca by finansowo się to spinało.

0

@ShawnC Mieliśmy wiele argumentów. Zaważył brak koncentracji w rewanżach w 1/4 i 1/2.

1

@ShawnC Niby jakie były przesłanki? Właśnie przyszedł Valverde i dominowaliśmy w Hiszpanii pod jego wodzą, w LM brak koncentracji, ale z Neymarem moglibyśmy zagrać tam dalej.

0

@Faro To jest coś czego w statystykach goli/asyst nie ma.

1

Yamal tak naprawdę kreuje nam każdą bramkę i akcję. Gościu jest niesamowity, szkoda tylko tej setki zepsutej, ale on sam tą akcję przygotował.

6

@AmigoBlancos A ja pytam o błędy sędziów.

0

@Kozinho. Zrobi sobie przerwę jak Zidane i pomyśli.

0

Nie widziałem meczu Realu. Jakie były tam kontrowersje?

4

Jestem za Olmo. Nie chcę Lewego, pokazał, że jest kompletnie bez formy. Już nawet wolę Ferrana niż Lewego.

4

@tbas To był zbyt bardzo zagrażający życiu strzał by było to ustawką. Przecież on przeżył tylko dlatego bo w odpowiednim czasie zmienił pozycję głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?