Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lucca87 Argentyna i Hiszpania.
0
@Derean Jeśli mecz nadal miałby trwać 90 minut to niby w jaki sposób to spowodowałoby, że by się kończył wcześniej? Chyba, że chcesz zmienić czas gry na 60 minut co jest głupie, bo po prostu wystarczy nie stopować czasu i wychodzi na to samo i przy okazji nie niszczysz tradycji.
1
@RozowaPantera Nie, 90 minut meczu to i tak długo by jeszcze stopować maksymalnie czas. Jeśli chcę się całkowicie zarżnąć ten sport to można wprowadzić taką zmianę, czemu nie.
0
Ale trzeba być bez honoru chłopkiem by tak jak Lindelof grać głupa pod koniec meczu. Wstyd w ogóle takie gówno pokazać. Nie wierzę w takie coś jak cel uświęca środki.
2
Taką kadrę chce się oglądać z przyjemnością.
3
@FabianekMrozek Hahahahaha co ty pieprzysz
3
@ZuczekFCB1899 Bułka ma zerwane więzadło i siedzi w Arabii.
0
@Batys No gościu mu prawił groźby karalne więc jakiś debil, ale konfitura to konfitura.
0
@EzioAuditoreDF Emerson zagrał kilka meczów, Vidal miał problemy z kontuzjami albo był poza kadrą więc kiedy miał grać? Jedynie Semedo można z nich ocenić rzetelnie.
1
@lucca87 Bugonia jest całkiem niezła, ale bardziej by mi się podobała gdyby nie sama końcówka. Można ją wymazać z tego filmu.
2
@Batys Inny byłby odzew jakby przeprosił i powiedział, że się śpieszy a nie ma miejsca, bo rozumiem jak wygląda praca kuriera. Konfitura to konfitura, ja nie szanuję takich ludzi jak ten gościu co nagrywa.
0
@Leooo Źródło LV Bet. W obecnych czasach tyle fejków po necie lata po wszelakich stronach, że nie wierzę w te słowa Mourinho.
0
@AssisMoreira A to mistrzostwa już się rozpoczęły? Niech Neymar pokaże, że zasługuje dobrą grą, intensywną grą a nie tylko nazwiskiem.
1
Dobrze powiedział. Kadra narodowa to duma i zrobił sie tutaj dziwny płacz a to Barca przede wszystkim ma zarządzać minutami takiego Yamala. Yamal oczywiście obrażony gdy schodzi wcześniej z boiska jeśli już w ogóle ma to miejsce.
1
Jakiś debil z Madrytu.
1
@Criss18Barca Puściłbym go pod warunkiem, że przyszedłby naprawdę mega kozak w jego miejsce jak Kenan Yildiz.
1
@NeroTFP1 Takie są realia. Real też ma rezerwowych graczy za taką kasę. Daje coś innego niż Fermin i to jest dobre. Poza tym z Newcastle na St James Park wszedł z ławki i zrobił dla nas karnego, tak to byśmy przegrali mecz. Fermin jest w mega formie to gra w pierwszej jedenastce, ale to nie znaczy, że Olmo jest w słabej formie. Mamy dwóch świetnych zawodników na jedną pozycję.
0
Jeśli Inter będzie chciał odświeżyć kadrę to dlaczego mieliby się godzić na 50-60 milionów od Barcy skoro takie PSG, City czy United w stanie są spokojnie dać 80 milionów plus.
0
@Arden Pewnie, że odstawiać. Już teraz trzeba ich odstawiać. Silva jest całkowicie zbędny.
0
@norbi77 Nie wiem co było, ale to jest głupi film, który stara się być czymś innowacyjnym. Za zdjęcia na Oscara zasłużył bezapelacyjnie i to by było chyba na tyle. Może jeszcze za piosenkę i dajmy na to muzykę w filmie chociaż nie widziałem wszystkich filmów nominowanych w tym roku. Jednak za nic w życiu nie zasłużył na tyle nominacji i to bijąc rekord Oscarów. Nie rozumiem dlaczego Jesse Plemons nie dostał nawet nominacji za Bugonię, to jest o stokroć lepszy aktor od Jordana.
1
Wczoraj obejrzałem Grzeszników i fakt, że ten film ma najwięcej nominacji w całej historii Oscarów jest śmieszny. Michael B. Jordan z kolei nie jest aktorem na Oscara. W zeszłym roku tak słabe były filmy, że tak to wygląda?
0
@Arden Kogo byś odstawił by Silva grał? Pedriego, Gaviego, Bernala, Olmo, Fermina, De Jonga, Yamala?
2
@Encore Joga bonito in my ass. To jest absolutnie beznadziejnie sflaczała Brazylia. W głowie mam ich mecz z Argentyną jak dostali 4-1 i nie potrafili zrobić nic oprócz kopania po nogach przeciwników. To było dokładnie rok temu i nie wiem czy od tego czasu Brazylia jest lepsza, ale wątpię.
3
On nigdzie nie odejdzie bo nie chce i koniec tematu więc trzeba mu kibicować by grał na wysokim poziomie, który wiemy, że potrafi pokazywać.
3
Pomimo chwytliwego nagłówka to całkiem mądra wypowiedź ojca Yamala. Yamal ma się porównywać sam ze sobą by stawać się coraz lepszy i lepszy. Ojciec tak naprawdę go tylko bardziej motywuje tymi słowami o tych 20 procentach.
0
@ProMILs Polacy tacy bogaci, źe co drugi ma taki samochód oczywiście tak?
0
Bajkopisarz. Takie newsy my też możemy pisać bez jakiegokolwiek pokrycia.
1
Czy Salah dał więcej Liverpoolowi niż Steven Gerrard? Co do tego raczej nie ma żadnych wątpliwości, tutaj liczby nie kłamią. Czy uważacie, że jednak Salah będzie stawiany na równi lub wyżej niż Gerrard jeśli chodzi o legendy klubu?
1
@NeroTFP1 Jestem w szkoku, że za dzieciaka tyle filmów oglądałem w otwartej TV. Pamiętam Władcę Pierścieni Drużynę Pierścienia za dzieciaka na TVN i reklama, która była tak długa już pod koniec filmu, że jako dziecko sobie pomyślałem pieprzę to idę spać.
0
Jakie są przewidywania co do ceny ropy na giełdzie w najbliższym czasie? Może jest tutaj ktoś, kto się tym interesuje?