0

Liczę na to, że w lato Flick dostanie kasę na transfery bo na to po prostu zasłużył. Porządny ŚO, Cancelo na stałe, zastępca Lewego oraz nowy skrzydłowy. Trochę tych transferów trzeba będzie zrobić i sypnąć groszem.

17

Atletico Simeone to farciarska drużyna. Barca gra od nich kilka klas lepiej i jak zagramy swoje to Atletico z Simeone się zesra.

0

@bartekvisca Nie no lepiej Casado zamiast De Jonga, tak przynajmniej niektórzy tutaj postrzegają De Jonga, czyli najgorszego pomocnika tej drużyny xd

2

Kogo wolicie w Barcy na zmiennika dla Raphinhi?
Rashford, Ez Abde czy Jan Virgili? Może jeszcze ktoś inny? Schlejderup, Munoz?

8

Cancelo musi tutaj zostać, a jeśli nie to Grimaldo jest obowiązkiem.

0

@SinMistico Jeśli odejdzie to niech te 15 milionów chociaż wyciągną.

0

@NeyJr11 Kwestia czasu aż zacznie być ich pierwszym wykonawcą. Narazie Rashford u nas najlepiej uderza.

0

@tbas Gavi wcale nie lepiej.

0

Balde i jego wrzutki to komedia.

0

Tak z innej beczki czemu Simeone od razu po gwizdku na Camp Nou w LM uciekł do szatni jak tchórz?

2

@Barca_Big_Moment Dlatego gdy oboje są zdrowi to Flick wybiera De Jonga xD Rozumowanie na bardzo niskim poziomie.

0

@Arekvip Flick też o tym dobrze wie.

7

@liberoFCB De Jong jest lepszy od Casado.

1

@TR3YWAY Niech ważni gracze odpoczną, ale wygrać nawet farfoclem, można zaklepać tytuł i dodatkowo wygrać derby. Myślę, że Flick i tak pośle mocny skład, ale z kilkoma korektami.

0

Ale ten Real jest mierny hahahahaha

0

Jak tam Real gra do przerwy?

0

@Michas_13 Nie byłbym taki pewny tego na pewno.

0

@AssisMoreira Niby Atletico Madryt ma lepszych piłkarzy niż my?

0

@buglikos Simeone nawet tej piłki by nie opanował.

3

Rashford wczoraj zdecydowanie oddalił się od pozostania w Barcelonie. Mieć tyle sytuacji i nic nie trafić. On w ogóle nie celuje, strzela na pałę jak mu na nogę siadnie. Już z Atletico w weekend miał szczęście bo bramkarzowi pod nogami przeleciała piłka. Co do Yamala, to ten piłkarz jest niesamowity i nie rozumiem nikogo, kto go deprecjonuje.

0

@Michas_13 Bardghi jest PS więc dlaczego miałby być alternatywą na lewą stronę?

0

Zero zainteresowania piłką. Klarowny faul ciałem i zero reakcji sędziego, który stoi obok. Co za amator z gwizdkiem.

0

Przynajmniej reklamy przed hymnem LM a nie w trakcie jak to dziady mają w zwyczaju.

3

Jaki nurek płaczący xD

0

@Miszcz Textu FCB Przecież Neuer zakończył karierę reprezentacyjną.

1

Huijsen będąc tak miernym pojedzie na Mundial?

1

Sędziowie nam w tym meczu pomogli i tak uważam. Zagranie Martina było niebezpieczne i to po prostu widać w tej akcji. Dobrze jednak gdyby to było klarowne zawsze a różnie interpretowane. To było niebezpieczne zagranie i tutaj nie ma znaczenia, że był pierwszy.

1

@LAMC_10 Czym możesz zagrozić terrorystom, którzy w imię Allaha wysadzają się w powietrze? Chyba nie tym, że wysadzisz ich w powietrze?

2

@lucca87 Argentyna i Hiszpania.

0

@Derean Jeśli mecz nadal miałby trwać 90 minut to niby w jaki sposób to spowodowałoby, że by się kończył wcześniej? Chyba, że chcesz zmienić czas gry na 60 minut co jest głupie, bo po prostu wystarczy nie stopować czasu i wychodzi na to samo i przy okazji nie niszczysz tradycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?