Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczę na to, że w lato Flick dostanie kasę na transfery bo na to po prostu zasłużył. Porządny ŚO, Cancelo na stałe, zastępca Lewego oraz nowy skrzydłowy. Trochę tych transferów trzeba będzie zrobić i sypnąć groszem.
17
Atletico Simeone to farciarska drużyna. Barca gra od nich kilka klas lepiej i jak zagramy swoje to Atletico z Simeone się zesra.
0
@bartekvisca Nie no lepiej Casado zamiast De Jonga, tak przynajmniej niektórzy tutaj postrzegają De Jonga, czyli najgorszego pomocnika tej drużyny xd
2
Kogo wolicie w Barcy na zmiennika dla Raphinhi?
Rashford, Ez Abde czy Jan Virgili? Może jeszcze ktoś inny? Schlejderup, Munoz?
8
Cancelo musi tutaj zostać, a jeśli nie to Grimaldo jest obowiązkiem.
0
@SinMistico Jeśli odejdzie to niech te 15 milionów chociaż wyciągną.
0
@NeyJr11 Kwestia czasu aż zacznie być ich pierwszym wykonawcą. Narazie Rashford u nas najlepiej uderza.
0
@tbas Gavi wcale nie lepiej.
0
Balde i jego wrzutki to komedia.
0
Tak z innej beczki czemu Simeone od razu po gwizdku na Camp Nou w LM uciekł do szatni jak tchórz?
2
@Barca_Big_Moment Dlatego gdy oboje są zdrowi to Flick wybiera De Jonga xD Rozumowanie na bardzo niskim poziomie.
0
@Arekvip Flick też o tym dobrze wie.
7
@liberoFCB De Jong jest lepszy od Casado.
1
@TR3YWAY Niech ważni gracze odpoczną, ale wygrać nawet farfoclem, można zaklepać tytuł i dodatkowo wygrać derby. Myślę, że Flick i tak pośle mocny skład, ale z kilkoma korektami.
0
Ale ten Real jest mierny hahahahaha
0
Jak tam Real gra do przerwy?
0
@Michas_13 Nie byłbym taki pewny tego na pewno.
0
@AssisMoreira Niby Atletico Madryt ma lepszych piłkarzy niż my?
0
@buglikos Simeone nawet tej piłki by nie opanował.
3
Rashford wczoraj zdecydowanie oddalił się od pozostania w Barcelonie. Mieć tyle sytuacji i nic nie trafić. On w ogóle nie celuje, strzela na pałę jak mu na nogę siadnie. Już z Atletico w weekend miał szczęście bo bramkarzowi pod nogami przeleciała piłka. Co do Yamala, to ten piłkarz jest niesamowity i nie rozumiem nikogo, kto go deprecjonuje.
0
@Michas_13 Bardghi jest PS więc dlaczego miałby być alternatywą na lewą stronę?
0
Zero zainteresowania piłką. Klarowny faul ciałem i zero reakcji sędziego, który stoi obok. Co za amator z gwizdkiem.
0
Przynajmniej reklamy przed hymnem LM a nie w trakcie jak to dziady mają w zwyczaju.
3
Jaki nurek płaczący xD
0
@Miszcz Textu FCB Przecież Neuer zakończył karierę reprezentacyjną.
1
Huijsen będąc tak miernym pojedzie na Mundial?
1
Sędziowie nam w tym meczu pomogli i tak uważam. Zagranie Martina było niebezpieczne i to po prostu widać w tej akcji. Dobrze jednak gdyby to było klarowne zawsze a różnie interpretowane. To było niebezpieczne zagranie i tutaj nie ma znaczenia, że był pierwszy.
1
@LAMC_10 Czym możesz zagrozić terrorystom, którzy w imię Allaha wysadzają się w powietrze? Chyba nie tym, że wysadzisz ich w powietrze?
2
@lucca87 Argentyna i Hiszpania.
0
@Derean Jeśli mecz nadal miałby trwać 90 minut to niby w jaki sposób to spowodowałoby, że by się kończył wcześniej? Chyba, że chcesz zmienić czas gry na 60 minut co jest głupie, bo po prostu wystarczy nie stopować czasu i wychodzi na to samo i przy okazji nie niszczysz tradycji.