25

Niech gruby knur lepiej spojrzy w jakim kierunku zmierza liga. Nikogo na nic nie stać.

0

@Pawlak1992 Huijsena tak samo zignorujesz?

0

Za 30 milionów bym go nie sprzedawał. To za mało i byśmy zostali ze zbyt małą ilością opcji w obronie.

0

@Pawlak1992 Skąd wiedzą? Bo już coś pokazał w innej lidze. Ja osobiście bym dał Moleiro zamiast niego.

0

@Pawlak1992 Ale tutaj nie ma znaczenia czy ktoś już rozegrał mecz w La Liga więc nie wiem skąd wąty. Mosquera na siłę wciśnięty bo to ŚO, ale niech im będzie, brakuje mi tu Moleiro a ten Garcia to tutaj chyba za kilka dobrych występów na KMŚ, to już naprawdę mogli dać Endricka.

0

@BorzyKrzys W Imaxach grają?

0

@adamek20151 Nikt już tym nie żyje.

0

@PatrychoO 23/24 miał sezon gdy był decydującym graczem i nie bez powodu był faworytem do ZP.

0

@PatrychoO Ale dla niego Raphinha nie jest lepszym piłkarzem. Czy przed sezonem 24/25 powiedziałbyś, że Raphinha jest lepszy od Viniego? Nigdy w życiu. Więc dlaczego jeden sezon ma nagle zmienić sytuację całkowicie?

0

@Bogan Nie wiem czy warty rozbijania banku. Zobaczymy czy w przyszłym sezonie Olmo i Torres dojadą poziomem i pokażą, że mogą grać na 9 w dłuższej perspektywie. Na szczęście mamy dobrą kadrę, zabezpieczyliśmy bramkę, za rok może przyjść za darmo np Konate i tylko skupić się na uzupełniach na bokach obrony oraz obserwować sytuację z 9.

0

@Bogan Piszesz o Alvarezie podając jego statystyki z samej ligi a we wszystkich rozgrywkach klubowych w tym sezonie strzelił 29 bramek i miał 8 asyst i to są już bardzo dobre liczby. Lewandowski w Atletico też zapewne nie strzelałby tyle bramek co u nas.

0

@Stinger_ Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że będzie to robił, ale nie od przyszłego sezonu. Odniosłem się do MD, które pisze, że już w przyszłym sezonie weźmie na siebie karne i wolne. Wolne może i tak, ale na karne nie ma szans póki Lewy gra w pierwszej jedenastce. Więc co ty mi piszesz, że idę w zaparte?

0

@Stinger_ Nie biorę twoich za moje. Twoje dywagacje o tym, że Yamal chce od nowego sezonu wykonywać rzuty karne w Barcelonie to plotki, bo w newsie od MD jest info, że od nowego sezonu a nie tak jak piszesz za góra 2 sezony.

0

Jak jego wpływ ma być większy jak właśnie chcą kupić Nico Williamsa, który może go wyrzucić z pierwszej jedenastki.

0

@Bobo25 To był szok wówczas, ale Barca nie zachowywała się jak obecny Athletic.

0

@Criss18Barca Tak naprawdę typowy piłkarz ligowy, który nie zakwalifikował się do pucharów to i tak przeważnie gra raz na tydzień a czasami zagra 2 razy.

4

Co do Nico Williamsa i ataków w jego stronę to winę za to ponosi Athletic, który w takim świetle go przedstawił swoim kibicom i Barcelonę jako największe zło bo ma czelność wpłacić klauzulę. Może wina to za dużo powiedziane, ale Athletic rozjuszył kibiców do takich zachowań.

0

@Stinger_ Ale ja doskonale sobie zdaję sprawę, że będzie liderem, ale nie będzie wykonywał karnych jako pierwszy w przyszłym sezonie gdy będzie grał Lewy. To tyle i mogę się z Tobą o to założyć, czy może Cię strach obleciał?

3

W tym Interze Miami grają takie ciołki, że to aż żałosne, że Messi musi z takimi w piłkę grać.

1

Busquets się zesrał.

0

@FabianekMrozek Ale ktoś mówi obecnie o powrocie Messiego oprócz Ciebie?

0

@Stinger_ Yamal potwierdza czy Mundo Deportivo?

5

@Faro To jest zwykła plotka. On sam wie, że nie ma prawa do karnych na obecnym etapie kariery gdy gra u nas Lewy.

1

@Kgorecki2500 Rozumiem, że to smakuje, bo dużo tłuszczu przeważnie smakuje, ale to jest po prostu niezdrowe.

2

@doc Był tak brzydki ten odmalowany mural, że musieli to zamazać.

1

@Ghostface Alisson, Marquinhos, Vinicius i Raphinha by się załapali. Dodatkowo trzeba się pochylić nad Bruno Guimaraesem i Rodrygo. Neymar gdyby był zdrowy to by się bez problemu dostał, bo się zawsze na boisku grą bronił, ale to jest obecnie wrak gracza.

0

@Murazor Messi najgorszą wersją w sezonie 20/21? Chyba innego Messiego oglądaliśmy. Był najlepszym graczem na świecie.

0

@turhiay Klątwa? Przed Messim 10 mieli tacy gracze jak Ronaldinho, Rivaldo, figo czy Maradona więc same legendy futbolu. To, że raz dostał wyhajpowany Fati to nic nie znaczy. Yamal już po 1 sezonie w Barcy miał większe osiągnięcia od Ansu Fatiego.

2

@Rupert_Haubica Bardzo Neymarowy ten lifestyle, ale on zaraz dopiero 18 lat skończy. Jakoś póki co się nie obawiam o jego profesjonalizm. Póki co 2 topowe sezony za nim. Zobaczymy czy za kilka miesięcy będzie Złota Piłka. Jak to Lewandowski mówił prawdziwą sztuką jest utrzymać taki poziom a nawet zwiększać przez 10/15 lat.

0

Alvaro Valles w Betisie a Alberto Moleiro w Villarreal. Ciekawe transfery, wiadomo jaka przyszłość czeka Antony'ego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?