Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alvaro Valles w Betisie a Alberto Moleiro w Villarreal. Ciekawe transfery, wiadomo jaka przyszłość czeka Antony'ego?
0
@rumilas Akurat Koeman wziął Barcę jeszcze w 2020 roku z Messim w składzie po blamażu Setiena z Bayernem. Messi wprawdzie chciał wówczas odejść z klubu i stało się to rok później już nie na jego zasadach. Nie było płynnej wymiany pokoleniowej a Koemana pogrążył brak wyjścia z grupy w 2021 roku w LM, Xavi wprawdzie mógł to odratować, ale nie zdołał wygrać z Benficą.
Barca Koemana mi się podobała tylko momentami, wiadomo posiadanie Messiego sprawiało, że te mecze były ciekawsze, ale np 1/8 finału z PSG i hat trick Mbappe obnażył starych Pique, Suareza, Busquetsa i fakt, że potrzebujemy przebudować kadrę.
0
@escarabajo Jestem sceptyczny wobec wszystkich och i ach nad każdym młodym talentem gdy wyjdą mu 2/3 dobre miesiące.
0
@escarabajo Nie znam go za bardzo, widziałem tylko w meczu z Miami i nie zrobił na mnie wrażenia akurat wtedy.
0
@mientusek1407 Ja z kolei po meczu o Puchar Gampera z Monaco miałem obawy co do Barcy Flicka, potem grali jednak cudownie.
55
W nowym zarządzie Florentino Perez, Kamil Gala i El Jarek.
0
@HavertzKai Teraz każdy kto prosto piłkę kopnie kilka meczy z rzędu i do tego jest młody jest wielkim talentem.
0
@Eto'o9 R10 Mam nadzieję, że bez tego węża na bramce.
1
@Douglas Kombinezon futurystyczny.
5
Xabi Alonso. Mam tylko nadzieję, że ten klub Cię nie zniszczy, bo bardzo Cię szanuję. Akurat tutaj wypowiedź na dobrym poziomie.
0
@patrykzmc2000 Nikt nie zapłaci i tak za niego tyle.
3
Całkiem dobry ten Jobe Bellingham.
0
@Borneo Yamal jeden mecz słabo zagrał xd Przecież w półfinale zrobił zawodnika meczu.
0
Ja jestem za. Ludzkie godziny meczów to i można wtedy Messiego oglądać na żywo ;)
Dodatkowo rywalizacja w jednej lidze z Ronaldo i w samym Al Hilal są gracze, którzy potrafią grać w piłkę. Ale to samolubna opinia fana. Dla rodziny i Messiego lepsze Stany, dla pieniędzy wiadomo, że Al Hilal.
0
@Borneo No sam odpuścił wyjazd na Euro U21.
0
@Borneo Bo co ma za dużo? Rok temu był na Euro i grał na IO. To było rok temu a nie tego lata. Teraz sobie odpoczywa więc co chcesz przekazać?
0
@Ryoumen Jeśli będą kontuzje to tak, jeśli gracze będą zdrowi to nie tylko flopy będą niezadowolone, ale też wartościowi gracze. Jakaś stabilizacja składu jest potrzebna i nie będzie rotacji co mecz.
0
@Borneo Fermin ma wolne xd
0
@MOLESTA Będą poszkodowani. Uważasz, że Pablo Torre nie był poszkodowanym poprzedniego sezonu gdy się pokazywał z dobrej strony a i tak nie dostawał minut? W tym sezonie ktoś inny będzie tak samo poszkodowany.
0
@Faro Nikt nie powiedział, że składu mamy nie wzmacniać. Po prostu faktem jest, że będą gracze, którzy poczują, że nie dostają tyle minut na ile zasługują.
0
Transfer Williamsa sprawi, że poszkodowani będą Olmo i Fermin. Gavi również musi dać z siebie więcej jeśli chce grać kosztem choćby De Jonga czy Casado. Trzeba przyznać, że wraz z tym transferem będziemy mieć duży wachlarz możliwości, ale też pewnie będzie wzrost niezadowolenia wśród niektórych graczy nawet jeśli będą dobrze grać.
0
Gdyby nie problemy finansowe to nadal byśmy kupowali gwiazdorów z innych klubów. Barca z 2015 roku nie miała problemów finansowych i kupowała jak leci. Nie wierzę, że w obecnej byłoby inaczej gdyby nie finanse.
1
Nolito, co ty pieprzysz.
0
@ACMaldini3 Talent wielki, ale po tak długiej przerwie i w tym wieku to ciężko będzie wrócić na poziom reprezentowania kadry narodowej. Nadal jest lepszy niż jakiś Camavinga, Rabiot czy Fofana. Środek pola Francuzów nie robi wrażenia.
0
@Toretto Mieczniki przy brzegu?
0
@damianex10 Taki szajs ma 50 milionów?
0
Szkoda, że Miami nie dociągnęło wygranej, mieliby realne szanse na ćwierćfinał. Liczę mimo wszystko, że powalczą z PSG nie jak ten Inter z Europy co rozłożył nogi.
0
@Kazragore Tester szyb.
23
Wszystko spoko, ale skąd Borek wie, że Ronaldinho się nie umył?
0
@konrad1661 Państwo z dykty, ale La Rambla by im chętnie podarowała broń jądrową.