Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Ściemy dziennikarskie.
0
@BORO_12 No przeczytałem i co z tego. Gramy 4-2-3-1, które daje efekty i ty wiesz lepiej niż Flick, że lepiej zmienić system xd
3
@nabial Bo tacy są ludzie. Lubią powyzywać jak coś nie poszło po ich myśli.
0
@BORO_12 Dumfries miałby się kisić na ławce czy Kounde? Bo nie widzę, że ktokolwiek z tej dwójki się godzi z taką rolą.
1
@Andi18 Dokładnie, visca dzieciaczki pełne jadu.
0
@Salchent Jak my to przeżyjemy? Naraził nas na uraz psychiczny.
4
Powiem tak. Zostaje w Bilbao to niech zostaje. Po co jednak wy go teraz wyzywacie od durniów, mało ambitnych i inne epitety. Żałosne.
0
@Salchent No bo to był wybór Barca lub Athletic.
0
@Faro No i dobrze. Nie każdemu musi zależeć na Barcy.
1
Tylko dlaczego tutaj pretensje są do Nico Williamsa? Chciał odejść, bo Bilbao było gotowe pójść na wojnę z Barcą więc wiemy, że temat był żywy. Barca z kolei nie była w stanie mu zapewnić gwarancji rejestracji więc nie zaryzykował i koniec tematu. Olmo w zeszłym sezonie musiał być dwukrotnie rejestrowany i za pierwszym razem na dużym szczęściu przez kontuzję Christensena. Nie rozumiem dlaczego obwiniacie Williamsa, że obawiał się braku rejestracji.
0
@szela1899 Dymają to nas zasady La Liga, bo był zainteresowany tutaj grą, ale nie dostał odpowiednich gwarancji.
0
Myślicie, że zrezygnował bo był problem z brakiem gwarancji rejestracji? No nic innego nie ma sensu. Z drugiej strony chciał do Barcy, ta nie mogła więc zostaje w Bilbao i pisze o wielkiej miłości. Tylko Barca się w takim razie liczyła dla niego.
0
Pewnie wróci temat Rashforda. Jakby to miałoby być wypożyczenie to nie jest to zła opcja, bo nadal to wzmocnienie składu względem Ansu Fatiego.
0
Czyli to było albo Barca albo nic. Niestety Tebas trzyma wszystkich za mordę oprócz Realu Madryt. Niech się knur cieszy, że Williams chociaż zostaje w La Liga, bo by stracił gwiazdę ligi.
1
@Sz0ps0n Dobrze, że w końcu inny kontynent niż Ameryka Północna a mianowicie USA.
0
W tym presezonie gramy 3 sparingi w Azji a potem mecz o Puchar Gampera prawdopodobnie z Como i początek La Liga tak?
2
@Barca_Big_Moment Ten zarząd wyprowadził klub do poziomu topowego i mamy obecnie świetną, młodą kadrę pełną talentu z super fachowcem na ławce. Wkrótce wracamy na nowe Camp Nou. Ja nie wiem jaki Ty masz problem.
0
@Walpiano A ja uważam, że bez Cholo nie byliby takim klubem jak teraz a po jego odejściu mogliby być słabsi. Tylko jakiś naprawdę topowy trener mógłby wywindować obecne Atletico jeszcze wyżej.
11
3 miejsce się samo nie obroni.
0
Śmierć w płomieniach to niewyobrażalna agonia. Ponoć to najgorszy rodzaj śmierci.
0
Widzę, że match collection na barcastore się wyprzedały.
0
La Rambla co myśli, że stanie się z Ter Stegenem? Załóżmy, że Barca podpisze Wojtka i odejdzie Pena to zostajemy z 3 świetnymi bramkarzami z czego tylko Wojtek się godzi z rolą zmiennika. Może jak Flick wystawi Garcię w 1 i 2 kolejce od początku to Ter Stegen zmięknie i odejdzie. Nie ma co ukrywać, że jego kontrakt to spore obciążenie. Czy myślicie, że Ter Stegen pójdzie w zaparte i zostanie choćby pół roku do stycznia?
2
@Eto'o9 R10 W twarz to ci plują resztki rozumu.
0
@1LY0 Skoro mają istnieć nagrania to niech zostaną upublicznione. Póki co to są pomówienia. Żałosne.
0
@Gibbon_FCB Przecież on ma dostać kupę kasy w Arabii.
1
@Pomimo27 True Detective. 2 sezonu nawet nie dokończyłem.
0
@doc Nie ma czasu na próźnię. Zmiana numeru na "10" to dodatkowy zastrzyk gotówki a i sam Yamal udowodnił w ciągu ostatnich 2 lat, że to nie byle dzieciak. Nie może być takiej sytuacji, że numer "10" zostanie bez właściciela.
0
@Stinger_ Bundesliga to nie jest słaba liga zacznjimy od tego.
0
@Safrani Pytanie, który materiał jest trwalszy i który krój wygodniejszy.
1
@Who_you_mam Liga Mistrzów też jest dla ciot, bo tam w zeszłym sezonie był królem strzelców.