0

Już lepiej żeby Turan grał na napadzie zamiast Rafinhi, lepiej mu to idzie w przodzie.

6

I proszę bardzo, wolny po symulce i bramka :D Klasyk :D

5

Phelps znowu w akcji :D

3

A czego żeś się spodziewał?

4

No i proszę, stara taktyka z kładzeniem się na murawie zawsze działa. Nawet Bale ja stosuje ;)

0

Jprd jaki wstyd. Nie dość że 3-0 dostają to jeszcze pajace burdy robią, tragedia.

0

Na Legii zadyma? Co się dzieje?

0

Nie mam, na C+ Sport2 oglądam. :D

1

Juve vs. Sevilla zdecydowanie

0

Bardzo dobry mecz narazie, Juve miało że dwie okazje ale Sevilla nie odpuszcza. Na pewno lepsze to niż trening BVB.

1

Hę? Gramy bez defensywnego pomocnika?

0

Mathieu? Zawalili do spółki Javier i Vidal, obejrzyj powtórki.

0

Cillessen nie zawalił żadnej bramki, obie idą na konto Mascherano.

0

Remis też zły...

0

Mascherano dzisiaj to samo.

1

On tak zawsze wygląda...

1

Co to ma być?! Javier zawalił obie bramki...

0

Chryste Panie, jakby Rudy strzelił druga bramkę to co by się to działo...

14

Wagon fajek dla Rudego!

1

No Messi, Suarez i Andres - grzać się w przerwie.

4

O fuck, Sergio ma łeb jak bak od WSK-i...

0

Ło fuck, jeszcze mu siatę zasadził :D

0

Co to? Tam nie było spalonego? :D

0

Nolito nie jest słaby technicznie. Poziom Messiego to nie jest, ale przypomnij sobie co robił w Celcie.

0

Wiedziałem że to ktoś tak zinterpretuje, ale mi się edytować nie chciało. Więc powiem: głodnemu chleb na myśli :P

0

Na początku sezonu lepiej żeby szli z nami i Realem w miarę równo. Najgorsze co może być to dualizm Barca-Real od pierwszych kolejek, a tak Atletico może wywierać presję na Realu.

0

Jedyny z United który mi się podoba to Pogba.

0

José chyba ustawił ten autobus bez szyb dzisiaj. Znowu akcja City i... ten Sterling jest tragiczny jednak.

0

Heh wspomnienia wracają, kiedy było widać Guardiolę i Mourinho na ekranie. Trochę dziwnie się to oglądało muszę powiedzieć.

0

Z odpornością psychiczną i mentalnością to chyba u Brazylijczyków cecha narodowa (ilu już takich było co się świetnie zapowiadało, nawet pograło rok-dwa i zgasło nagle - zaczęło się świętowanie i imprezy). Do liczb Messiego nikt nie ma startu i jeszcze długo mieć nie będzie, jednak mimo wszystko patrząc na aspekt czysto piłkarski wyżej cenię umiejętności Ronaldinho. Tej lekkości dryblingu i finezji nie ma nawet Messi (nie mówiąc już o C. Ronaldo czy reszcie zawodników). Ciężko to opisać słowami, więc może tak powiem: przyjemniej oglądało mi się najlepszego Ronniego niż najlepszego Messiego.

Oczywiście porównując obu na całej płaszczyźnie występów na boiskach bezapelacyjnie najlepszy jest Leo, tego się nie da podważyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?