1

Myślę, że kilku by się nadawało. Bielsa (o ile jeszcze się tym zajmuje), Koeman, Mauricio Pochettino albo nawet Diego Simeone. Tych bym chętnie widział.

4

Oni wszyscy po prostu prezentują równy poziom :D A że jest on żenujący to już inna sprawa. To tak jak kiedyś ze skokami Mateji i komentarzami Tajnera podniecającym się dwoma równymi skokami Roberta. A że oba były na 80m w Planicy to już inna sprawa :D

0

Jak oglądam Cillessena w bramce, to zawsze mam nieodparte wrażenie że jest pewniejszy nic ter Stegen. Pomimo, że Niemiec jest chwalony za grę nogami to Holender wydaje się po prostu... pewniejszy! Według mnie lepiej i spokojniej wyprowadza piłkę, a na linii bramkowej różnic dużych nie widzę.

0

Bezpośrednio na wynik nie wpłynął. Uznał bramkę, której nie powinien i nie pokazał karnego, którego powinien. Dwa błędy sędziego (bo to dalej błędy i to duże!!), ale powiedzmy że na wyniku nie zaważyły.

Natomiast był ogromnie pobłażliwy dla graczy Atletico. Zdecydowanie pokazał zbyt mało kartek (tylko 5, według mnie powinien pokazać 9-10).

Popatrzcie tylko na mecz Realu z RSSS - tam za pierwszy, niegroźny faul (ale za to na Grzmocie) Inigo Martinez dostał żółtą kartkę.

0

O to, że możemy przez tą bramkę odpaść z Pucharu Króla.

0

I można dodać to, co jak mantre klepali nasi przeciwnicy swego czasu: nie ważne jak dobrze grasz, tylko ile strzelisz bramek. Betis strzelił jedną mniej i tylko skandalicznej decyzji sędziego zawdzięczają punkt.

1

Grali lepiej przez większość czasu, mimo wszystko mecz PRZEGRALI. Nie potrafili wykorzystywać przewagi, zmarnowali sytuację na zabicie meczu - przegrali zasłużenie. Niech się cieszą że sędzia o podarował im jeden punkt, bo po porażkach nie powinno dostać się żadnego.

4

Źle się Rulli zachował. W Supermena się bawił? Po jaka cholerę wyskoczył nad ziemię?

0

Kolejna sytuacja, faul taktyczny Ramosa - bez kartki ;)

1

Daleki jestem od takich deklaracji. Ale popatrz na to jak wyglądało sędziowanie w meczu z nami - a tu, jedna akcja (ledwo faul Martineza) na Ronaldo i Z AUTOMATU żółta kartka ;)

28

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAH!! Widzicie to? Inigo Martinez od razu żółtą dostał :D

3

Tu się nie powinno nawet mówić o procentach. Bramka została zdobyta, tylko nie została uznana. Za coś takiego, boczny "sędzia" powinien nigdy nie wybiec więcej na boisko. Skorzystała by na tym cała La Liga i wszystkie zespoły, bo nie wiadomo kiedy ten pan, dla żartu nazywany sędzią, okradnie inną drużynę.

0

Co chwilę tak gramy. Tylko że zazwyczaj coś tam wpadło. Naprawdę dobrych meczy mieliśmy kilka w tym sezonie.

0

Nie chodzi mi o ten, konkretny mecz. Ile spotkań zagraliśmy w tym sezonie, które kontrolowaliśmy? Ile było meczy, które wybraliśmy grając płynnie, ciekawie i z głową? Pamiętam całą erę Rijkaarda i to co widzę na boisku przypomina mi końcówkę tamtego okresu. Też na papierze mieliśmy bardzo dobrych zawodników (Deco, Giuly, Ronaldinho) i nic z tego nie wynikało.

0

Widzimy chyba koniec pewnej epoki. Potrzebna jest chyba "miotła" jakiej użył Guardiola po Rijkaardzie. System gry się wyczerpał, większość rozwiązań nie zdaje egzaminu. Zawodnicy są wypaleni, grają bez jaj i błysku. Źle to wygląda.

0

Neymar... Ile on już identycznych sytuacji miał? Postawa Brazylijczyka w tym sezonie jest strasznie słaba. Zero dryblingu, zero wykończenia.

4

I widać chyba wyraźnie, czemu Vidal nie gra. Jest bardzo słaby w defensywie, lepszy w ataku co prawda, ale od obrońcy wymaga się przede wszystkim dobrej gry w obronie.

0

Jak mnie wkurza ta zabawa pod bramką! Trener tego nie widzi że największe ogórki w lidze zakładają mam pressing pod bramką, z którego nie potrafimy wyjść!!??

0

Bo według mnie ZA MAŁO się o tym mówi. Jest za mały sprzeciw drużyn, zawodników i kibiców. Fatalni sędziowie powinni być piętnowani i karani kasacją uprawnień do sędziowania. Po meczu każda z decyzji arbitra powinna być szczegółowo wyjaśniana, analizowana i chwalona lub krytykowana. Powinno się to robić publicznie, żeby każdy słaby sędzia czuł wstyd za swoje poczynania.

Dodatkowo powinno się wprowadzić odpowiednik czerwonych kartek dla sędziów - dwa błędy w trakcie meczu równa się zawieszenia na dwa (i brak wynagrodzenia za prowadzony mecz). W następnym meczu dwa błędy? Kolejne dwa mecze zawieszenia (i znów brak wynagrodzenia). Dodatkowo system relegacji i awansów - 5 najgorszych sędziów leci sędziować Segundę, pięciu najlepszych za to awansuje. Sędzia zaliczający dwa spadki z rzędu dożywotnio traci licencję na sędziowanie. Tylko tak będzie można przywrócić normalność w piłce.

KAŻDĄ osobę , która ma jakąkolwiek władzę powinny obowiązywać cholernie surowe kryteria oceny.

26

Żenada. Za to co odstawił Godin na koniec powinien pauzować CONAJMNIEJ 10 kolejek. Najpierw uderzenie gracza Alaves, potem oplucie Deyversona. Dno, to jest zhańbienie tego sportu.

1

A w Hiszpanii sędziowie znów dają ciała. Gaitan symulował, złapał piłkę do rąk i nie dostał żółtej. Tragedia.

1

Atletico może w swoim stylu z tego sezonu nic nie grać i strzelić. Ale Alaves póki co dużoooo lepsze.

0

Nie wierzę co widzę. Alaves klepie piłkę lepiej niż my. Serio, takiej płynności w rozgrywaniu piłki nie widziałem od Barcy Guardioli...

95

Alcacer szacunek. W jego sytuacji, kiedy desperacko szuka bramek wybrać przepuszczenie piłki żeby Neymar miał czystą okazję? Bardzo dobry ruch.

0

Rakitić dość dobrze wygląda na tym defensywnym pomocniku.

0

Przypominam, że do spalonego liczą się najbardziej wysunięte części ciała którymi można prawidłowo zdobyć bramkę. Pół metra spalonego jak w mordę strzelił. Z resztą widać po pasach trawy.

5

Co ten komentator pieprzy? Tam było ewidentne pół metra spalonego.

0

Mógł zamarkować ruch do piłki. Bramkarz poszedł za Ardą, gdyby tego nie tknął to mogłoby wpaść.

1

Co? Skończył 2 minuty prędzej? Co to za "fachowiec" sędziuje?

1

Za kontuzje Busquetsa odpowiadają sędziowie i władze ligi dające ciche przyzwolenie na brutalną grę (nie tylko przeciw Barcy). W ostatnich latach na boiskach coraz częściej faule są coraz brutalniejsze i ostrzejsze i coraz rzadziej i lżej karane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?