Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem w zasadzie cierpliwy. Ale te wybicia ter Stegena zaczynają mnie naprawdę irytować. Albo niech zagrywa CELNIE na ten średni dystans, albo niech to walnie na połowę przeciwnika.
0
Jak ci się podoba to ubieraj. Nie ma się co oglądać na innych. Ja np. często zakładam cały ciemny (lub czarny) komplet - czarny garnitur, czarna koszula i krawat bo mi się bardzo takie połączenie podoba.
0
Co to Mata zrobił teraz? :D
0
Sterling jest gorszy niż powódź...
1
Nie. Po prostu za bardzo zaczyna śmierdzieć wokół sędziów i władz ligi. Pique jedzie po bandzie i staje się to głośne, w związku z czym więcej ludzi skupia się na antybohaterach meczów - sędziach (nie mówię o korupcji, ale o słabym poziomie La Liga). A taki negatywny rozgłos jest bardzo zły, dlatego próbuje się załagodzić sytuację, co jest najlepszym dowodem że zaczyna to odnosić skutek.
0
Był, ewidentny. Tym razem sędzia się nie pomylił.
0
JOVETIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Ronaldo... To jest żałosne. I taki pajac dostaje ZP?
1
Samobój Ramosa? :D
52
Wideoweryfikacja + system oceniania sędziów na zasadzie tabeli ligowej. Za każdą źle ocenioną sytuację powinny być punkty ujemne, 5 sędziów z najgorszym wynikiem spadałoby do niższej klasy, 5 najlepszych sędziów z niższej awansowało. Za dwa spadki pod rząd anulowanie licencji sędziowskiej. Za 2 błędy bezpośrednio wpływające na wynik spotkania/dwumeczu - "czerwona kartka" i zawieszenia dla sędziego na 3 kolejki.
0
Młody Suarez się tego nie spodziewał i spanikował trochę. Poza tym dostał takie podanie, że musiał strzelać "spod kolana". Dlatego winię obu Suarezów po równo - Luis powinien strzelać na pustą, a Denis mógł spokojnie piłkę przyjąć i nie panikować.
0
Uznałbym. Tak samo uważam, że słusznie nie było karnego po drugiej ręce (chyba) Bruno Soriano.
1
Żółtą kartkę dostaje się za faul taktyczny, a nie miejsce faulowania. Może to być nawet pod samą bramką przeciwnika, nie ma znaczenia. Benat powinien wylecieć.
14
Jak to Święty Williams ma pretensje do sędziego? Przecież oni też mogą się mylić :D
0
W którym momencie?
0
kibbek, ja jestem fanem Barcy i głównie oglądam angielską. Właśnie ze względu na poziom (ogólny) całej ligi. Bo w hiszpańskiej sędziowie się ostro mylą nie tylko w meczach Barcy i Realu, niedawno w meczy Valencii też były srogie kontrowersje (nie kojarzę z kim grali, z Villareal albo Sevillą). I szczerze mówiąc nie chce mi się oglądać ligi hiszpańskiej i trzyma mnie tu tylko Barcelona.
Angielska i niemiecka pod względem sędziowania stoi na najwyższym poziomie w Europie, kontrowersje zdarzają się może w jednym meczu kolejki, a w Hiszpanii w PRAWIE KAŻDYM, i to po kilka na spotkanie!!
0
Dokładnie, hoeniker ma rację. WON z polityczna propagandą (którejkolwiek ze stron) z tej strony, co to ma wspólnego z tematem?
I naprawdę zastanów się, czy nie łykasz tej politycznej propagandy za szybko i za łatwo, skoro takie porównania Ci się nasunęły...
2
Ja natomiast podyktowałbym tylko jednego karnego, tego pierwszego. Zagranie ręki przez Bruno było celowe i ewidentne, blokujące strzał na bramkę - dla mnie CZERWONA KARTKA i rzut karny.
Ręki Mascherano bym nie gwizdnął - strzał z bliska, brak celowości zagrania, (dość) naturalne ułożenie. Tak samo drugiej ręki Bruno (to był on, nie?) - upadał na piłkę, ręki nie mógł cofnąć ani przesunąć, naturalny odruch zabezpieczenia przed upadkiem.
0
Iniesta na boku? Przecież to nie jest boczny pomocnik, tracilibyśmy jeden z większych atutów środka pola. Poza tym już były próby ustawiania go na pozycji Neymara (coś a'la skrzydłowy) i grał wtedy najsłabiej.
2
Unzue by drużyny gorzej nie poprowadził podejrzewam.
0
Z Oleguerem to żeś pojechał trochę :P Jak widziałem go w wyjściowej jedenastce to już mi się słabo robiło, a jak dostawał piłkę albo odgrywał do kogoś to byłem spocony ze strachu. Z resztą się zgodzę.
13
Delikatna osłoda, ale brak 3 punktów to w zasadzie porażka.
0
No widzisz, ile to nowych rzeczy można się dowiedzieć oglądając ligę hiszpańską? :D
0
Jest jakaś zmiana przepisów? Można już grać rękami?
8
Zaczyna to trochę wyglądać jak końcówka ery Franka Rijkaarda. Kto jeszcze pamięta, niech zrobi w głowie porównanie.
0
Jak to źle nie gramy? Od kilkudziesięciu meczy NIE GRAMY NIC!
1
Jasna cholera Neymar powinien wylądować na ławce na dłuuuuuugi czas. Jak on mnie irytuje to nie ma słów! Dawać Ardę na boisko!
0
Bo pomimo tego że my mamy piłkę, to Villareal kontroluje mecz. Wiedzą co i jak mają grać, nasi nie.
2
Nie chyba, tylko najgorszy. Nawet nasza Ekstraklapa ma dużo lepszych sędziów, nie wspominając o takich np. z Bundesligi. Angielscy też trochę spuścili z tonu, ale dalej są w czołówce, włoscy również się podnieśli po tych aferach, Francuzi też nie mogą narzekać. Natomiast w Hiszpanii to jest tragedia i paradoks - najlepsza jakościowo liga w Europie ma najtragiczniejszych arbitrów w Europie.
0
Według mnie zdał sobie w pewnym momencie sprawę, że spotkanie prowadził poniżej poziomu mułu i te czerwone kartki były "na alibi" że niby panował nad tym co się dzieje na boisku. Jestem przekonany, że przy wyniki 1-1, 2-2, 2-3 nikt z graczy Bilbao by nie wyleciał, bo sędzia nie czułby presji kontrowersji.