Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i po Pique... Gorzej już chyba być nie może...
0
Osz fuck. Czy oni się koszulkami pozamieniali w tunelu? Jest 20. minuta a my kilka razy byliśmy z piłką na połowie RSSS. Za bardzo się zamykamy i klepiemy za blisko naszej bramki co w połączeniu ze świetnym pressingiem Realu daje nam istną tragedię na boisku.
3
Niezły wałek w Londynie, jak można było nie gwizdnąć tej ręki? Ani to nie było z bliska nabicie, ani ręka przy ciele Monreala.
0
Chelsea narazie na farcie gra. Tu im jakaś przebitka wyjdzie, tam piłka stanie im pod nogą, to znowu musną piłkę i podanie graczowi Tottenhamu nie wyjdzie. Póki co bardzo słabo grają.
2
Fakt, to jeden z nielicznych pomocników z Anglii, który dałby sobie w Hiszpanii radę. Dobry przegląd pola, bardzo dobry strzał i świetne wyszkolenie techniczne.
2
Ależ strzał Eriksena! Tottenham prowadzi.
3
Akurat nie :) Ewidentnie widać, że Hiszpania ma problem z budżetem. A akurat w (praktycznie) całej Europie mamy rządy socjalistyczne to można chyba sobie odpowiedzieć, co powoduje długi państw. Bo np. u nas, socjalizm nie skończył się w '89 - zmienił tylko postać. Posługując się dalej naszym przykładem, to jedyny okres kapitalizmu gospodarczego wypada z grubsza... "za komuny" - ustawa Wilczka z '88 (w niezmienionej formie trwała kilkanaście miesięcy do '89), potem już były same regulacje. Tak więc NIE żyjemy w kraju kapitalistycznym, jak się niektórym wydaje, tylko dalej w kraju socjalistycznym. I ostatnio wybraliśmy w wyborach największych socjalistów od '89 :)
6
Nie. Ale ława to by mu się przydała szczerze mówiąc. Zero pożytku.
0
I w tym momencie arbiter powinien przerwać mecz, walkower, 3-0 dla Polski i dyskwalifikacja z rozgrywek. Trzeba się w końcu zabrać za to bydło na stadionach.
0
Ja przełączyłem na inny komentarz, bo Hajto przechodzi dzisiaj sam siebie.
0
Uff, jak dobrze że na Messiego można liczyć w takich momentach.
0
Neymarowi i Suarezowi by się ława przydała. Arda i Paco powinni sobie pograć, na pewno pokazaliby więcej zaangażowania i chęci. I może pograliby w końcu piłką, bo od tego holowania aż zęby bolą.
0
Za mało gry piłką, za dużo holowania. Boczni obrońcy grają tragicznie, nie ma przetrzymania piłki w środku boiska, zero regulacji tempa gry. Napad gra chaotycznie i bez pomysłu. Jak narazie tragedia się szykuje.
0
Chcesz dobrą radę? Nie zaczynaj. Chyba że jesteś pewien swojej silnej woli, żeby nie pchać tam mnóstwo kasy "żeby się odbić", jak pójdzie źle dłuższy czas.
0
Oho, znowu sędziowie pokazują "klasę". Zamiast karnego dla Celty, żółta dla Guidettiego.
4
Walcott już spokojnie za symulki mógł czerwona zobaczyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nooo, Coleman powinien chyba wylecieć za ten faul na D. Coscie.
0
Dla Iniesty też pewnie miejsca zabrakło przez kontuzję ;)
0
Chodziło mi o całokształt :) Rzut różny Neymara to tylko był zapalnik. A swoją drogą, z tej strony powinien bić Messi.
0
Kolejna sprawa która mnie drażni. PO JAKĄ CHOLERĘ ROŻNE BIJE NEYMAR?! Cudownie mu to nie wychodzi, często nie potrafi przebić pierwszego zawodnika, albo wrzuca na głowę rywala jak teraz. Powinien bić Iniesta lub Rakitić.
1
Nie, ale ława na 5 meczy mu się przyda.
0
Cały zespół grał dobrze do momentu wspólnego błędu Busquetsa i Roberto. Poza tym Sergio gra piach już od dłuższego czasu.
0
No pięknie, Rakitić schodzi z boiska. W środku już nikt nie będzie trzymał defensywy...
42
Busquets powinien sobie dłuuugo odpocząć od pierwszego składu. Od kilku meczy gra tak słabo że patrzeć się nie da. Ter Stegen też mógł się chyba lepiej zachować przy wolnym.
1
Czemuż, ach czemuż Aduriz nie grał dzisiaj? Bilbao spokojnie mogło zremisować, gdyby wykorzystało choć część tych setek.
0
Chłopie, oni już conajmniej drugi rok tak grają.
0
I chyba lepiej grała ogólnie mówiąc. Baskowie w obronie grają tragicznie.
1
Ależ tam się ciasno robi w czołówce tabeli. Dawno już nie było takiego sezonu, kiedy różnice punktowe były tak małe po 9 kolejce.
3
Żoze coś ma niewyraźną minę. Jak narazie United tragicznie grają.