0

Torres spokojnie może kandydować do bramki miesiąca. O ile nie sezonu :)

0

Oczywiście, był ważny. Jednak nie byłoby tego tak czuć, gdyby za zmianami zawodników poszła zmiana zachowań na boisku. Niestety tego nie ma. I pomimo że Roberto jest CAŁKOWICIE innym typem zawodnika niż Alves, gramy tymi samymi schematami co za czasów Brazylijczyka.

2

W grze Rakitića widzę trochę problem z ustawieniem go. W poprzednich latach grał z Alvesem na prawej stronie, miał za zadanie łączenie środka pola z prawym skrzydłem i atakiem. Często cofał się, grał głębiej, asekurował Brazylijczyka, pogrywał z Messim i jak była okazja wchodził z głębi. Naprawdę dobrze to wyglądało bo cała trójka się uzupełniała i było to EFEKTYWNE. Po odejściu Daniego Luis Enrique chyba stracił pomysł co do prawej strony i szczerze mówiąc panuje tam chaos. Messi często cofa się głębiej i mam wrażenie że Messi z Ivanem się dublują na boisku. W takim wypadku Ivan powinien grać bardziej na skrzydle, Roberto bardziej defensywnie żeby było Miejsce dla Messiego ALBO Messi z Ivanem wymieniać się pozycjami 1:1 - jeśli Leo się cofa Ivan zajmuje jego miejsce, Roberto wchodzi wtedy ofensywnie na skrzydle. Jak Messi przechodzi do ataku, Chorwat się cofa głębiej.

Niestety, widzę że LE nie ma pomysłu na kilku piłkarzy w naszej drużynie (np. Turan, chociaż powoli do trenera dociera gdzie powinien grać) i pomimo zmianach kadrowych dalej gramy (a w zasadzie próbujemy) niemalże identycznie. Niestety to tak nie działa, i każdemu nowemu zawodnikowi trzeba przydzielić odmienne zadania (S. Roberto) i zmodyfikować zadania współzależnych graczy (Messi, Rakitić).

Właśnie w tym dopatruję się naszej słabszej dyspozycji - próbujemy grać wypracowanymi schematami, pomimo że nie mamy już tych samych graczy.

0

I za takie zachowania średnio za nim przepadam. Alba za bardzo "cwaniakuje" czasami.

1

50/50

0

Uwaga, Vazquezowi ucho chyba urwało :D

0

Keylor im w sumie dupsko uratował, gdyby nie on Sergio Leon by miał pewnie hat-trick.

0

Nigdy nie zacznie, bo co drugi mecz by czerwoną zbierał :D

4

Złote Płetwy 2017 już przyznane :D

0

Mecz bez nurkowania meczem straconym! :D

0

Faul raczej był, ale nie na kartkę. Pechowe wejście.

2

Odwrotnie. Fuksem Ronaldo strzelił, bo mu się Sirigu piłki wystraszył. Osasuna lepsza póki co.

0

To sprzedaj Benzynę, bo z 5 metrów mu Sirigu wybronił :D

0

Pocieszające, że Real prezentuje żenująco słaby poziom jak na mecz z ostatnim miejscem.

2

Wszyscy :D

0

GOOOOOOOOOOOOL!! Sergio Leon :D

0

Modrić jak najbardziej fair grający piłkarz. Marcelp tak średnio, parę razy mu prąd wyłączyli.

0

Co to Sirigu zrobił?

0

Isco był spóźniony, pierwszy przy piłce był Bonnin. Przynajmniej tak na powtórce widać.

0

Pewnie że widziałem. Isco był spóźniony.

0

Isco złamał nogę zawodnikowi Ossassuny.

0

Isco powinien wylecieć za to. I odpocząć od piłki 3-4 mecze.

0

Buahahahaha, nawet żółtej nie dostał. SKANDAL!!

0

Isco właśnie gościowi nogę złamał. Ciekawe czy czerwoną dostanie!

0

No i proszę, żółta kartka KOLEJNY RAZ ZA PIERWSZY FAUL na Grzmocie...

0

Komentatorzy na Eleven już chyba coś popili. Przecież to Ramos wchodził wyprostowaną nogą, a oni by czerwona dla gościa Ossassuny chcieli?

0

Ludzie, trochę obiektywizmu. Tam był po prostu pech Vidala. Ani nie było nadmiernej agresji, ani wyprostowanych nóg Theo Hernandeza. Sędzia dał ciała, bo powinna być żółta kartka i tyle.

3

Wystarczy prosty regulamin i jeden punkt, że przystępując do rozgrywek zgadzasz się na udostępnienie stadionu na finał jeśli zostanie wylosowany. Robisz problemy - 5-cio letnia dyskwalifikacja z rozgrywek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Od drugiej jak najbardziej można się odwołać. Sam faul był naciągany, bo Koke dostał przedramieniem w szyję, kiedy Suarez się odwracał. I widać na powtórce, że Luis był skupiony na piłce i w żaden sposób nie "celował" w przeciwnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?