Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Dzisiaj mija równo pięć lat od oficjalnego debiutu Luisa Suáreza w barwach Barcelony. Stało się to w przegranym meczu wyjazdowym z Realem Madryt (1:3)"
Pamiętam ten mecz, Luis zaczął na skrzydle i dał asyste Neymarowi. Reszta to już historia
1
@Borneo 'Xavi wie co mówi że on by przekonał Mesiego aby angażował się w ataku Suarez'
Polecam sprawdzić co to znaki interpunkcyjne :p
0
@voyt7 No wiem, wiem, że sektorami. To nie tak źle jak na dzień przed te 230. Zależy jeszcze czy coś było widać bez lornetki :D
1
@Niepokorny_jesiotr Skoro Ty miałeś wątpliwości a on nie to dlaczego przekonałeś go? Do czego? Do jechania czy nie? Pisz pełnym zdaniem chłopie bo nie wiadomo o co Ci dokładnie chodzi :p
0
@voyt7 Jak cenowo wygląda bilet na takie meczysko? I kiedy zaczęła się sprzedaż?
1
@FDJ Piekło to ich stadion grając z Barceloną
2
@SeeleyBooth Jaki dzień dobry? Niedobry
0
@PJ777 Nie bo wyraźnie powiedział, że próbował, ale nie oglądał następnych po tym co zobaczył po prostu. Oczywiście, że potrafiło, klasyki jak Terminator, Alien czy Matrix i to jest prawdziwe s-f. Gwiezdne wojny chociażby tak samo.
0
@lauri2092 Oczywiście, że nie każdy też lubię komedie chociażby, ale nie o to mu chodziło dosłownie
0
@TheNekro94 Cieszy mnie, że się ze mną zgadzacie, jednak są tu smakosze :D
16
Geniusz Scorsese świetnie podsumował filmy Marvela
'Nie oglądałem ich. Próbowałem, ale to nie jest kino - powiedział. - Szczerze mówiąc, jedyne, do czego mogę je porównać, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, to parki rozrywki. To nie jest kino ludzi próbujących przekazać emocjonalne, psychologiczne doświadczenia człowieka innym - dodał'
0
@JackPtak Puknij się w głowę. 60 mln za 32 letniego piłkarza co najlepsze lata ma za sobą haha. Najlepszy z najgorszych już bardziej pasuje. Niech idzie w cholere
7
Kolejny debilny ruch zarządu i ściągnięcie gracza dla którego nie ma miejsca
1
@sumo Piłkarskim rzemiosłem
0
@deyna2018 Wow co Ty nie powiesz. Wszyscy go znają, ma 15 lat
1
@NemeZis93 To zmień prace
2
@grubiorz Pewnie, ale na ławce albo trybunach!
0
@th@les o co Ci chodzi, numer wywinął bo jest kontuzjowany?
1
@kejdzi Nie, nie pasuje tu. Nie ma dla niego miejsca. Koniec.
0
@Bagsik88 Gdziekolwiek gdzie mógł grać i być ważnym piłkarzem w pierwszym składzie. Proste. Teraz niech nie ma pretensji bo sam jest sobie winny, wiedział, że chcieli go sprzedać.
1
@Ratamahatta Bo nie chciał odejść? Hello
0
@YoungMan No i bardzo dobrze, miał odejść to nie chciał więc teraz niech nie robi problemu
0
To zacznij dobrze grać, a nie się użalasz, są lepsi od Ciebie, mogłeś odejść to nie, więc sam sobie winny :)
0
@betonito Oczywiście że się da, było tak już nie raz
0
Co dalej z tymi niesłusznymi kartkami z wczoraj? Będzie Barcelona się odwoływać, wiadomo coś? Jakieś konsekwencje wgl ma szansę ponieść Lahoz?
0
4 żółte kartki za dyskusje z arbitrem, brawo. No, ale że Lahoz to ch. to swoją drogą
0
@damcio24 Nie wyszło Ci to porównanie
1
W końcu mamy jakąś pomoc! I to w sumie nie za duże pieniądze (Arthur i Vidal), nie to co atak i kupowanie piłkarzy na nie swoją pozycję za wielkie sumy
0
Brawo wilki, brawo Traore City bez De Bruyne leży widzę :)
1
@Dzemix111 Tak że przegrywają?