1

"Dzisiaj mija równo pięć lat od oficjalnego debiutu Luisa Suáreza w barwach Barcelony. Stało się to w przegranym meczu wyjazdowym z Realem Madryt (1:3)"

Pamiętam ten mecz, Luis zaczął na skrzydle i dał asyste Neymarowi. Reszta to już historia

1

@Borneo 'Xavi wie co mówi że on by przekonał Mesiego aby angażował się w ataku Suarez'
Polecam sprawdzić co to znaki interpunkcyjne :p

0

@voyt7 No wiem, wiem, że sektorami. To nie tak źle jak na dzień przed te 230. Zależy jeszcze czy coś było widać bez lornetki :D

1

@Niepokorny_jesiotr Skoro Ty miałeś wątpliwości a on nie to dlaczego przekonałeś go? Do czego? Do jechania czy nie? Pisz pełnym zdaniem chłopie bo nie wiadomo o co Ci dokładnie chodzi :p

0

@voyt7 Jak cenowo wygląda bilet na takie meczysko? I kiedy zaczęła się sprzedaż?

1

@FDJ Piekło to ich stadion grając z Barceloną

2

@SeeleyBooth Jaki dzień dobry? Niedobry

0

@PJ777 Nie bo wyraźnie powiedział, że próbował, ale nie oglądał następnych po tym co zobaczył po prostu. Oczywiście, że potrafiło, klasyki jak Terminator, Alien czy Matrix i to jest prawdziwe s-f. Gwiezdne wojny chociażby tak samo.

0

@lauri2092 Oczywiście, że nie każdy też lubię komedie chociażby, ale nie o to mu chodziło dosłownie

0

@TheNekro94 Cieszy mnie, że się ze mną zgadzacie, jednak są tu smakosze :D

16

Geniusz Scorsese świetnie podsumował filmy Marvela
'Nie oglądałem ich. Próbowałem, ale to nie jest kino - powiedział. - Szczerze mówiąc, jedyne, do czego mogę je porównać, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, to parki rozrywki. To nie jest kino ludzi próbujących przekazać emocjonalne, psychologiczne doświadczenia człowieka innym - dodał'

0

@JackPtak Puknij się w głowę. 60 mln za 32 letniego piłkarza co najlepsze lata ma za sobą haha. Najlepszy z najgorszych już bardziej pasuje. Niech idzie w cholere

7

Kolejny debilny ruch zarządu i ściągnięcie gracza dla którego nie ma miejsca

1

@sumo Piłkarskim rzemiosłem

0

@deyna2018 Wow co Ty nie powiesz. Wszyscy go znają, ma 15 lat

1

@NemeZis93 To zmień prace

2

@grubiorz Pewnie, ale na ławce albo trybunach!

0

@th@les o co Ci chodzi, numer wywinął bo jest kontuzjowany?

1

@kejdzi Nie, nie pasuje tu. Nie ma dla niego miejsca. Koniec.

0

@Bagsik88 Gdziekolwiek gdzie mógł grać i być ważnym piłkarzem w pierwszym składzie. Proste. Teraz niech nie ma pretensji bo sam jest sobie winny, wiedział, że chcieli go sprzedać.

1

@Ratamahatta Bo nie chciał odejść? Hello

0

@YoungMan No i bardzo dobrze, miał odejść to nie chciał więc teraz niech nie robi problemu

0

To zacznij dobrze grać, a nie się użalasz, są lepsi od Ciebie, mogłeś odejść to nie, więc sam sobie winny :)

0

@betonito Oczywiście że się da, było tak już nie raz

0

Co dalej z tymi niesłusznymi kartkami z wczoraj? Będzie Barcelona się odwoływać, wiadomo coś? Jakieś konsekwencje wgl ma szansę ponieść Lahoz?

0

4 żółte kartki za dyskusje z arbitrem, brawo. No, ale że Lahoz to ch. to swoją drogą

0

@damcio24 Nie wyszło Ci to porównanie

1

W końcu mamy jakąś pomoc! I to w sumie nie za duże pieniądze (Arthur i Vidal), nie to co atak i kupowanie piłkarzy na nie swoją pozycję za wielkie sumy

0

Brawo wilki, brawo Traore City bez De Bruyne leży widzę :)

1

@Dzemix111 Tak że przegrywają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?