0

Ok, dzieki za info :)

0

Na bialej stronie mocy, a tak naprawde ciemnej maja swojego 'zmeczonego Kroosa', chyba pora zalozyc konto zmeczony Suarez, pasuje juz.

1

Na bialej maja swojego 'zmeczonego Kroosa', chyba pora zalozyc konto zmeczony Suarez

0

Patrzcie na rekord lepiej, czapki z glow :D

0

Jaaaaaaa... Ja też chce. Karty ikon sa w UT kazdym? Dopiero zaczalem grac w 18 niedawno, wiec nie wiem nic.

3

Tak, mysle, ze Jedrzejczyk walczylby o sklad z Alba i to Jordi bylby na straconej pozycji.

0

No lepiej nie :D

0

Ta w Ultimate Team moge sobie pomarzyc o takim skladzie, wiec musze pomarudzic tutaj : d

0

On chyba do konca nie wie jaka druzyne prowadzi...

0

Ja chce w koncu zobaczyc
Coutinho Suarez Dembele
Messi
Rakitic Busquets
Alba Umtiti Pique Roberto/Semedo
Mats
No, ale za marzenia nie karaja, nie ma na to szans widze :/

5

Marnie to widzę jak Valverde bedzie uparcie stawial na to 4-4-2 z Vidalem i Paulinho. Oni powinni wchodzic na zmęczonego rywala, a nie grac od poczatku i zabierac miejsce w skladzie znacznie lepszym piłkarzom czyli Coutinho i Dembele. Wiecej wnoszą w 5 minut niz tamci przez caly mecz.

0

Rakitic powinien wejsc za Busquetsa, Cou za Paulinho i Dembele za Vidala...

0

Mi sie wydaje, ze jak mamy przegrac mecz w lidze w tym sezonie to wlasnie z Atletico

0

Kliknąć :)

0

No i Suarez bedzie zajechany na najwazniejsza czesc sezonu i znowu ten Vidal. Ja sie pytam po co tego Dembele kupili? Kiedy jak nie teraz i w takich meczach go ogrywac. Nie rozumiem niektorych decyzji Valverde. A no i jeszcze brak Cou, Inieste trzeba oszczedzac.

0

A kto powiedział, że dzisiaj zagra?

0

Nie opłaca się

0

A co mam sie prosic o bana? Nie, dziekuje. Juz wystarczajaco 'pauzowalem'.

0

Nie koncert tylko na impreze jak juz, A State of Trance 850 dokładnie. Oglos sie na facebooku w grupie 4clubbers albo najlepiej na A State of Trance - Team Poland. Ja juz swój sprzedalem, bo line up jest za slaby, wole inna impreze.

1

Buahahaha 'najgorszy dzien w moim zyciu' poczekaj synku az te twoje prawdziwie zycie się zacznie.

0

Komentarz usunięty

0

Bardzo fajne, takie chcialbym zobaczyc

0

To juz nie twoj problem

0

A co to ma do rzeczy? Co za gosc

1

Jakis szklany tez Alcacer, nie gra prawie wgl, a lapie kontuzje co chwile

1

Hm chyba warto zalozyc tego twittera chocby dla informacji

0

A cos nowego slychac?

1

Andrzejewski sie zblaznil jak nie wiem, a Tedego pojezdzal od ... z TVN. Obaj siebie warci. A kiedys na ich koncerty sie jezdzilo... Lata temu

0

Tak

2

Beznadziejna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?