Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok, dzieki za info :)
0
Na bialej stronie mocy, a tak naprawde ciemnej maja swojego 'zmeczonego Kroosa', chyba pora zalozyc konto zmeczony Suarez, pasuje juz.
1
Na bialej maja swojego 'zmeczonego Kroosa', chyba pora zalozyc konto zmeczony Suarez
0
Patrzcie na rekord lepiej, czapki z glow :D
0
Jaaaaaaa... Ja też chce. Karty ikon sa w UT kazdym? Dopiero zaczalem grac w 18 niedawno, wiec nie wiem nic.
3
Tak, mysle, ze Jedrzejczyk walczylby o sklad z Alba i to Jordi bylby na straconej pozycji.
0
No lepiej nie :D
0
Ta w Ultimate Team moge sobie pomarzyc o takim skladzie, wiec musze pomarudzic tutaj : d
0
On chyba do konca nie wie jaka druzyne prowadzi...
0
Ja chce w koncu zobaczyc
Coutinho Suarez Dembele
Messi
Rakitic Busquets
Alba Umtiti Pique Roberto/Semedo
Mats
No, ale za marzenia nie karaja, nie ma na to szans widze :/
5
Marnie to widzę jak Valverde bedzie uparcie stawial na to 4-4-2 z Vidalem i Paulinho. Oni powinni wchodzic na zmęczonego rywala, a nie grac od poczatku i zabierac miejsce w skladzie znacznie lepszym piłkarzom czyli Coutinho i Dembele. Wiecej wnoszą w 5 minut niz tamci przez caly mecz.
0
Rakitic powinien wejsc za Busquetsa, Cou za Paulinho i Dembele za Vidala...
0
Mi sie wydaje, ze jak mamy przegrac mecz w lidze w tym sezonie to wlasnie z Atletico
0
Kliknąć :)
0
No i Suarez bedzie zajechany na najwazniejsza czesc sezonu i znowu ten Vidal. Ja sie pytam po co tego Dembele kupili? Kiedy jak nie teraz i w takich meczach go ogrywac. Nie rozumiem niektorych decyzji Valverde. A no i jeszcze brak Cou, Inieste trzeba oszczedzac.
0
A kto powiedział, że dzisiaj zagra?
0
Nie opłaca się
0
A co mam sie prosic o bana? Nie, dziekuje. Juz wystarczajaco 'pauzowalem'.
0
Nie koncert tylko na impreze jak juz, A State of Trance 850 dokładnie. Oglos sie na facebooku w grupie 4clubbers albo najlepiej na A State of Trance - Team Poland. Ja juz swój sprzedalem, bo line up jest za slaby, wole inna impreze.
1
Buahahaha 'najgorszy dzien w moim zyciu' poczekaj synku az te twoje prawdziwie zycie się zacznie.
0
Komentarz usunięty
0
Bardzo fajne, takie chcialbym zobaczyc
0
To juz nie twoj problem
0
A co to ma do rzeczy? Co za gosc
1
Jakis szklany tez Alcacer, nie gra prawie wgl, a lapie kontuzje co chwile
1
Hm chyba warto zalozyc tego twittera chocby dla informacji
0
A cos nowego slychac?
1
Andrzejewski sie zblaznil jak nie wiem, a Tedego pojezdzal od ... z TVN. Obaj siebie warci. A kiedys na ich koncerty sie jezdzilo... Lata temu
0
Tak
2
Beznadziejna