1

24 godziny... Idę na policję @July_6_BcN

1

@Sysia11 Mam nadzieję i trzymam kciuki, że wszystko się poukłada. Trzymaj się.

3

@Kgorecki2500 Panie to masz wagę idealną prawie :D

3

@Kgorecki2500 A co odchudzasz się? :D

4

@Kgorecki2500 Why not both? I to i to top.

1

@gumaz Prawidłowo, trzeba ratować Julkę

1

@gumaz 2 godziny i można zgłaszać co nie?

1

Pola Bełtowska wróciłaby z długiem.

1

@gumaz Jeszcze napisała, że ma kryzys...

2

@gumaz @Pedri16Future wiesz że @July_6_BcN istnieje?

1

@FcPortoFan1999 Pa misiaczku

0

1

Dobranoc Kochani.

1

@July_6_BcN :(:(:(:(:(:(:(:( mimo wszystko życzę powodzenia, może kiedyś trafi się jakiś przyzwoity kawaler... A jak nie, no to bycie singlem chyba nie jest wcale takie złe?

0

+12 hahahaha gramy dopóki Benfica nie wyrówna. Zawsze against RM

0

@July_6_BcN A co narzekasz na brak powodzenia u mężczyzn? Czy raczej jak już są jacyś kandydaci, to tacy powiedzmy dalecy od ideału?

1

@Kgorecki2500 Ja jechałem z Madrytu do Barcelonki AVE to musiałem przejść taką kontrolę. Więc prawda.

1

@July_6_BcN O to to... Często widzę faceta, który wygląda tak samo źle jak ja albo jeszcze gorzej i idzie z taką kobietą do której nawet nie próbowałbym zagadać, bo by mi wstyd było.

1

"Chyba nie spóźnił tego skoku"

2

Kurka wodna człowiek się przyzwyczaił do tych skoków to by sobie jeszcze coś obejrzał. Choćby duety kobiet :)

2

@lucca87 No to ustalmy mamy drużynówkę. Zazwyczaj reprezentację zostawiają najmocniejszych zawodników na 3 i 4 grupę. Ale ustalmy jakąś reprezentacja daje np. Słowenia Domena Prevca do pierwszej grupy żeby zbudował przewagę, do 2,3 i 4 grupy słabszych zawodników. No i rozgrywamy jedną grupę w drugiej serii gdzie wszystkie reprezentacje wystawiły najsłabszych swoich zawodników, a Słoweńcy Domena Prevca. Sprawiedliwe byłoby odwołanie zawodów po pierwszej serii, gdzie wszyscy oddali po jednym skoku czy po pierwszej grupie drugiej serii gdzie skakałby Domen i jakieś placki?

0

@July_6_BcN Już chyba nie pierwszy raz taka sytuacja. Ale co innego PŚ, a co innego IO, które są raz na 4 lata.

2

@July_6_BcN Szczerze będąc zupełnie uczciwym to ten śnieg przestał padać po 15 minutach. Moim zdaniem powinni poczekać i powtórzyć ostatnią serie całkowicie, po przerwie oczywiście jakby zawodnicy doszli do siebie.

1

@AmigoBlancos Dobrze, że udało się rzucić palenie 1,5 miesiąca temu.

0

@Kgorecki2500 Może na następnej olimpiadzie zdobędziesz 3 medale i go prześcigniesz.

1

@July_6_BcN Kurka wodna, grunt to dobrze się ustawić :)

0

@Popitek12 A Ty w tym czasie Popi ile zarobiłeś?

0

@July_6_BcN A co on w totolotka wygrał?

0

@Kgorecki2500 A ilu masz?

1

@July_6_BcN Poprawione, dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?