LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Nie używaj niemieckiego alfabetu swego nadaremno.
2
@Lionel_Messi10 No a jak, sobota wolna to śpimy do 14 i potem można siedzieć do późna w nocy.
1
@Czajka90 Odpisze Ci o 23.
0
@Aragorn33 Góral z Gilowic?
0
@MiloszFCB1899 Nie, jest git
1
@gumaz Lepiej by coś innego podymał :D
1
Takie rzeczy w Gliwicach, a @FcPortoFan1999 w robocie tyra :/
0
@ViscaelBarca2007 Ja taki nie jestem :(
2
@kundee Gdzie wady?
2
@Rastafarnianin Na odwrót Pan trzyma transparent!
4
Pewna osoba z LR nie lubi tego.
4
@gumaz @Kessie też ostatnio mniej aktywny.
1
@DariaFCB Namawiaj, namawiaj może się uda
0
@esem91 A co w Edynburgu pod tym względem lepiej? Urzędnicy są bardziej ludzcy?
0
@esem91 Najlepiej rzucić i mieć spokój :) wracasz kiedyś do Polski z tego UK btw.?
1
@July_6_BcN Empatii masz aż do bólu ;P
0
@July_6_BcN Przynajmniej szczera. Dlatego Cię lubię :)
0
@Hosh Gratulacje
0
@marcin62 No u mnie identycznie. Pierwsze dni to mną rzucało, tak jak napisałeś do dwóch tygodni. A teraz nikotyna w ogóle mi do szczęścia niepotrzebna.
5
Do wszystkich palaczy, najgorszy pierwszy miesiąc potem idzie się przyzwyczaić :) A tak na poważnie to serio najgorsze są pierwsze dwa tygodnie, a potem już z górki, po miesiącu nawet człowiek o paleniu nie myśli. Ja akurat paliłem elektryka od początku, uzależniłem się od tych cholernych jednorazówek i parę stówek szło na to miesięcznie więc na rok to jakieś dobre wakacje zostają w kieszeni.
https://zapodaj.net/plik-w1Oa5pmpue
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BojanKriKicz Oczywiście, że nie. Bezpośrednio USA nie zagrażają.
1
@gumaz Sosnowiec
3
@Lionel_Messi10 Dużo zdrówka.
1
@AmigoBlancos Co sądzisz o profilu GalsonHM z portalu X?
4
@Luciano99 Hahaha, tak sobie czytam i dopiero na 4 punkcie się zjarzylem że to przeróbka xD
0
@draxidox Mógłby chociaż umyć tego gruza.
3
@Kgorecki2500 Jak tam rodzice zadowoleni po wizycie w Hiszpanii?
1
@PatrychoO Zadzieram kiece i lece
1
@Kozinho. Teraz już będę wiedział.