1

@PatrychoO Nie używaj niemieckiego alfabetu swego nadaremno.

2

@Lionel_Messi10 No a jak, sobota wolna to śpimy do 14 i potem można siedzieć do późna w nocy.

1

@Czajka90 Odpisze Ci o 23.

0

@Aragorn33 Góral z Gilowic?

0

@MiloszFCB1899 Nie, jest git

1

@gumaz Lepiej by coś innego podymał :D

1

Takie rzeczy w Gliwicach, a @FcPortoFan1999 w robocie tyra :/

0

@ViscaelBarca2007 Ja taki nie jestem :(

2

@kundee Gdzie wady?

2

@Rastafarnianin Na odwrót Pan trzyma transparent!

4

Pewna osoba z LR nie lubi tego.

4

@gumaz @Kessie też ostatnio mniej aktywny.

1

@DariaFCB Namawiaj, namawiaj może się uda

0

@esem91 A co w Edynburgu pod tym względem lepiej? Urzędnicy są bardziej ludzcy?

0

@esem91 Najlepiej rzucić i mieć spokój :) wracasz kiedyś do Polski z tego UK btw.?

1

@July_6_BcN Empatii masz aż do bólu ;P

0

@July_6_BcN Przynajmniej szczera. Dlatego Cię lubię :)

0

@Hosh Gratulacje

0

@marcin62 No u mnie identycznie. Pierwsze dni to mną rzucało, tak jak napisałeś do dwóch tygodni. A teraz nikotyna w ogóle mi do szczęścia niepotrzebna.

5

Do wszystkich palaczy, najgorszy pierwszy miesiąc potem idzie się przyzwyczaić :) A tak na poważnie to serio najgorsze są pierwsze dwa tygodnie, a potem już z górki, po miesiącu nawet człowiek o paleniu nie myśli. Ja akurat paliłem elektryka od początku, uzależniłem się od tych cholernych jednorazówek i parę stówek szło na to miesięcznie więc na rok to jakieś dobre wakacje zostają w kieszeni.

https://zapodaj.net/plik-w1Oa5pmpue

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BojanKriKicz Oczywiście, że nie. Bezpośrednio USA nie zagrażają.

1

@gumaz Sosnowiec

3

@Lionel_Messi10 Dużo zdrówka.

1

@AmigoBlancos Co sądzisz o profilu GalsonHM z portalu X?

4

@Luciano99 Hahaha, tak sobie czytam i dopiero na 4 punkcie się zjarzylem że to przeróbka xD

0

@draxidox Mógłby chociaż umyć tego gruza.

3

@Kgorecki2500 Jak tam rodzice zadowoleni po wizycie w Hiszpanii?

1

@PatrychoO Zadzieram kiece i lece

1

@Kozinho. Teraz już będę wiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?