LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@TR3YWAY Ta stópki, patrzy czy Eva sobie poradzi założyć bucik na stopkę z powrotem, Wam to wszystkim tylko jedno na myśli.
2
@July_6_BcN A dlaczego akurat ja?
4
@esem91 Afrykańską klątwę to @Kessie ma między nogami.
1
Ten Jules Kounde to nie dość że piłkarz pierwsza klasa to jeszcze w głowie poukładane.
1
@Stinger_ I tak pomimo takich zarobków i tak pewnie klub więcej na nim zarabia niż na niego wydaje :) Nie musi grać dla pieniędzy, no ale jak przy okazji może zarobić to czemu nie.
0
@clyde Ale ten rynek to już w Was chyba skończyli? :D
0
@Jackazz Chyba na Polsatboxgo masz za 30 zł na rok nie majątek, ja kiedyś kupiłem i wszystkie najlepsze odcinki obejrzałem ;D
21
Marian Janusz Paździoch.
2
@VamoSBarca88 Ale nie takiego miętkiego jak kapeć nie?
1
@Encore Ostatnio oficjalny kanał Polsatu na YT dodał ten odcinek :)
1
Dobranoc Kochani.
2
@Kessie No ode mnie Julka jest lekko wyższa, to nawet szpilek by nosić nie musiała, stópki by odpoczęły xD
1
@macio_944 Trzeba spróbować, może na tak ambitny nick hasło również jest równie ambitne edit: ale wtedy jak trafię z hasłem to dostanę bana za mulciaka to jednak nie :/
0
@July_6_BcN Jakie 175, prawdziwy facet zaczyna się od 180 :)
0
@Luciano99 Ale ja o @julka pytałem a nie @jowita
0
@Ryoumen Dla kobiety wyrażaj się. Julia to nasz skarb La Ramblowy.
0
@July_6_BcN 165?
0
@July_6_BcN 163?
1
@Luciano99 Swoją drogą całkiem ładna ta Julka.
3
@July_6_BcN Nie no @jowita to tak byłaby z 2x większa.
0
@FcPortoFan1999 Patriota.
1
@Lionel_Messi10 To się nazywa ambicja, gościu mógłby niczym się nie przejmować w tym Miami, po swoich gigantycznych osiągnięciach już nic nie musi, a on dalej walczy i chce zdobywać rekordy i zawsze wygrywać. To jest ta mentalność zwycięzcy.
0
@mordini123 No to Pani Pola na podium, jest progres.
0
A Lech to ze dwa mecze temu to nie był w połowie tabeli?
3
@JanuszKorwinMikke @Moderacja 9.3.3
2
Diogo Jota.
0
@BobbyD Fiu fiu 2 tygodnie. Grubo musiało pójść.
0
@AmigoBlancos Coś Ci nie pyklo skopiowanie linku :)
0
Co ten Yamal śniadania nie jadł.
2
Lepiej by do Polski popłynął, może terminy na NFZ by się trochę skróciły.