LOPEZ16
Dołączył/a: październik 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Bobo25 Tak można tłumaczyć każdego polityka, a żarty w pewnych okolicznościach nie przystoją. Czy PIsowiec czy KO - oceniam ich jedną miarką.
1
@bartulek98 Nie mamy jakości w składzie. Może to fajnie wygląda przez 3-4 miesiące, ale Pedri czy Casado to żaden top pomocników i obok Xaviego, Iniesty czy Kroosa postawić ich oczywiście nie można. Pedri ma potencjał na bycie top, ale czy jest lepszy od takiego De Jonga z czasów Ajaxu? Nie powiedziałbym. Lecimy dalej - Olmo, świetny, chimeryczny i szklany piłkarz. Tacy jak on kończą jak Isco. W obronie - pomimo dobrej postawy od początku sezonu - gramy 17 latkiem, Balde (pomimo, że bardzo go lubię) jest średnim bocznym. Inigo i Kounde można rzec, że odnaleźliby się w takim Liverpoolu czy Realu. Trio w ofensywie daje radę, ale to głównie dzięki niesamowitej formie Raphy, jeszcze 5 miesięcy temu 3/4 kibiców chciało jego odejścia, a najlepszą grę notował w Leeds. Kadrowo jesteśmy naprawdę średni.
5
@gaucho104 To tak nie działa, efekt motyla. Równie dobrze tracąc szybciej bramkę mogliśmy szybciej się obudzić. I tym tokiem rozumowania być może Szczęsny dałby nam 3 punkty z Celta.
6
Rafał Kasprzyk, Polska 2050, zapytany o rosnące ceny (w tym masła) odpowiedział w tonie żartobliwym „jadłem dzisiaj bułkę bez masła, także da się, wszyscy musimy oszczędzać”.
Jestem porażony impertynencją, a porażony być nie powinienem. Z lewa i prawa, co rząd, robią nas w balona. Ale przyjdą nowe wybory i znowu Polacy podzielą się na 2-3 obozy broniąc honoru swoich wybrańców. Przykre.
0
@VegetaPolska Pavard, Hummels chyba
2
@AmigoBlancos przerost formy nad treścią, nagle wszyscy uwierzyli w to, że produkty la masia uciągną ciężar ligi. Nie da się latać na dłuższą metę braków takimi piłkarzami jak Martin, Fort, Ansu czy Ferran. Jakości na ławce zbytnio nie ma. Wrócił Gavi, ale gra fatalnie po kontuzji, Olmo po świetnym początku zgasł, Casado i Pedri w moim odczuciu nie gwarantują wymaganej kontroli, co mam nadzieję przyjdzie im z czasem i doświadczeniem. Do obrony nie mam za bardzo zarzutów, Balde wczoraj zagrał nieźle, Kounde chwilowa obniżka formy, ale jest crackiem, środek gra dobrze. Trio w ofensywie robi co trzeba.
1
Państwo Islamskie rozszerza się jak rak, Asad dyktator, krwawy, ale mam wrażenie, że gwarantujący umiarkowany spokój w regionie. No to teraz zobaczymy.
W Gruzji fala protestów maleje, mniej osób na ulicach, sam nie wiem co o tej sytuacji sądzić. Myślę, że to niekoniecznie wina rządu, że UE zawiesiło na 3 lata rozmowy.
1
Swoją drogą zawsze śmiesznie starzeją się nasze pochwały czy przewidywania. Przyszedł Flick i po świetnym początku każdy trąbił o tym jak ważny jest trener i jakiego to czasu nie straciliśmy z Xavim u steru.
Tymczasem Xavi może się teraz rozsiąść w fotelu i oglądać naszą tragiczną grę w lidze, gdzie rozpracowują nas takie tuzy jak Las Palmas, Betis czy Socedad. Ligowe średniaki.
I dobra gra w LM niewiele zmienia, bo na ten moment niczego tam nie zdobyliśmy i równie dobrze po meczu z Dortmundem możemy popaść w depresje.
Nie jest problemem Flick. Lubię go bardzo. Ale linia pomocy podupadła, nie daje nam żadnej kontroli. Upadł też pressing, może i biegamy intensywnie, ale nieproduktywnie.
1
@PACO89 Zgadzam się. Od jakiegoś czasu głoszę tezę, że naszym problemem jest linia pomocy.
0
@Wossi61FCB to kto zaburza nam równowagę i pozbawia nas kontroli w środku skoro Pedri i Casado grają tak rewelacyjnie?
0
@Fake69 praca ręka, nadepnął na buta przez co Roque się przewrócił, moim zdaniem słuszny karny
0
De Jong powinien odejść - to jest jasne
, ale nie tyle przez prezentowany poziom, bo nie gra na swojej pozycji fatalnie, a przez olbrzymią pensję, możliwość dorobienia na jego transferze i fakt, że będzie z nim tylko gorzej.
Niemniej la rambla lubi obarczać winą jednostki. Pena i De Jong przyjmują uderzenia, ale prawda jest taka, że najbardziej zawodzi u nas od lat POMOC. Jedynie Casado dźwiga presję i pokazuje coś więcej niż kunktatorstwo, ale to tylko dlatego, że jest świeży i przed sezonem nikt nie dawałby mu połowy spędzonych minut (plus świetny start sezonu). Dzisiaj zagrał moim zdaniem słabo. Pedri? Od lat słyszymy, że to drugi Xavi, Iniesta, Hybryda, a na palcach jednej ręki można policzyć jego genialne mecze, w których dźwigał zespół. No i Olmo kompletnie bez formy. A na zmianę Gavi- cień piłkarza sprzed kontuzji. Pomoc zaburza nam równowagę, bo do obrony ciężko się przyczepić, grają wysoko zgodnie z taktyką, pomoc nie gwarantuje spokoju w środku, stąd tyle sytuacji Betisu.
Rapha i Yamal grają bardzo dobry sezon, a Lewy robi to, co ma robić.
0
Flicka bym nie obwiniał za całokształt, dzisiaj popełnił błędy, ale jest dobrym trenerem. Może po prostu ta kadra wcale nie jest taka dobra?
4
W ogóle zdejmując Lewego i Raphe Flick popełnił seppuku. Ostatnio naprawdę ta Barca nie różni się od Barcy Xaviego.
0
Flick na moment przykrył prawdziwą twarz Barcy, ale efekt minął. Samą młodzieżą z rękawa wyciągnięta nie jesteśmy w stanie uciągnąć cały sezon. Ostatnie trzy tygodnie gramy totalną porażkę, a mamy prawie kompletny skład. Nauczyli się z nami grać.
Największy regres? Moim zdaniem Gavi. Po kontuzji cień piłkarza.
1
Barca gra fatalnie od 3 tygodni lekko i dzisiaj kolejny raz zawodzi. Z Mallorca też graliśmy średnio do 3:1.
0
Kolejny średni mecz przy niezbyt wysokiej intensywności Betisu. Końcówka na plus i odebranie prymatu mniej więcej w 20-25 minucie, niemniej środek pola kolejne średnie spotkanie.
2
Czarny Snape? Przewiduje sukces kasowy serialu HBO. Może jeszcze rudy Harry i Ron z dredami? Doprawdy nie rozumiem sensu tak drastycznych zmian wizerunkowych postaci w stosunku do książek i oczywiście serii filmów. Sztuka dla sztuki okraszona poprawnością polityczną.
0
Jak tam wasze wrapped spotify? U mnie z artystów króluje pro8l3m, taco i Kasia Sochacka.
0
@partymaker no i to pokazuje, że statystyka nie oddaje formy
0
@partymaker Mbappe 14 spotkań 8 bramek i asysta, faktycznie słabo xd
6
Mbappe póki co nie pasuje do ich układanki, ale pamiętam jak śmiałem się z transferu Modricia po pierwszym sezonie, albo jak psioczyłem na Suareza po pierwszej połowie sezonu. A pamiętacie początki Cristiano? Też nie spełniał oczekiwań i produkowali artykuły o tym, jak lata po klubach w Madrycie. Mbappe jest próżny, ale kawał z niego piłkarza i oby ten jego marazm trwał, bo jak się rozhuśta i zgra z resztą to będzie naprawdę ciężko.
9
@draxidox sztucznie to wygląda
0
@MesQueUnClub_87 w sumie śmiesznie wyszło z tekstu „podjęty konwój przez zmarłych policjantów” - normalnie jak w Resident Evil :D
1
Ostatni błąd i samobojstwo w Krakowie obnaża systemowe błędy w policji. Ilość niedopełnien poraża jak fiński nóż.
Na przykładzie Wrocławia - mężczyzna zatrzymany i doprowadzony do jednostki. Nie dokonano wymaganej proceduralnie kontroli osobistej. Doprowadzony i zatrzymany na komisariacie - brak procesowego przeszukania, czyli standard golizna i przysiady. Później podjęty konwój przez zmarłych funkcjonariuszy - też powinni sprawdzić zatrzymanego.
Lecimy dalej - brak kajdanek na ręce trzymane z tyłu, kardynalny błąd policjantów. Wyciąga 40cm broń i zabija obu fuszy.
A dlaczego tak się dzieje? Cięcia budżetowe, zamrożone podwyżki na 2-3 lata, słabe warunki pracy skutkują odejściami przedwczesnymi po 15 latach, dzisiaj 1 osoba chętna na 1 wakat. Obniżyli kryteria doboru w sprawnościowce jak dla przedkszkolakow, coraz więcej kobiet w policji z metra ciętych, jeden patrol na dwa rejony biegający z interwencji na interwencję. Wychodzi na mównicę Siemoniak i mówi że potrzeba zmian. Wojsko podpięte pod PKB, a policja jeździ 15letnimi kijankami i próbuje dogonić BMW 7.
Będzie tylko gorzej, coraz więcej też jest zdarzeń nadzwyczajnych.
3
@MesQueUnClub_87 Masakra ile błędów tam musieli popełnić. Niezrozumiałe dla mnie, zresztą po tym co zrobili ponad rok temu we Wrocławiu… niech dalej rząd zamraża budżet, obniżajmy kryteria doboru. Porażka.
Jak w ogóle mógł wyrwać broń? Przecież proceduralnie istnieją 2 służbowe typy kabur i nie sposób wyrwać z nich broni ot tak.
0
@Jonyx ten mecz pomimo wyniku też był średni, a Mallorca wcale się nie postawiła. Ich nonszalancja w ofensywie dała nam znowu świetne pułapki offsajdowe.
0
@Worny A ja myślę, że dzisiaj po prostu Mallorca zagrała fatalnie. Wynik świetny, ale do 1:3 mecz słaby w naszym wykonaniu. Yamal przeszedł obok pierwszej połowy, a w drugiej, gdy otworzyły się przestrzenie miał okazję błysnąć i zrobil to rewelacyjnie. Nie lubię takich wyników za bardzo, bo często przykrywają problemy na moment. Oczywiście lepiej jest wygrac 1:5 niż 1:0, ale jeszcze lepiej jest wygrać 1:5 i zagrać fenomenalnie.
1
Nie zmienię zdania, że ten mecz wcale nie był dobry. Wynik rewelacyjny, bardzo słaba Mallorca, dobry występ naszej pomocy (w końcu), beznadziejny Ferran i świetne spotkanie Raphy. Do 60 minuty oglądaliśmy Barce sprzed ostatnich spotkań, ostatnie pół godziny recital dobrej gry.
1
@Kengo Ten mecz był słaby, dopiero w okolicach 60 minuty się rozegrali, a bramka na 1:3 podłamała słaba dzisiaj Mallorce. Te same błędy i tempo co wcześniej. Musimy się ogarnąć.