LOPEZ16
Dołączył/a: październik 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto Masz prawo do takiego zdania, ja uważam, że zawodnicy pokroju Diaz to średniaki. Takie Braithwaity.
0
@DonCarletto Ale po co się czepiasz dla zasady? Zastąp sobie słowo nolnejm dowolnie innym - „przeciętniak, średniak”. Diaz to słaby piłkarz, zapchajdziura, Guler po wielkim hajpie gra ogony, Garcia to jakiś szalony jeździec z przypadku, Asencio pomimo niezłej postawy wielka niewiadoma, Vazquez w roli kapitana (po zejściu Modricia) też śmiech na sali, coś na wzór naszego Roberto. Dodaj do tego Endricka z szopą na głowie, który na ten moment leci na przyklejonej łatce talentu i proszę - uzupełniłem wypowiedź. To jasne, że się z nią nie zgodzisz, w końcu kibicujesz królewskim.
0
@Kidd Ale stworzenie katastrofy w ruchu lądowym musi mieć mocne znamiona, często musi być skutkowe. Jazda pod prąd jest znacznie poważniejsza, bo w przypadku pieszych, to zazwyczaj z dużej odległości zobaczysz zagrożenie, następnie dochodzi do znacznego spowolnienia ruchu, co tworzy rzecz jasna zator. Jazda pod prąd jest dynamicznym zagrożeniem, gdzie z pewnej odległości możesz nawet zamyślony nie zwrócić uwagi na abstrakcyjny ruch pojazdu. Jestem za tym, by aktywistów łapać i karać, ale nie uważam, by policja miała wielkie pole manewru w tym przypadku.
0
@DonCarletto Nie, to światowej sławy napastnik. Mów co chcesz, ale takie Vazquezy kilka lat temu wąchały ogony, a dzisiaj przywdziewają opaski kapitana.
0
@Kidd Gdyby tak łatwo było stawiać zarzuty to połowa społeczeństwa byłaby notowana. Zawsze zadziwia mnie niedoinformowanie obywateli odnośnie znamion wykroczeń przy przestępstw. A później chodzą zawracają tyłek i zgłaszają „nękanie”, bo z somsiadem kłócą się od 16 lat i jeden drugiemu zrobi na złość przesypując śnieg na drugiego stronę. Już nie wspomnę o zgłoszeniach szeryfów z wideorejstratorow, bo n/n ziomeczek naruszył kołem pojedynczą ciągłą. Skandal.
0
@Kidd Osoby które zagroziły w ruchu drogowym.
0
@arasz1819 Real zawsze taki był i przekłada im się to na wyniki. Kryzysy kryzysami, ale od dobrych 10 lat są najlepsi na świecie.
0
@DonCarletto Diaz czy Garcia
4
Po zmarnowanej 11 Salaha już widziałem remontade Realu. Mental swoją drogą, ale często przeciwnicy z wyższej półki w starciach z królewskimi dostają wylewu, albo marnują co popadnie. Na szczęście udało im się dowieźć i lekko podwyższyć wynik.
Real przechodzi zmianę pokoleniowa, Kroosa już nie ma, Modric zanika. Wydawało mi się, że ich transfery są dobre. Jude to naprawdę genialny zawodnik, nie mówiąc o Tchou, a nawet - na ten moment wielkim niewypale - Mbappe. A jednak coś im nie gra. Ogromnie życzę im powtórki losu United, które kupowało świetnych piłkarzy, ale koncepcyjnie niepasujących do siebie.
Niesamowite jest jednak to, że pomimo naprawdę średniej gry Realu, plagi kontuzji i grania jakimiś nołnejmami, w lidze tracić mogą do nas zaraz 1 punkt, a w LM nadal są z szansa na awans.
7
@Sulimo dzisiaj depresja jest nadużywana i mylona ze słabością psychiczną. I o ile słabość psychiczna może prowadzić do depresji, o tyle często tak nie jest, a osoby rzekomo cierpiące na nią lubią zasłaniać się terminem tłumacząc swoje przywary. Z jednej strony świadomość istnienia zaburzeń i chorób jest niezwykle ważna, z drugiej - jej rozwój - skutkuje często nadinterpretacja i ogólnym spadkiem odporności i kondycji społeczeństwa. Co do samego żartu - jestem za wolnością słowa i ewentualna weryfikacja poziomu żartu spadkiem popytu na oglądalność.
0
@Gall turniej pokroju Euro - ale też i Igrzyska, gdzie dana konkurencja rozgrywa się medalowo w 1-2 dni
0
@barcelonaLM Kiedyś było więcej, niemniej to prawda - Polska skokami stała.
3
Skoki po prostu tracą na popularności. Spada poziom, pojawiły się marne próby modernizacji, krajów w topie też niewiele, jest to sport stricte sezonowy, który nawet w swojej formule jest średnio ciekawy. Dzisiaj interesuje ludzi szybka rozrywka, musimy nagradzać mózg szybką i efektywną reakcją. Stad popularnosc tiktoka, rolek, scrollowania, stąd popularność krótkich turniejów, igrzysk. A skoki - przy swojej formule - zaczynają być ciekawe dopiero w serii finałowej i to często pod koniec.
0
Flick wyniósł Barce poziom wyżej, bo jest dobrym trenerem, ale zobaczycie, że teraz będziemy pikować w dół. Nie lubię siać defetyzmu, lecz ewidentnie nasi opadają z sił. Na razie ciągnie zespół genialny w tym sezonie Rapha, w końcu jednak i on złapie zadyszkę. Nie ma tragedii, liczę na pomysły Niemca. Na pewno Olmo po świetnym początku zawodzi. Środek pomocy gra bardzo pasywnie, Pedri mnie w całokształcie rozczarowuje. Miał być Iniesta, Xavim, hybryda ich obu, a na razie jest jaki jest. Casado świetny, ale zajechany. Gavi to najdziwniejszy pomocnik w Barcelonie. Nie da się go nie lubić za walkę, ambicje, parcie i jaja, ale ani nie jest genialny w destrukcji, ani tym bardziej jako łącznik. Nie gra źle, lecz czegoś mi w nim brakuje i mówię tu przede wszystkim o jego grze nawet sprzed kontuzji. Ogromnie liczę na progres całej trójki.
Barca pomocą stoi i tam musi być kontrola!
2
Po krytyce Barcy myślę, że warto też wyśmiać Aspasa. Chłop prawie 40 na karku, a spłakał się jak beksa. Żenujące zachowanie, za podburzanie trybun powinien wylecieć z czerwoną i kilkoma meczami zawieszenia.
1
@Borneo to prawda brakuje top skrzydła na zmianę i rotację
0
Ewidentna zadyszka Flickmachine, która przyjść musiała. Co dziwne - w momencie powrotu z kontuzji wielu kluczowych zawodników. Takie mecze jak z Sociedad i wczoraj z Celta się zdarzają. Byle zażegnać kryzys.
To, co mnie niepokoi to nie strata punktów, nie brak koncentracji i głupie błędy, ale ogólny obraz gry i indolencja w pomocy. Krytykujemy wielu zawodników, ale moim zdaniem zawiodła wczoraj pomoc. Ani Pedri, ani Casado nie zagrali na poziomie. Od pomocy w Barcelonie wymagana jest kontrola piłki, a to już drugi mecz, w którym przerzucamy się stratami i piłka jak w tenisie.
Kolejna rzecz - rozumiem młodość i błędy, ale głupie żółte kartki to zaraza w piłce. Zarówno Martin jak i Casado jakby grali bez głowy. Obaj powinni skończyć z czerwoną, sędzią na szczęście naprawiał swój błąd z pierwszą żółtą dla GM nie dając drugiej, zdecydowanie zasłużonej.
Celta zagrała tak, jak powinno grać się przeciwko Flickowi. Szybkie kontry skrzydłami (wytworzyły co najmniej 5 bramkowych sytuacji) i mocny doskok w środku. Wyłączyli nam pomoc i zagrali lepiej niż my.
1
@Criss18Barca gonić sprawcę i do paki. Niemniej też mocno nieodpowiedzialne zachowanie doprowadzić się do takiego stanu i wracać samej do domu
2
Nie przepadam za De Jongiem, ale obarczanie go winą wobec bardzo słabej dyspozycji całej linii pomocy jest śmieszne.
2
Zaliczyliśmy prime bijąc Seville, Bayern i Real. Teraz schodzi ciśnienie, a rywale z każdym meczem uczą się grać przeciwko Flickowi. Na agresywny pressing dobrym rozwiązaniem są szybkie skrzydła i dzisiaj Celta latała nimi jak głupia. Nasi w środku pola zagrali bardzo słabo, brakuje tam kontroli i takiego trzymania piłki na miarę Xaviego.
1
@galix22 To Guardiola przecież wyhodował Busiego i to on stworzył od podstaw najlepszą Barce. Iniesta też jego twór.
0
Zasłużenie, Celta jest w tym meczu lepsza.
0
Powinna być druga żółta. Gramy znowu słabo, dużo niedokładności, recepta Flicka złapała zadyszkę?
0
@aldewir Bajońskie, wystarczyło mnie poprawić, podwójny komunikat zbędny
0
@Wojcio Skoro inaczej nie potrafisz?
1
Pep w Barcelonie - trzy mistrzostwa.
City przed Pepem w XXI wieku - dwa mistrzostwa. City w 8 lat za Pepa - 6 mistrzostw. Najlepsza liga świata zdeklasowana przy bojarskich sumach wydawanych przez United i Chelsea.
Najlepszy trener na świecie, któremu nie wychodził jedynie format turnieju, ale i z City zdobył upragnioną LM. Każdy jego zespół gra jego piłkę. Deklasuje ligi i gasi jak peta najgłośniejszych oponentów. Moim zdaniem jedynym trenerem, który dorównuje Guardioli jest Carlo.
2
@galix22 Bycie dobrym trenerem to przede wszystkim trofea. Żadne sukcesy w słabym klubie. Sztuka jest pozostać w topie przez kilkanaście lat, a nie strzelić złoty sezon ze slabiakiem i lecieć kilka lat na tym fejmie. Dlaczego United po Fergusonie dołuje? Bo Alex był wyjątkowy, co z tego, że świętował sukcesy tylko w United? Nikt nawet nie zbliżył się do jego poziomu. Skoro tak łatwe jest prowadzenie topowcow, to czemu po Guardioli tylko Enrique zbliżył się do jego poziomu? Mając Messiego i resztę paki? Dlaczego City przed Pepem było średnie? Ile zdobyli mistrzostw przed jego przyjściem? 2 w XXIw?
0
@gumaz przy obecnych kryteriach Kononowicz by się nadał nawet
4
@Cobra303 Jeden słabszy sezon i wewnętrzny zawód? Ile ty masz lat?10?
1
Jeżeli potwierdzi się info, że to kursant postrzelił i zabił policjanta to naprawdę będzie to obraz upadku służb. Marny budżet na policję, radiowozy 15-20letnie naprawiane przez januszexy, obniżane kryteria doboru, tysiące bzdurnych decyzji rządzących, brak sprzętu, szkolenia marnej jakości.
A będzie gorzej. Już cyberprzestępczość szaleje, wzrasta liczba przestępstw popełnianych przez obcokrajowców.