Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 mozliwe, ze 2:1 ten mecz się zakonczy
2
@FcPortoFan1999 i zajebiście!
0
@FcPortoFan1999 ależ to Górnik teraz zawalił, niestety
0
@FcPortoFan1999 dlatego dzisiaj za Górnikiem! A teraz jeszcze ostatnie minuty ostatniej kolejki Chaampionship, Hull i Wrexham walczą o playoff
1
@FcPortoFan1999 doczekał się
1
@draxidox papiery jeszcze się przydadzą
0
@Ilka jedyna nadzieja to chyba w pogoni i w sumie motor, ktory ma ciezki terminarz
0
@FcPortoFan1999 oglądne
0
@Ilka wiedz, ze Cie wspieralem
0
@FcPortoFan1999 coraz blizej dziewiatej to i blizej do szesnastej
1
@Kessie ide na tron
2
@FcPortoFan1999 już prawie 16, można uruchamiać odbiornik
1
@blakkudium miód na serce. Pięknie wyprane pieniądze, oby Shakhtar dostal po dupie
3
@Lionel_Messi10 juz we wtorek Atletico zostanie zmiażdzone przez Arsenal 1:0, proste @Kessie
1
@FcPortoFan1999 ten final to moglby byc dzisiaj, jako przedsmak
4
@Kessie z Lewym, do Arsenalu idzie
5
@BojanKriKicz pewnie Cię zwyzywał, ale @Kessie czuwa i usunął wpis
1
@FcPortoFan1999 juz prawie sobota, godzina 16
2
@Deviler 0:1 Arsenal dziś @Kessie @Eklerek
6
@July_6_BcN ta oferta aktualna? @Kessie @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999
5
Transfer do Arsenalu się szykuje... (kiedyś) @Kessie @Eklerek @blakkudium @mekston
4
to im wyszło @Kessie @Eklerek @blakkudium @FcPortoFan1999
3
@Kessie mojego kumpla partnerka(moze kiedys zona), matka jego dzieci tak zaczynała. Historie tą znacie oczywiscie(opisywalem kiedys) @mekston @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 oby im się udało, Celtic i Rangers bardzo mizerni się zrobili. Kiedy jak nie teraz
4
tzw. przeznaczenie @Kessie @Eklerek
@Frimpong @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 ale w sobote o 16 to sobie finał elegancko obejrzymy, nie ma to tamto
1
@FcPortoFan1999 o, nie wiedzialem, a teraz juz wiem
1
@FcPortoFan1999 remis zwycieski dla legii i widzewa, to chyba nie za dobrze
0
@FcPortoFan1999 wiem, obojętne, dla ich dobra po po prostu muszą wygrac
0
@FcPortoFan1999 jutro Piast i Arka muszą wygrac