4

@Frimpong o to faktycznie koniecznie do zapisania, bardzo mocne @Kessie, Ty tez to zapisz @mekston @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 AZ wygrywa

2

@mekston wiedz @Kessie , ze w polfinale z materacami bede kibicowal Arsenalom, final i tak przewalą, ale to nie wazne w tym momwncie

1

@FcPortoFan1999 AZ-NEC trwa

2

@FcPortoFan1999 wybral niewlasciwych mężczyzn do kibicowania

3

Uwazam @Kessie, ze duzo osob Cie dyskryminuje za Twoją orientacje, podczas aktualnego meczu nie mozna przejsc obojetnie wokol tego tematu. @Frimpong @Luciano99 @mekston @blakkudium

2

@Hasszz hinduski, mulatki, czarne, azjatki, biale(oprócz polek) @Kessie @mekston @blakkudium

0

@daniel32778 od 2021 wychodzi, ze 550mln

0

@FcPortoFan1999 raczej i tak powinni awansowac

0

@mekston ma zapisane @daniel32778

0

@FcPortoFan1999 Wisla powinna sie utrzymac

0

0

@beter2 Inter bedzie trzymal Hoyosa. Miami jest zbyt ofensywne na beton Xaviego

13

Nie rozumiem tylko jednego, po co ten Julian strzelił na wyrównanie jak później nie trafił karnego... @mekston @blakkudium @Kessie @Frimpong @FcPortoFan1999 @Luciano99

0

@FCB24 gdybac mozemy tak naprawde za pol roku, po nowych transferach. Zeby wygrywac trofea to trzeba pokonywac każdą druzyne, a nie liczyc na szczęście w losowaniach

0

@FCB24 faktycznie, do stycznia mało czasu, Atletico może byc tylko silniejsze

4

@Patrykl145 to beznadziejne, kryzysowe City to zgarnie trypleta. Puchar ligi juz mają, do finalu pucharu anglii coraz blizej, a i liga wieczorem sie moze rozstrzygnąć. @mekston zapisz to @blakkudium @Kessie @Frimpong

2

@Frimpong wczoraj wszystko wedlug planu, hiszpanski Arsenal @Kessie przewalil puchar króla, Totki coraz blizej awansu do Championship, Chelsea poleglo. Mozna dzisiaj o 15 na luzie ogladac derby Merseyside

3

@Kessie i bede ogladal, moj kolega @Frimpong rowniez

1

@FcPortoFan1999 a jutro final pucharu Holandii i to bez Ajaxów czy PSV, taki to sezon niespodzienek mamy

1

@FcPortoFan1999 a wiesz, ze Leicester przewalilo kolejny mecz i meczów mają do konca 3 i do bezpiecznej pozycji brakuje im 8pkt...

1

@FcPortoFan1999 Lech ma 46pkt, Widzew 33, meczów zostalo Łodzianom pięć. Teoretycznie ma :D

0

@FcPortoFan1999 i wciąż ma szanse zdobyć mistrzostwo

3

@Adran360 i za to kciuki trzymamy, West Hamu szkoda

3

@Adran360 zaraz Totki walczą o Championship @Kessie a nastepnie ja i mój kolega @Frimpong okazujemy sympatie do ManU w meczu z innym klubem z Londynu z dzielnicy Fulham o nazwie Chelsea FC

3

@Who_you_mam ide na tron @Kessie

0

@FcPortoFan1999 GSW odpadło i co z tym LeBronem w przyszlym sezonie?

0

@FcPortoFan1999 ależ przeciez wciąż jeszcze uzywają stary, jeszcze masz czas nacieszyc oczy

0

@Ilka nie ma tego złego... @FcPortoFan1999 jest z Siedlec, bedziecie mogli razem omawiac pierwszą lige

0

@Ilka moze to i lepiej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?