1

@agaFCB jaki to samochód jest?

5

@Luciano99 ja tam jestem z @Bocheno1em, ogarniemy to

5

Co za cyrk :D


1

@mekston strzelam, black bay 58?

1

@Krzyniu a i odnosnie de Jonga to jemu ławka bylaby na ręke. On jak dla mnie to jest leń i myśli raczej juz o mistrzostwach świata i reprezentacji. Jego transfer jest tak naprawde pomyłką z perspektywy czasu, wieczny talent, ktory nigdy nie przeskoczyl średniego poziomu

0

@Krzyniu tak to niestety wygląda, nie jest to jak w nba czy innych sportach amerykanskich, ze kluby mogą wymieniac, sprzedawac zawodników bez ich zgody. W piłce są agenci, kontrakty, kluby mogą sie dogadywac, ale jednak zawodnik tez musi dać pozwolenie na transfer

0

@PeRRy tam bylo pewnie wiecej, a to tylko przyklady. Chodzi jednak o sam fakt, ze kibice pomylili konta, osobe

0

@Krzyniu no ona wygląda jak jego kuzynka i widać kto na chacie rządzi. Zawodnicy, ktorych wypisales to jak najbardziej są slabymi ogniwami. Jak jeszcze Casado, Ferran czy nawet Balde dali by sie sprzedac, tak de Jong juz pokazal kilka razy, ze poza Barcelone nie da sie wypchnąć, za wygodnie jest jemu i tej jego Micky. Podpisal rowniez nowy wysoki kontrakt i zadna inna ekipa mu nie da nic lepszego, tym bardziej, ze nie jest on zawodnikiem, ktory bedzie gdziekolwiek liderem. Araujo to podobna sytuacja, nowy kontrakt, wysokie zarobki i depresja. Zawodnicy niesprzedawalni.

1

@Luciano99 @Krzyniu ter Stegen jak gdziekolwiek zostanie wypozyczony to bedzie to Girona kolejny raz. Chyba, ze juz sie na nim poznali i drzwi są zamkniete. Marek poza katalonie sie nie ruszy tym bardziej, ze jego nowa małolata jest w stanie 'błogosławionym'. Podobna sytuacja jak z de Jongiem jak swojej kuzynce zrobił bąbelka, kiedy chcieli go sprzedac

2

@AmigoBlancos co Ty tam nawywijałeś?

2

@MessiForeverTheBest też korzystałem, ale gazu nie potrzebowałem @Kessie

1

@FcPortoFan1999 no i wygląda tez na to, ze jednak LeBron jest potrzebny Lakers i w przyszlym sezonie

0

@PaprykFCB dokladnie, dlatego w ofertach o prace często jest wzmianka o nielimitowanym dostępie do kawy oraz owocowe czwartki, a jak wiemy cukier tez pobudza organizm

1

@kubix05 a i co ciekawe, nowi wlasciciele odrzucają rowniez propozycje sponsorskie od firm, ktore chcialyby miec swoje logo na ich koszulkach. Ostatnia umowa z three wygasla w 2023 i byla podpisana jeszcze przez Romka. Przebudowa stadionu oraz stacji metra znajdujacego sie obok rowniez sie nie spełni, kilka nieruchomosci kupionych przez Romka zostaly juz odsprzedane dalej, w tym jeden z hoteli stojących przy stadionie

1

@kubix05 ale wlascicielom Chelsea wlasnie o to chodzi, oni nie mają zdobywac trofeów, wygrywać. Klubowe mistrzostwa swiata i liga konferencji to tylko dzięki ambicji Maresci i zawodników. Pozniej chcial on wiekszej wladzy jesli chodzi o transfery, zawodników doswiadczonych oraz stabilizacji za co zostal zwolniony. BlueCo zrobilo sobie z Chelsea pralnie, dlugoterminowe kontrakty służą do zaciągania coraz wiekszych kredytów i zadluzania klubu. Kibice mają inne spojrzenie, chcą projekt sportowy, zwycięstw i pucharów. Właściciele jednak robią z nich drugie ManU jak Glazerowie, zwykła pralnia

0

@FcPortoFan1999 jest to dla nich finał, gdyż w finale przeciwnik jakby niefinałowy

3

@MichuZ44 Chelsea to pralnia kasy jest dla amerykańców, nic więcej. Wygrana w mistrzostwach swiata i lidze konferencji to tylko ze wzgledu na ambicje zawodników i Maresci, za co rowniez zostal pozniej zwolniony. Mial ambicje i chcial wiekszy wplyw na transfery czy dzialanie klubu. Boehly i ekipa chcą tylko przemielic tu pieniądze, zawodnicy są na maks trzy sezony, zaciąganie coraz wiekszych kredytów dzieki dlugoterminowym kontraktom. Kibice juz sie zbuntowali, tu nie ma zadnego sportowego projektu

12

Co państwo na to?
@Kessie @FcPortoFan1999 @mekston @blakkudium @Luciano99


https://x.com/ManagingBarca/status/2046665434766905411

4

@Kessie zostawiają pewniaka i o to chodzi. Xabi przereklamowany, ufam Perezowi @Frimpong

4

@FcPortoFan1999 ogladamy jakiego mecza dzisiaj? robimy co? @mekston @blakkudium @Kessie lm azjatyckie jest, Kebab Paulo Sousy gra o final z Al Ahli @escarabajo @Adran360

6

@Luciano99 złowiony przez @Bzyczekk

4

@PIWOSZ89 la rambla

7

Kubo krótko i na temat

3

@July_6_BcN o polskim Gyokeresie @Kessie

2

@Kessie 'to' płeć nieznana @Frimpong

2

@Frimpong o opinie poprosze @July_6_BcN

2

@Frimpong oni sie juz z Newcastle wysypią

0

@Frimpong czyli niezrealizowala marzeń

2

@Frimpong opinia @Kessie ?

11

poprosze o opinie @Popitek12
@mekston @FcPortoFan1999 @blakkudium @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?