Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr duzo zdjec z Laysami jeszcze jest :D
3
@Cotutajsiedzieje no ja tam duzo widze zdjec z PSG. Wszystko zalezy jaką narracje chcesz sprzedac
0
@Zoker ja kibic Chelsea :D
1
@Zoker dlatego ja 3mam kciuki, ze Arsenal zgarnie majstra
0
@Deathwing112 dokladnie
6
@GeneralXavi teraz na te trofea to hangar jest potrzebny:)
1
@FCBparasiempre ja tez nie chce
1
@FcBarcelonaFanMSN Chelsea to moj drugi klub po Barcy:) mieszkam w Londynie, wiec i na mecze chodze od czasu do czasu
1
@karolup ja przeciwko Barcy nie stawiam, kibicuje wiec wierze zawsze w zwyciestwo chocby minimalnie jak z np z Bayernem
1
@FcBarcelonaFanMSN potwierdzam
0
@Kuba_1 to ladne pierdoly Lewus gada na chacie. Powtarza co uslyszala
3
@Lionel_Messi10 przyjaciolki? po jednej fotce i jednym spotkaniu na pokazie mody? serio?
2
@Survier @hayek jasne, ze nie sa w dobrych stosunkach. Lewus wielokrotnie bardziej chwalil Ronaldo i z nim sie utozsamial. Dopiero jak do Barcy trafil to zmienil narracje, inaczej kibice by go zjedli. W meczu z Polska widac bylo niechec Messiego
0
@Kuba_1 czyli obu zgarniamy?
1
@lucas/catalan obczaj na fejsie Ania Pobidel, grala jako 'ania z' w polskich produkcjach xes
0
@Bartula to tak jakby miec Bayern w cv
8
@Emhyr ja sie zadowole nawet remisem
16
@Nano22 na mesiego nigdy, nie bylo takiej sytuacji
6
@Emhyr z Lewym powinni byc bardziej kreatywni, jakies zdjecie tartaku wstawic czy cos... :)
5
@Nano22 gwizdali na Pique, ale on zasluzyl :D
24
@tristan87 kazdy wychowanek powinien grac za darmo, a ich rodzice pracowac w fabrykach i kosic traawnik na Camp Nou
8
@fanRealuAlespoko Lewy tez mogl przyjsc i grac za pol darmo przeciez. Anka chciala mieszkac w hiszpanii, kasa niewazna
3
@require to prawda, on chcial do Realu
0
@KrychaFCB o jest i komentarz Tomasza Włodarczyka vel Trynkiewicza
0
@JohnA źle sie wyrazilem, wymagal i oczekiwal jakby mu sie nalezalo za darmo
0
@Emhyr no ja go pamietam jak na meczach go widzialem, kibice skandowali Tibo, fajna sprawa, byl lubiany. Po transferze do Realu dalo sie odczuc jak sie wypial na kibicow, stracilem do niego szacunek i po tym co o nim uslyszalem jako o osobie to wierze, ze buc, arogant
0
@Emhyr oszczedny facet, chyba zloze podanie o prace w Chelsea :D Swego czasu moj kumpel zajmowal sie detalingiem aut ich zawodnikow w Cobham, gdzie trenują. Najbardziej narzekal na Cortouisa, ze nawet tipów nie daje. Czesto tez wspominal, ze sluzbowe auta, ktore dostawali od klubu byly mega zajechane, brak serwisowania
0
@Antimadridista_WR źle dobrała diete, brak witamin i bije na dekiel
1
@Antimadridista_WR rodzina Lewandowskich zyje we wlasnym swiecie tak jak rodzina mentala
0
@PatrychoO bo jest wielka